Gość: Kifszy
IP: *.zory.sdi.tpnet.pl
04.06.02, 15:58
Co zrobiłe Engel z drużyną z eliminacji - po prostu nic!!! Nie wziął ze sobą do
Korei Wichniarka, Kosowskiego w zamian za to wziął Sibika, Kucharskiego i
Żurawskiego. Co pokazał Żurawski było widać. Koźmiński bez formy. Pomoc wogóle
nie istniała!!! Trzeba wprowadzać nowych zawodników!!!!