Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: 149.156.124.* 21.02.15, 12:49
    Witam

    Moja liga prywatna zawiera 17 drużyn. Stworzyłem puchar, ile druzyn odpadnie w wyniku eliminacji (dwie kolejki), czy tylko 1 druzyna odpadnie z najsłabszym bilansem, a 16 weżmie udział już we właściwej fazie? bardzo prosze o odpowiedz. dz
    Obserwuj wątek
      • Gość: miccc_21 Re: puchary IP: *.19.73.lan.EkoNet.info 21.02.15, 16:25
        Tak jedna odpadnie w eliminacjach

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka