Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kurzajewski to burok

    IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 08.06.01, 18:18
    Spoko...
    Kurzajewski zadaje pytanie po angielsku D.Hammings czy bieg był tylko
    formalnością. Ona odpowiada że bardzo źle się jej biegło że osiągnęła bardzo
    zły czas itp.
    A on tłumaczy na polski że bieg był zaplanowany i że była pewna że wygra...
    I kogo on w buca chce zrobić, TVP chce pokazać jakie to gwiazdy przyjechały do
    Polski i niby mają być w doskonałej formie na początku sezonu
    Obserwuj wątek
      • Gość: big Re: Kurzajewski to burok IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 08.06.01, 18:29
        A ja też to zauważyłem, a teraz gdy rozmawiał z polskimi płotkarzami podkreślał
        że rozmawia tu ze wszystkimi szczerze, no a wypowiedzi januszewskiego nie mógł
        już zmienić
      • Gość: Polus Re: Kurzajewski to burok IP: *.conexnet.pl 08.06.01, 18:34
        TAAAAAAAK burak to jest! Po jego wywiadzie z naszymi płotkarzami zaczne nosic
        koszulke z napisem "WYPIEPRZYĆ KURZAJEWSKIEGO Z TELEWIZJI"!!! Swoja sroga jak
        ci lekkoatleci wytrzymują żeby nie roześmiać mu sie w twarz???

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka