Gość: Arsenaal !!!!!!! IP: *.MaxTNT1.pdq.net 11.09.02, 15:40 Arsenal gra piekno i efektywno pilke. Brawo Francuzi !!! (Francuzi so kregoslupem tej angielskiej druzyny) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luxc Re: Arsenal 11.09.02, 15:44 Gość portalu: Arsenaal !!!!!!! napisał(a): > Arsenal gra piekno i efektywno pilke. > Brawo Francuzi !!! > > (Francuzi so kregoslupem tej angielskiej druzyny) so i ładnie grajo, tylko czego tok bełkotasz? Odpowiedz Link Zgłoś