ponczekmen
23.03.06, 11:43
Proszę o dodanie punktów za zaległy mecz Bełchatów - Łęczna przed 21 kolejką.
Niektórzy Prezesi będą pokrzywdzeni tym iż mecz ten został przełożony
przecież nie z ich winy. A punktów do sponsora może zabraknąć... Nie dacie
równych szans Prezesom... I tak niektórzy wykorzystali fakt dodania punktów
Pitremu i wzieli sponsora wcześniej chociaż nie mają 120 punktów, a tym
którym się prawnie należy nie mogą wziąć sponsora przed 21 kolejką...Ponaglam
prośbe i pozdrawiam.