Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    To nie fer;P

    20.08.05, 18:15
    Myślę, że ta kolejka powinna być odwołana, bo np. ktoś wystawił jakiegoś
    gracza z Wisły albo Cracovii a ten jeśli mecz byłby grany dziś na 100%
    zagrałby. A jeżeli w grudniu nie zagra, dostanie np. kontuzje to jest coś nie
    tak:/
    Obserwuj wątek
      • dennis26 Re: To nie fer;P 21.08.05, 10:12
        Nie FAIR to by było chyba odwolanie calej kolejki,cóz taki los jak nie zagraja
        w grudniu to będzie pech.Ale to nie wina redakcji ze Wisła jest takim
        prfesjonalnym zespolem i musi miec jakies specjalnie przygotowania do meczu
        rewanzowego w eliminacjach:/ Burząc przez to terminarz calej ligi Przeciez
        gwiazdorzy by sie zmeczyli jakby mieli zagrac co 3 dni:( Normalnie chyba by im
        korona spadła z tych ich głowek:( z drugiej strony durny PZPN ze sie na to godzi

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka