Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turnieju ...

    IP: *.access.as9105.com 27.04.05, 13:33
    www.podroznicy.tk A gdzie nasze tenisistki?:(
    Obserwuj wątek
      • Gość: ToM Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.04.05, 16:54
        Doachowska wygrala wczoraj pierwsza runde, druga gra jutro...
        Ale milo, ze zdazyles ponarzekac, szanowny internauto-ignorancie-malkontencie...
        :)))
        na Twoj portal nie wejde... :P
        • Gość: malkontent 2 Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.aster.pl 27.04.05, 17:44
          turniej bez Marii Szarapowej- to jak rakieta bez naciągu
      • jerzyandrzej Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej 27.04.05, 18:51
      • jerzyandrzej Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej 27.04.05, 18:56
        Nie wazne ze rozstawiona jako 7. Wazne ze jest najlepsza i wygra ten "cienki"
        turniej. Apropos Kim, romans z Australiczykiem ma poza soba. Ten "swirek" woli
        aktorke Australijska. Stres minal i Kim wraca na czolo najlepszych tenisistek
        swiata.
      • Gość: George Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.duraco.com 27.04.05, 22:32
        Ktorys z korespondentow nazwal obecny turniej "cienkim". Jest to chyba
        najlepiej obsadzony turniej rozgrywany w Polsce a suma nagrod stawia go w
        rzedzie wazniejszych turniejow na swiecie.

        Na marginesie chcialem skomentowac wypowiedz drugiej polskiej uczestniczki
        turnieju, ktora wczoraj wypowiedziala sie, ze jej celem jest dostanie sie
        powyzej 250 miejsca w rankingu. Czesto tez slysze roznych polskich sportowcow,
        ktorzy np stawiaja sobie za cel punktowane miejsce na olimpiadzie lub jakichs
        mistrzostwach. Jest to mierzenie w miernote i z gory wyklucza przwdziwy sukces.

        Pamietajmy trenera siatkowki Wagnera, ktory przed ktoras olimpiada powiedzial
        ze interesuje go wylacznie zloto (nie medal czy punktowane miejsce).
        Amerykanscy sportowcy tez mowia tylko o zlocie. Nasza tenisistka powinna
        stawiac sobie bardziej ambitne cele.
        • Gość: misio80 Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: 213.77.19.* 28.04.05, 09:07
          Tak, tak, jasne.
          I pozniej depresja.
          Popatrzmy na takiego Engela, ktory mowil ze jedzie skrasc puchar
          pompowal balon, pompowal i co?
          i kaszanka, wszystkim sie zaczelo wydawac nie wiadomo co...
      • Gość: faakju Cycek,Cycek do Boju IP: *.bctel.ca 28.04.05, 07:59
        hiba bendem Cycka dopingowac coby sie tej Dehy nie obawiala. Deha nie Deha
        Cycek na Prezydenta. Troham sie napalil i mysl sie nie trzyma

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka