Gość: Jaś
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
06.07.04, 10:57
Kiedy będzie klasyfikacja po finale w wyszukiwarce?
Czy nie można by usunąć klasyfikacji regionalnej i klasyfikacji regionów?(wiem, że to b. skomplikowane, ale może dacie radę)
Czy dowiem się czemu moja drużyna BEBOKI 20042 ma źle policzone punkty?
Czy też skoro nie jest w czołówce to się już mam nie interesić?
Przypomnę , że kupowałem kupony po 2 PLN i wysłałem kilka sms-ów - to jak zawarcie umowy z Gazetą.