Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.play-internet.pl 30.09.12, 18:52
    Dlaczego Murawskiemu nie nalicza w 6 kolejce pkt. skoro gra w składzie Lecha i występuje od pierwszej minuty w meczu z Lechią
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Murawski 01.10.12, 14:58
        @ben: bo od zakończenia meczu mięło ledwie kilka minut... Godzinę po Twoim poście zapewne było już w porządku. [Bartek]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka