Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.MaxTNT1.pdq.net 11.09.02, 15:40
    Arsenal gra piekno i efektywno pilke.
    Brawo Francuzi !!!

    (Francuzi so kregoslupem tej angielskiej druzyny)
    Obserwuj wątek
      • luxc Re: Arsenal 11.09.02, 15:44
        Gość portalu: Arsenaal !!!!!!! napisał(a):

        > Arsenal gra piekno i efektywno pilke.
        > Brawo Francuzi !!!
        >
        > (Francuzi so kregoslupem tej angielskiej druzyny)

        so i ładnie grajo, tylko czego tok bełkotasz?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka