Gość: ben IP: *.play-internet.pl 30.09.12, 18:52 Dlaczego Murawskiemu nie nalicza w 6 kolejce pkt. skoro gra w składzie Lecha i występuje od pierwszej minuty w meczu z Lechią Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: Murawski 01.10.12, 14:58 @ben: bo od zakończenia meczu mięło ledwie kilka minut... Godzinę po Twoim poście zapewne było już w porządku. [Bartek] Odpowiedz Link Zgłoś