Gość: jinx IP: 128.95.25.* 22.09.04, 02:34 o czym wogole mowa? bo przysnalem lekko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pąki Kiepsko IP: *.tech / *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 09:00 Będzie kolejne przyjęcie W DUPĘ :) Gramy za wolno, schematycznie - a w zasadzie bezładnie. My chyba nie mamy drygu do tego sportu - wyszkolenie indywidualne zawodników jest denne, zwłaszcza takiego Szcześniaka - Boże! - Elliott gra słabo, ale ten DUREŃ z Ostrowa oddaje piłę przeciwnikom do rąk - DOSŁOWNIE! Bardzo brakuje Wójcika i Tomczyka! Szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wildcatApollo Marzenia scietej glowy IP: *.info.uni-freiburg.de 22.09.04, 10:56 Skomentujmy to tak: tez mam nadzieje, ze po wygraniu pucharu regionalnego, w przyszlym sezonie trafimy w I rundzie na Albe Berlin. Teoretycznie mozliwe, niczym nawiazanie walki Polakow w Mariborze. Nawet w pilce noznej nie odwazylbym sie na postawienie pieniedzy na Polakow, nawet gdyby stawka wynosilaby 1/5. Naprzod TV Freiburg-Herdern! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jamarama Re: Polska gra ze Słowenią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 14:23 tak trybański kluczowym ;) od szatni i hali Odpowiedz Link Zgłoś