Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Trening pierwszej jedenastki Janasa

    IP: *.net.pulawy.pl / 10.44.26.* 10.02.03, 22:26
    "kiedy połowa kadry mi ucieknie... "
    Cwaniak kurde, gra Wisłą, Kasperczak się napracował a teraz ten
    mu zamęczy zawodników... Predzej czy później zamęczą ich tak
    jak męczą Małysza.... Co za... głupota znaczy!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: adam i tak przegrają IP: *.chello.pl 10.02.03, 22:29
        nigdy nie wygrali - to patałachy - polska reprezentacja zawsze
        daje dupy, są za głupi bby wygrać
      • Gość: www na 6+ http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: *.trzepak.pl / 10.0.0.* 10.02.03, 22:34
        • Gość: blow skretyniałeś z tą reklamą... IP: *.acn.pl 10.02.03, 23:08
          człowieku, daj sobie luz i wsadź sobie głęboko te reklamy stron
          internetowych... zamów sobie miejsce na żółtych stronach albo
          idź do onetu... gdziekolwiek nie spojrzę, twoja zajebista
          autoreklama... nie ma co, masz tupet... i zapamiętaj, to jest
          FORUM, a nie biuro ogłoszeń...
        • Gość: spabloo Re: http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: 62.233.189.* 11.02.03, 15:20
          Ta strona jest na 6+. Owszem, ale w 100-stopniowej skali. Że też ci sie chce
          jeszcze dręczyć tym ludzi... Ech :(
      • roosvelt MACEDONIA to błąd !!! 10.02.03, 23:19
        Takie niepotrzebne maratony, jak gra w środę i potem w piątek,
        nawet jeśli dwoma innymi składami, nie bardzo mi się podoba.
        Skoro w jednym meczu kadry zagra zupełnie innna jedenastka niż w
        następny, to właściwie to już nie jest kadra.

        Ale czuję w kościach, że Janas poukłada ten bońkowy burdel,
        zacznie już pojutrze. Nie żebym był niepoprawnym optymistą, ale
        stawiam 2:1 do przody z Hrvatską i 3:1 z Macedonią.
      • Gość: m04 Za to Wisla zremisowala tam 2-2 :) IP: *.lublin.mm.pl 11.02.03, 00:36
        A Pletikosa musial po strzalach Wislaków 3 razy wyciagac pilke z
        siatki
        • Gość: waw TYPUJE... IP: *.rasserver.net 11.02.03, 02:53
          Polacy przegraja z Chorwacja, moze nie w tak tragikomicznym
          stylu jak ostatnie spotkanie z Dunczykami ale (mam nadzieje) po
          walce ulegna dwoma bramkami (dobrze by bylo gdyby bialo-czerwoni
          zdobyli w koncu gola). Nie sadze ze w dzisiejszych realiach
          futbolowych reprezentacja czolowki europejskiej pilki (bo tak
          niestety trzeba traktowac Chorwacje) da szanse na swoim
          terenie "krolikowi doswiadczalnemu" jakim jest polska kadra.
          Wiekszosc opinii na forum GW serwowanych przez krytykow Bonka
          (do ktorych rowniez sie zaliczam) wypowiadanych jest w tonie
          bardzo optymistycznym - bo nie ma Bonka wiec musi byc lepiej.
          Ale bedac realistami zdajmy sobie sprawe co na dzien dzisiejszy
          reprezentuje kadra. Niepokoi mnie fakt "wielkich powrotow" pod
          upadlych gwiazd - Swierczewskiego,Kryszalowicza,Kaluznego ...,a
          o zgrozo jakis czas temu uslyszalem nawet nazwisko Juskowiaka!
          Natomiast ekscytuje proba opracia kadry na trzonie Wisly.
          Dlatego ta mikstura na tle ogranej przez ostatnie pare lat w
          europejsko-swiatowych imprezach reprezentacji chorwackiej
          musiala by trafic na slabszy dzien gospodarzy zeby pomyslec o
          remisie.
          Natomiast cala parodia zwiazana z tym drugim "gorszym" rywalem
          czyli Macedonia pokazuje tylko jakim glupcem byl Boniek. Te
          powolania do reprezentacji Polski ludzi z lapanki zeby moc
          rozegrac mecz (termin nie wyznaczony przez UEFA - dla czego pan
          Listkiewicz nie zaprotestowal kiedy Boniek wymyslal takie
          bzdury?!) - czeste ukazywanie zszokowanych powolaniem facetow
          ktorych nazwisk nie wymienie bo ich nie pamietam (nie sledze z
          zapalem polskiej ligi) , bezsensowne tworzenie podzialu zespolu
          na KADRA A i KADRA B (czyli the best of "polska liga"+ juniorzy).
          Polacy jesli zremisuja (bramkowo) z Macedonia to bedzie to dobry
          wynik i pociecha dla entuzjastow krajowej pilki - do ktorych sie
          nie zaliczam.
          Pozdrawiam.
          • Gość: safandula Re: TYPUJE... IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 04:48
            To prawda że drużyna polska nie jest jakąś potęgą światową ani
            nawet europejską przynajmniej w obecnym czasie. Ale nie jest
            potegą też Chorwacja. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy
            Chorwaci wygrali jakiś mecz od czasu zwycięstwa z Włochami na
            mistrzostwach świata. Dlatego uważam że będzie remis powiedzmy 1-
            1.
            • Gość: noiki Re: TYPUJE... IP: *.proxy.aol.com 11.02.03, 05:09
              Gość portalu: safandula napisał(a):

              > To prawda że drużyna polska nie jest jakąś potęgą światową ani
              > nawet europejską przynajmniej w obecnym czasie. Ale nie jest
              > potegą też Chorwacja. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy
              > Chorwaci wygrali jakiś mecz od czasu zwycięstwa z Włochami na
              > mistrzostwach świata. Dlatego uważam że będzie remis powiedzmy
              1-

              NAJBARDZIEJ BYM SIE CIESZYL JAKBY STRZELILI KILKA BRAMEK(NAWET
              JESLI BY PRZEGRALI..).
              > 1.
      • Gość: Jacek K., USA Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.17.252.64.snet.net 11.02.03, 05:21
        Powolywanie Dudka i Swierczewskigo to wielka pomylka.
        Kolejny trener sie na nich przewiezie.
        Od dluzszego czasu, kazdy ich wystep w reprezentacji to
        kompromitacja. Szkoda, ze nie ma jeszcze Hajty. Przegralibysmy
        ten mecz na 100 procent.
        Dudek jak zwykle wpusci wszystko co mozliwe, moze nawet toczaca
        sie po ziemi pilke, a p.Swierczewski bedzie biegal
        bezproduktywnie, obrazony na caly swiat.
        Zycze sukcesu naszej reprezentacji. Bedzie to mozliwe tylko
        wtedy, jesli Oli bedzie w formie, bo obecnie tylko on jest w
        stanie zapewniac zwyciestwa reprezentacji, tak jak zapewnil
        awans do MS w Korei. Pozdrowienia dla wszystkich kibicow.
        • Gość: misiek Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.om.om.cox.net 11.02.03, 06:30
          Przegraja oba mecze. Moze jakby wszyscy zostali to moze by
          zremisowali z Macedonia.
          • Gość: m Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: 195.94.193.* 11.02.03, 08:54
            Gość portalu: misiek napisał(a):

            > Przegraja oba mecze. Moze jakby wszyscy zostali to moze by
            > zremisowali z Macedonia.

            PIES WAS JEBAŁ ZNAWCY FUTBOLU
            • Gość: m Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: 195.94.193.* 11.02.03, 08:56
              Gość portalu: m napisał(a):

              > Gość portalu: misiek napisał(a):
              >
              > > Przegraja oba mecze. Moze jakby wszyscy zostali to moze by
              > > zremisowali z Macedonia.
              >
              > PIES WAS JEBAŁ ZNAWCY FUTBOLU

              oczywiscie chodzi mi o tego kretyna z usra i fagasa miska
              no to huj wam w dupe jebaki
        • Gość: Kuba Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.03, 13:40
          Gość portalu: Jacek K., USA napisał(a):

          > Powolywanie Dudka i Swierczewskigo to wielka pomylka.
          > Kolejny trener sie na nich przewiezie.
          > Od dluzszego czasu, kazdy ich wystep w reprezentacji to
          > kompromitacja. Szkoda, ze nie ma jeszcze Hajty.
          Przegralibysmy
          > ten mecz na 100 procent.
          > Dudek jak zwykle wpusci wszystko co mozliwe, moze nawet
          toczaca
          > sie po ziemi pilke, a p.Swierczewski bedzie biegal
          > bezproduktywnie, obrazony na caly swiat.
          > Zycze sukcesu naszej reprezentacji. Bedzie to mozliwe tylko
          > wtedy, jesli Oli bedzie w formie, bo obecnie tylko on jest w
          > stanie zapewniac zwyciestwa reprezentacji, tak jak zapewnil
          > awans do MS w Korei. Pozdrowienia dla wszystkich kibicow.
        • Gość: Kuba Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.03, 13:44
          Gość portalu: Jacek K., USA napisał(a):

          > Powolywanie Dudka i Swierczewskigo to wielka pomylka.
          > Kolejny trener sie na nich przewiezie.

          Poczytaj sobie wszystkie angielskie serwisy sportowe (mam
          nadzieje ze po mimo glupoty zaprezentowanej wyzej po angielsku
          jakos mowisz...) a dowiesz sie jak w Anglii Dudzia oceniaja....
          Ale pewnie wiesz o niebo wiecej niz eksperci z wysp... Dudek
          mial zalamanie formy po mistrzostwach ale mieli je prawie
          wszyscy (nie bede wymienial bo wieze, ze wiekszosc z nas zna
          sie na pilce). W swojej optymalnej formie (a jest mam nadzieje
          juz od niej bardzo nie daleko) jest jednym z lepszych bramkazy
          swiata - czy tego chcesz czy nie typowy polski zawistniku....
      • Gość: eee granie wisłą IP: *.boleslawiecka.k.pl 11.02.03, 10:02
        narzekasz ze gra Wisłą..

        puknij sie w głowke

        a kim ma grac?

        Szczakowianką?

        A moze jakąś 2-ligową druzyną, coby oszczedzic "najlepszych"

        Wisła jest teraz the best w Polsce, chlopaki sa naprawde w
        dobrej formie. Jesli nie oni, to kto???

        pozdr
      • Gość: olo Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.zdv.Uni-Mainz.DE 11.02.03, 10:42
        czysta poezja w wykonaniu GW;

        "Ostro walczyły też koty, których zajadłe piski dobiegające z
        zakamarków pustego stadionu uczyniły wieczór nieco
        surrealistycznym..."
      • Gość: Mara$ Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 11:14
        Oj synku, jeszcze musisz trochę pożyć, żeby znać się na piłce.
        Powiem ci tylko jedno - kiedyś postanowiono oprzeć reprę na
        Legii Janasa. I co? Zapytaj taty, ale zapewniam, że efekt był
        niezbyt imponujący.
      • Gość: spabloo Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: 62.233.189.* 11.02.03, 11:29
        Słychać tylko: wygra , przegra (to najczęściej) albo
        zremisuje... A co za różnica. Niech coś pokażą. Szkoda że Kaan
        Dobro tak późno dotarł i pewnie Janas wystawi Karwana.
      • Gość: George H. Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.nsw.bigpond.net.au 11.02.03, 11:53
        Mecze kontrolno-towarzyskie sa pomocne Selekcjonerowi i kazdemu
        trenerowi do wyselekcjonowania optymalnie najsilniejszego skladu
        do waznego spotkania z Wegrami.

        Obecnie zauwazyc mozna zbyt duza presje prasy sportowej i czesci
        sympatykow futbolu na wygrywanie meczy kontrolnych w "drodze" do
        celu, jakim jest poszukiwanie optymalnie silnego skladu
        osobowego na mecz z Wegrami. Panownie przestanmy sie pasjonowac
        wynikami takich czy innych konfrontacji w grach towarzyskich -
        kontrolnych. Zadaniem szkoleniowym takich gier nie jest i nie
        powinno byc wygrywanie sparringow za wszelka cene. To sa cele
        drugo a nawet trzeciorzedne i dalsze. Celem takich meczy
        jest "przymiarka" personalna poszczegolnych pilkarzy do scalenia
        poszczegolnych czlonow i formacji zespolu oraz organizacji gry w
        dzialaniach atakujacych jak i obronnych z udzialem wszystkich
        pilkarzy zespolu. I dopiero ocena gry poszczegolnych pilkarzy w
        kontekscie obranej koncepcji gry przez Selekcjonera i realizacja
        sposobu, stylu gry oraz wspoldzialania poszczegolnych pilkarzy w
        realizacji zadan taktycznych (indywidualnych i zespolowych,
        defensywnych i ofensywnych) moze byc wykladnikiem przydatnosci
        lub nie przydatnosci tego lub innego pilkarza. To tak kilka slow
        z dzialki szkoleniowej dla ogolnej informacji, aby w ocenie gry
        towarzyskiej-kon trolnej moc widziec nieco wiecej jak sam wynik
        meczu. Gdyby nawet przytrafila sie zespolowi kadry Janasa jakas
        porazka w grach kontrolnych to nie robmy z tego wiekszego
        problemu i pozwolmy Selekcjonerowi w spokojnej atmosferze
        realizowac swoj plan szkoleniowy.
        Zyczymy wiec panu Janasowi skutecznego skompletowania optymalnie
        silnego zespolu kadry Polski na mecz z Wegrami przy pomocy
        rozgrywanych gier kontrolno-towarz yskich.
        Wlasnie w meczu z Wegrami mozemy powiedziec, ze bedzie to debiut
        pana Janasa w roli Selekcjonera. Po niepotrzebnej stracie trzech
        punktow w przegranym w Warszawie meczu z Lotwa, sytuacja w
        kazdym nastepnym meczu eliminacyjnym do finalow ME'2004 jest juz
        pod presja "to be or not to be" w Portugalii.
        Osobiscie wierze, ze panu Janasowi uda sie wyciagnac z
        przyslowiowego "dolka" rozproszony przez poprzedniego
        Selekcjonera i niestabilny na dzien dzisiejszy sklad - zespol
        kadry Polski.

      • Gość: Leo Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.02.03, 15:24
        Karwan i Świerczewski to drewno, niestety.
      • Gość: ziębol Re: Trening pierwszej jedenastki Janasa IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 16:05
        Janas dobrze robi stawiając na zawodników Wisły.Liczy na ich
        zgranie. Myślę, że dobrze robi.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka