Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Komentatorzy LM

    IP: *.acn.waw.pl 28.09.01, 13:43
    A co szanowni państwo myślą o komentarzu Borka i Kołtonia. Mnie krew zalewa jak
    po raz n-ty słyszę "nie trafił w prostokąt o wymiarach 7,32 na 2,44cm"
    albo "klasyczna dziewiątka". Niestety tylko wspaniała TV Polsat umożliwia nam
    oglądanie LM i nic nie można na to poradzić. A co do skrótów z reszty spotkań
    LM, to... nie nic nie powiem, bo nie chcę rzucać mięsem. Zresztą sami wiecie o
    co chodzi.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marian Re: Komentatorzy LM IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 22:00
        Nic nie stoi na przeszkodzie abyś nie oglądał LM, jeśli nie podoba ci się
        komentarz Borka i Kołtonia. Możesz oglądać BB2, TVN24.
        Pozdrawiam.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka