Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Selekcja !!!

    IP: *.zory.sdi.tpnet.pl 04.06.02, 15:58
    Co zrobiłe Engel z drużyną z eliminacji - po prostu nic!!! Nie wziął ze sobą do
    Korei Wichniarka, Kosowskiego w zamian za to wziął Sibika, Kucharskiego i
    Żurawskiego. Co pokazał Żurawski było widać. Koźmiński bez formy. Pomoc wogóle
    nie istniała!!! Trzeba wprowadzać nowych zawodników!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Kosa Re: Selekcja !!! IP: *.acn.waw.pl 04.06.02, 19:43
        Gość portalu: Kifszy napisał(a):

        > Co zrobiłe Engel z drużyną z eliminacji - po prostu nic!!! Nie wziął ze sobą do
        >
        > Korei Wichniarka, Kosowskiego w zamian za to wziął Sibika, Kucharskiego i
        > Żurawskiego. Co pokazał Żurawski było widać. Koźmiński bez formy. Pomoc wogóle
        > nie istniała!!! Trzeba wprowadzać nowych zawodników!!!!


        Widziałeś mecz, czepiasz się Żurawskiego, Kożmińskiego a co kapitan ,a co macho
        Świerczewski kiedy oni zagrali normalny mecz??
        Pozdrawiam.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka