czefan
02.01.07, 20:41
Z okazji Nowego Roku powinniśmy sobie życzyć samych zwycięstw. Ale ktoś musi
przegrać.
Co tak gdyby wszystkie drużyny wygrały wszystkie mecze w sezonie u siebie
46:44 (oczywiście fantastyka, zwłaszcza teraz przy złotej rezerwie - fuj!).
Po rundzie zasadniczej wszystkie drużyny miałyby po 14 punktów. I wtedy
losowanie :) czy jak ?
Wiem, wiem, nie zdaży się. Ale co właściwie mówi regulamin?
Załóżmy, że drużyna 6 i 7 mają idealny bilans ogólny i bilans spotkań między
sobą. Kto wtedy awansuje do play-offów?
Czy ktoś wie?