Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polska gra ze Słowenią

    IP: 128.95.25.* 22.09.04, 02:34
    o czym wogole mowa? bo przysnalem lekko.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Pąki Kiepsko IP: *.tech / *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 09:00
        Będzie kolejne przyjęcie W DUPĘ :)
        Gramy za wolno, schematycznie - a w zasadzie bezładnie.
        My chyba nie mamy drygu do tego sportu - wyszkolenie indywidualne zawodników
        jest denne, zwłaszcza takiego Szcześniaka - Boże! - Elliott gra słabo, ale ten
        DUREŃ z Ostrowa oddaje piłę przeciwnikom do rąk - DOSŁOWNIE!
        Bardzo brakuje Wójcika i Tomczyka!
        Szkoda
      • Gość: wildcatApollo Marzenia scietej glowy IP: *.info.uni-freiburg.de 22.09.04, 10:56
        Skomentujmy to tak: tez mam nadzieje, ze po wygraniu pucharu regionalnego, w
        przyszlym sezonie trafimy w I rundzie na Albe Berlin. Teoretycznie mozliwe,
        niczym nawiazanie walki Polakow w Mariborze. Nawet w pilce noznej nie odwazylbym
        sie na postawienie pieniedzy na Polakow, nawet gdyby stawka wynosilaby 1/5.
        Naprzod TV Freiburg-Herdern!
      • Gość: jamarama Re: Polska gra ze Słowenią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 14:23
        tak trybański kluczowym ;) od szatni i hali

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka