Gość: RAdek@
IP: *.net.pulawy.pl / 10.44.26.*
10.02.03, 22:26
"kiedy połowa kadry mi ucieknie... "
Cwaniak kurde, gra Wisłą, Kasperczak się napracował a teraz ten
mu zamęczy zawodników... Predzej czy później zamęczą ich tak
jak męczą Małysza.... Co za... głupota znaczy!!!