Gość: matejko80
IP: 149.156.124.*
21.02.15, 12:49
Witam
Moja liga prywatna zawiera 17 drużyn. Stworzyłem puchar, ile druzyn odpadnie w wyniku eliminacji (dwie kolejki), czy tylko 1 druzyna odpadnie z najsłabszym bilansem, a 16 weżmie udział już we właściwej fazie? bardzo prosze o odpowiedz. dz