Gość: Janosik IP: *.access.as9105.com 27.04.05, 13:33 www.podroznicy.tk A gdzie nasze tenisistki?:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ToM Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.04.05, 16:54 Doachowska wygrala wczoraj pierwsza runde, druga gra jutro... Ale milo, ze zdazyles ponarzekac, szanowny internauto-ignorancie-malkontencie... :))) na Twoj portal nie wejde... :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malkontent 2 Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.aster.pl 27.04.05, 17:44 turniej bez Marii Szarapowej- to jak rakieta bez naciągu Odpowiedz Link Zgłoś
jerzyandrzej Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej 27.04.05, 18:56 Nie wazne ze rozstawiona jako 7. Wazne ze jest najlepsza i wygra ten "cienki" turniej. Apropos Kim, romans z Australiczykiem ma poza soba. Ten "swirek" woli aktorke Australijska. Stres minal i Kim wraca na czolo najlepszych tenisistek swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: *.duraco.com 27.04.05, 22:32 Ktorys z korespondentow nazwal obecny turniej "cienkim". Jest to chyba najlepiej obsadzony turniej rozgrywany w Polsce a suma nagrod stawia go w rzedzie wazniejszych turniejow na swiecie. Na marginesie chcialem skomentowac wypowiedz drugiej polskiej uczestniczki turnieju, ktora wczoraj wypowiedziala sie, ze jej celem jest dostanie sie powyzej 250 miejsca w rankingu. Czesto tez slysze roznych polskich sportowcow, ktorzy np stawiaja sobie za cel punktowane miejsce na olimpiadzie lub jakichs mistrzostwach. Jest to mierzenie w miernote i z gory wyklucza przwdziwy sukces. Pamietajmy trenera siatkowki Wagnera, ktory przed ktoras olimpiada powiedzial ze interesuje go wylacznie zloto (nie medal czy punktowane miejsce). Amerykanscy sportowcy tez mowia tylko o zlocie. Nasza tenisistka powinna stawiac sobie bardziej ambitne cele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio80 Re: Farina-Elia pierwszą ćwierćfinalistką turniej IP: 213.77.19.* 28.04.05, 09:07 Tak, tak, jasne. I pozniej depresja. Popatrzmy na takiego Engela, ktory mowil ze jedzie skrasc puchar pompowal balon, pompowal i co? i kaszanka, wszystkim sie zaczelo wydawac nie wiadomo co... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: faakju Cycek,Cycek do Boju IP: *.bctel.ca 28.04.05, 07:59 hiba bendem Cycka dopingowac coby sie tej Dehy nie obawiala. Deha nie Deha Cycek na Prezydenta. Troham sie napalil i mysl sie nie trzyma Odpowiedz Link Zgłoś