Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Do Bachusa 69...

    23.03.06, 11:43
    Proszę o dodanie punktów za zaległy mecz Bełchatów - Łęczna przed 21 kolejką.
    Niektórzy Prezesi będą pokrzywdzeni tym iż mecz ten został przełożony
    przecież nie z ich winy. A punktów do sponsora może zabraknąć... Nie dacie
    równych szans Prezesom... I tak niektórzy wykorzystali fakt dodania punktów
    Pitremu i wzieli sponsora wcześniej chociaż nie mają 120 punktów, a tym
    którym się prawnie należy nie mogą wziąć sponsora przed 21 kolejką...Ponaglam
    prośbe i pozdrawiam.
    Obserwuj wątek
      • mlody_1_9_8_3 Re: Do Bachusa 69... 23.03.06, 11:59
        a co ma bachus do tego? on tu tylko stoi na straży prawa i pozadku tak jak
        chuck norris
        • hermanowy Re: Do Bachusa 69... 24.03.06, 01:20
          mlody_1_9_8_3 napisał:

          > a co ma bachus do tego? on tu tylko stoi na straży prawa i pozadku tak jak
          > chuck norris

          Na strazy ortografii tez chyba powinien :).
          • balik33 Re: Do Bachusa 69... 24.03.06, 07:41
            Wyobraziłem sobie mechanizm, który nie dopuszczałby do edycji postów z błędami
            ortograficznymi. Ale napociliby się niektórzy prezesi nad klawiaturą :) Pewnie
            pisaliby "porżądku" :))))
            • dennis26 Re: Do Bachusa 69... 24.03.06, 15:44
              a jak ktoś nie jest pewny to niech sobie przez worda pisze,napewno wyłapie mu
              wszystkie błędy;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka