Gość: papamobil IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 14:22 jest tylko jeden kierowca który wygra całe Grand Prix a nazywa się .....KIMI RAIKKONEN !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Baneq Re: Formuła 1 - przed Grand Prix Malezji IP: *.tikkacom.fi 15.03.06, 15:03 Nie wygra w barwach Mercedesa... i to dobrze, bo sodowa juz mu uderza do glowy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Jesli mu uderza sodowa to... 15.03.06, 19:12 ... nie wygra w zadnych barwwach. F1 jest sportem zespolowym. Indywidualnosci nie wygrywaja bo zespol przygotowujacy nie ma motywacji a wiec i morale. Mozesz byc najszybszym kierowca swiata ale jak masz sprzet przygotowany na miare roweru turystycznego gdy inni maja ustawione wszytko pod tor i technike kierowcy to nie wygrasz. Taka jest prawda o formulach i mozna zapytac samych kierowcow. Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Pertronas Towers nie jest najwyzszy ignoranci! 15.03.06, 19:07 Znowu bzdury ludzionm wciskacie. Najwyzszym wolnostajacym budynkiem na swiecie jest CN Towers w Toronto. Jakbyscie poczytali jak sie konkuruje o to miano to byscie zrozumieli. Kiedys tez myslalem ze to Petronas Towers, ale niestety nie jest to prawda. Natomiast Petronas Towers jest unikalnym kompleksem pod wzgeldem konstruukcji i wielkosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Pertronas Towers nie jest najwyzszy ignoranci IP: *.uni / *.HRZ.Uni-Marburg.DE 16.03.06, 11:22 Po pierwsze, napisali jeden z najwyzszych. Po drugie, o ile wiem Petronas Towers jest najwyzsza konstrukcja w kategorii polaconych blizniaczych wiez. Po trzecie, super wrazenie jak sie wieczorem polozy na skwerze pod Petronas Towers i patrzy w niebo. Po czwarte, chcialbym, zeby za 250 lat Warszawa wygladala jak Kuala Lumpur i - przede wszystkim - miala taka infrastrukture. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pocalujta_wujta Po pierwsze.. IP: *.gs.com 16.03.06, 15:59 Napisali "najwyzsza" a nie "jedna z najwyzszych" a potem zmienili. Tak sie sklada ze autorzy z Gazety zrobili nie pierwszy raz po mojej krytyce i paru innych czytelnikow. radze to zauwazyc to nie bedzie nieporozumien. Autorzy tez sie ucza czegos od nas, czesto siedzacych na stale za granica. Po drugie w kategorii: najwyzsze polaczone, biurowce z mostkiem na wysokosci... ustawione w taki czy nie inny sposob w strefie Azji i Oceanii to napewno Petronas Towers jest najwyzszy. Dla Palacu Kultury tez mozna znalezc klase ze bedzie to najwyzszy budynek. Radzilbym jednak sprawdzic poprawna definicje "najwyzsza budowla samostojaca", bo jest to swiatowy standard i nie podlega wyjatkom ktore wprowadzasz. Taka jest definicja i koniec. A z tym ostatnim sie w pelni zgodze z tym ze przytoczylbym pewno ladniesze miejsca z wysokimi budowlami, ze Polska nie dlugo nie bedzie miala takowe infrastruktury. Stolica Malezji nie musi byc jednym przykladem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Po pierwsze.. IP: *.uni / *.HRZ.Uni-Marburg.DE 16.03.06, 16:55 OK - nie wiedzialem, ze zmienili (dobre i to, znajac poziom serwisu). Masz racje, ale taka kategoria jest (poza tym samostojaca czy wolnostojaca?). Pewnie, ze sa ladniejsze miejsca, ale Kuala Lumpur wcale nie jest zle (no jasne wiesniacy z TVP pojechali tam - Warakomska - zeby zrobic reportaz jak Kwasniewski sie tam przejechal; oczywiscie zrobili pare ujec jakichs dziwnych straganow na przedmiesciach, zeby im do koncepcji III swiata obowiazujacej na Woronicza pasowalo). Zacznijmy od tego pulapu dla stolicy Polski, a potem juz poleci - bedziemy rownac do tych innych, ladniejszych miast. Odpowiedz Link Zgłoś