wezysko3
26.05.06, 17:37
Telefonik jest odjechany, swojego Sagema co ma pół roku pozbęde sie bez mrugnięcia okiem:))Czy inni nagrodzenie tez juz dostali nagrody? Boball uzbierałeś 1900 zł podatku?
Nagram na moim LG pierwszy mecz w Gelserkirchen, mam nadzieję, ze nie będe siedział zbyt wysoko na stadionie
Pozdrawiam wszystkich Prezesów i do zobaczenia i przeczytania w lipcu