Gość: Moouda IP: 213.172.174.* 21.12.02, 21:54 Kto będzie oklaskiwał Mirka w Toruniu w meczu derbowym proszę o podpis Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kola Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 21.12.02, 23:29 Ja nie będę, bo niby dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Mirek K a derby IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.02, 00:00 Ja bede bo nic takiego sie nie zdarzylo, zebym mial mu przestac klaslac. Odpowiedz Link Zgłoś
elodia Re: Mirek K a derby 22.12.02, 02:13 Oklaskiwałam Mirka odkąd zdał licencję - dobry zawodnik , cudowny człowiek , wspaniały mąż i syn i ojciec :))) Jego największą wadą jest marudzenie , toteż na swój użytek nazywam go marudą ... poza tym dopóki będzie jeździł i gdziekolwiek - moje oklaski będzie miał zawsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDB Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 16:04 bede klaskal mirkowi, poza tym dodam ze zawodnikow polonii tez oklaskuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: + Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 17:55 Bedę klaskał i Mirkowi i Jackowi,ponieważ obaj sa równymi facetami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 20:18 Będę klaskać za wyniki , a nie z powodu ,że jest dobyrm ... mężem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDB Re: Mirek K a derby IP: 158.75.197.* 23.12.02, 08:23 Gość portalu: kazik napisał(a): > Będę klaskać za wyniki , a nie z powodu ,że jest dobyrm ... mężem. Hahahahahahahahhahahahaaa :) dobre :) Odpowiedz Link Zgłoś