Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Formuła 1 - przed Grand Prix Malezji

    IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 14:22
    jest tylko jeden kierowca który wygra całe Grand Prix a nazywa się .....KIMI
    RAIKKONEN !!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Baneq Re: Formuła 1 - przed Grand Prix Malezji IP: *.tikkacom.fi 15.03.06, 15:03
        Nie wygra w barwach Mercedesa... i to dobrze, bo sodowa juz mu uderza do glowy.
        Pozdrawiam
        • pocalujta_wujta Jesli mu uderza sodowa to... 15.03.06, 19:12
          ... nie wygra w zadnych barwwach. F1 jest sportem zespolowym. Indywidualnosci
          nie wygrywaja bo zespol przygotowujacy nie ma motywacji a wiec i morale. Mozesz
          byc najszybszym kierowca swiata ale jak masz sprzet przygotowany na miare
          roweru turystycznego gdy inni maja ustawione wszytko pod tor i technike
          kierowcy to nie wygrasz. Taka jest prawda o formulach i mozna zapytac samych
          kierowcow.

      • pocalujta_wujta Pertronas Towers nie jest najwyzszy ignoranci! 15.03.06, 19:07
        Znowu bzdury ludzionm wciskacie. Najwyzszym wolnostajacym budynkiem na swiecie
        jest CN Towers w Toronto. Jakbyscie poczytali jak sie konkuruje o to miano to
        byscie zrozumieli.

        Kiedys tez myslalem ze to Petronas Towers, ale niestety nie jest to prawda.
        Natomiast Petronas Towers jest unikalnym kompleksem pod wzgeldem konstruukcji i
        wielkosci.
        • Gość: Jarek Re: Pertronas Towers nie jest najwyzszy ignoranci IP: *.uni / *.HRZ.Uni-Marburg.DE 16.03.06, 11:22
          Po pierwsze, napisali jeden z najwyzszych. Po drugie, o ile wiem Petronas Towers
          jest najwyzsza konstrukcja w kategorii polaconych blizniaczych wiez. Po trzecie,
          super wrazenie jak sie wieczorem polozy na skwerze pod Petronas Towers i patrzy
          w niebo. Po czwarte, chcialbym, zeby za 250 lat Warszawa wygladala jak Kuala
          Lumpur i - przede wszystkim - miala taka infrastrukture.
          • Gość: pocalujta_wujta Po pierwsze.. IP: *.gs.com 16.03.06, 15:59
            Napisali "najwyzsza" a nie "jedna z najwyzszych" a potem zmienili. Tak sie
            sklada ze autorzy z Gazety zrobili nie pierwszy raz po mojej krytyce i paru
            innych czytelnikow. radze to zauwazyc to nie bedzie nieporozumien. Autorzy tez
            sie ucza czegos od nas, czesto siedzacych na stale za granica.

            Po drugie w kategorii: najwyzsze polaczone, biurowce z mostkiem na wysokosci...
            ustawione w taki czy nie inny sposob w strefie Azji i Oceanii to napewno
            Petronas Towers jest najwyzszy. Dla Palacu Kultury tez mozna znalezc klase ze
            bedzie to najwyzszy budynek. Radzilbym jednak sprawdzic poprawna
            definicje "najwyzsza budowla samostojaca", bo jest to swiatowy standard i nie
            podlega wyjatkom ktore wprowadzasz. Taka jest definicja i koniec.

            A z tym ostatnim sie w pelni zgodze z tym ze przytoczylbym pewno ladniesze
            miejsca z wysokimi budowlami, ze Polska nie dlugo nie bedzie miala takowe
            infrastruktury. Stolica Malezji nie musi byc jednym przykladem.
            • Gość: Jarek Re: Po pierwsze.. IP: *.uni / *.HRZ.Uni-Marburg.DE 16.03.06, 16:55
              OK - nie wiedzialem, ze zmienili (dobre i to, znajac poziom serwisu).
              Masz racje, ale taka kategoria jest (poza tym samostojaca czy wolnostojaca?).

              Pewnie, ze sa ladniejsze miejsca, ale Kuala Lumpur wcale nie jest zle (no jasne
              wiesniacy z TVP pojechali tam - Warakomska - zeby zrobic reportaz jak
              Kwasniewski sie tam przejechal; oczywiscie zrobili pare ujec jakichs dziwnych
              straganow na przedmiesciach, zeby im do koncepcji III swiata obowiazujacej na
              Woronicza pasowalo). Zacznijmy od tego pulapu dla stolicy Polski, a potem juz
              poleci - bedziemy rownac do tych innych, ladniejszych miast.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka