Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KADRA NA PORTUGAL NA SERIO!!!!!

    IP: *.tele2.pl 04.06.02, 17:32
    DUDEK
    RZASA-ZIELINSKI-WALDOCH-ZEWLAKOW
    HAJTO-KUCHARSKI-SIBIK-KRZYNOWEK
    OLISADEBE-ZURAWSKI

    ENGEL ZARYZYKUJ, I OLEJ JUZ TEGO BEZBARWNEGO SWIERSZCZA I KALUZE BEZ FORMY, ONI
    MOGA BYC ZALEDWIE REZERWOWYMI. PAMIETAJ REZERWY OGRALY TWOJ WYJSCIOWY SKLAD 5:1
    JAK CHCIALY!!!!
    POZDRAWIAM
    Obserwuj wątek
      • Gość: artur Re: KADRA NA PORTUGAL NA SERIO!!!!! IP: *.localnet 04.06.02, 18:14
        w obronie to bym zrezygnawal rowniez z Waldocha i Zewlakowa - na Mundial
        pojechalo 23 graczy i niech mi nikt nie mowi, ze ci co siedzieli na lawce moga
        byc gorsi od naszych naiwniaczkow, ktorych Koreanczycy cykali jak dzieci
      • Gość: Lukasz Re: KADRA NA PORTUGAL NA SERIO!!!!! IP: *.wp.mil.pl 04.06.02, 18:18
        Gość portalu: Kirk napisał(a):

        > DUDEK
        > RZASA-ZIELINSKI-WALDOCH-ZEWLAKOW
        > HAJTO-KUCHARSKI-
        SIBIK- no ale bez jajec prosze bo jeszcze Aero Baka moze wystawisz
        >KRZYNOWEK OLISADEBE-
        ZURAWSKI i tu sie nie zgodze bo gral fatalnie
        >
        > ENGEL ZARYZYKUJ, I OLEJ JUZ TEGO BEZBARWNEGO SWIERSZCZA I KALUZE BEZ FORMY, ONI
        >
        > MOGA BYC ZALEDWIE REZERWOWYMI. PAMIETAJ REZERWY OGRALY TWOJ WYJSCIOWY SKLAD 5:1
        >
        > JAK CHCIALY!!!!
        > POZDRAWIAI

        Po prostu i tak nie mamy juz nic do stracenia bo z grupy to juz na bank nie
        wyjdziemy a po drugie jak taki Kaluzny , gosc gigant nie moze sobie z amlymi
        Koreanczykami poradzic tego to juz nie pojmuje!

        Nasi chyba nie zrozumieli co to znaczy ORZELKA NA PIERSI NOSIC!!!!!!!!!!!

        pozdrawiam!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka