Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kruczki regulaminowe.

    02.01.07, 20:41
    Z okazji Nowego Roku powinniśmy sobie życzyć samych zwycięstw. Ale ktoś musi
    przegrać.
    Co tak gdyby wszystkie drużyny wygrały wszystkie mecze w sezonie u siebie
    46:44 (oczywiście fantastyka, zwłaszcza teraz przy złotej rezerwie - fuj!).
    Po rundzie zasadniczej wszystkie drużyny miałyby po 14 punktów. I wtedy
    losowanie :) czy jak ?
    Wiem, wiem, nie zdaży się. Ale co właściwie mówi regulamin?
    Załóżmy, że drużyna 6 i 7 mają idealny bilans ogólny i bilans spotkań między
    sobą. Kto wtedy awansuje do play-offów?
    Czy ktoś wie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: METANOL Re: Kruczki regulaminowe. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.07, 23:06
        Takie problemy to rozwiązują SZREK CHRIS BACA no więc mędrcy błyśnijcie wiedzą.
        • Gość: baca Re: Kruczki regulaminowe. IP: 83.238.146.* 03.01.07, 15:44
          To jest tak: nikt nie mysli co byndzie, jak wygro w totka lebo jak teściowo
          zemrze: jedno i drugie jest mało prawdopodobne. A jak jus sie zdarzy, to albo
          nie my jus byndzim psy władzy i niech sie inne martwiom, lebo sie bierze pół
          basa i wymyslo rozwiunzanie. A jak wo sie gazdo nudzi to se pomyślta
          najsampierw co było pirwe: jajco cy kura, a jak jus byndzieta wiedzieć ta
          napiszta. Hej.
          • czefan Re: Kruczki regulaminowe. 03.01.07, 15:59
            Dobrze baco prawicie. Wezmą nawet całego basa.
            JAJCO
            • Gość: Szrek Uwaga Metanol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 07:02
              Nie nadużywaj koleś tego specyfiku bo będzie z tobą jeszcze gorzej. Chętnie
              podyskutuję na ten temat jak kupię sobie i przeczytam /jak co roku/ książeczkę
              pod trytułem "Regulaminy zawodów na toach żużlowych" na rok 2007. Oczywiście
              jesli autor - PZM przewidział w nich taką sytuację. To lepsze, niż głupawe
              wytykanie własnej niewiedzy innym
              • Gość: Chris Re: Uwaga Metanol IP: *.tvk.torun.pl 04.01.07, 09:51
                Dokładnie nie pij tego tyle osiołku,sam możesz sobie wygrzebać na PZM-ocie
                wśród regulaminów nowinki techniczne i meczowe obawiam się jednak że do tej
                pory figuruje stary regulamin z 2006 roku,bo oficjalny nie został jeszcze do
                konca zatwierdzony,wiec trzeba poczekać:)
                • Gość: Szrek Re: Uwaga Metanol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 16:15
                  Tyle że jak gostek będzie łykał tyle tej berbeluchy to nie zobaczy tych
                  regulamsów, bo zanim się nowe ukażą on już będzie ślepy jak kret
                  • Gość: baca Re: Uwaga Metanol IP: *.adsl.inetia.pl 04.01.07, 17:29
                    Toć dejta mu gazdowie spokój: jo jak mnie rura cieknie wzywom hydraulika, jak
                    chca sie pselecieć ałeroplanem biera pilota i te de. To chyba dobze chłop robi
                    co jak tseba cóś znalyźć i psecytoć to sie nos pyta a sam sie nie pcha hej.
                    • czefan Re: Uwaga Metanol 04.01.07, 17:56
                      Pytoliście sie baco co bylo pirse. Jo tom wim, ze jajco. A wy ni wicie?
                      • Gość: Szrek Re: Uwaga Metanol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 20:35
                        A mnie sie widzi co pirsy był metanol. A wszysko sie wzieno łot matki krowy
                        • Gość: baca Re: Uwaga Metanol IP: *.adsl.inetia.pl 04.01.07, 20:37
                          Mocie racje czefanie. Pierse było jajco, które zniosła piersa kura.
                          • Gość: Szrek Re: Uwaga Metanol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 23:42
                            Łoba mata racje. Ino że pirsa kura pochodzi łot matki krowy. Bo wszystko
                            pochodzi łot matki krowy
                            • Gość: baca Re: Uwaga Metanol IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.07, 20:27
                              Jaki krowy?. Łod łowcy gazdo, łod łowcy.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka