wysekok
20.08.05, 18:15
Myślę, że ta kolejka powinna być odwołana, bo np. ktoś wystawił jakiegoś
gracza z Wisły albo Cracovii a ten jeśli mecz byłby grany dziś na 100%
zagrałby. A jeżeli w grudniu nie zagra, dostanie np. kontuzje to jest coś nie
tak:/