08.06.22, 07:14
Minister-członek Rady Ministrów Michał Cieślak (Partia Republikańska) potwierdził na Twitterze, że złożył skargę na naczelniczkę poczty w Pacanowie.

"Podczas odbioru korespondencji w placówce pocztowej w Pacanowie byłem uczestnikiem zachowania Pani Naczelnik, które nie licuje z powagą piastowanego urzędu. Pani Naczelnik używała wulgaryzmów oraz słów nieprzystających urzędnikowi państwowemu. O okolicznościach w trybie regulaminowym powiadomiłem przełożonego, który oceni zaistniałą sytuację, porozmawia z pracownikami i podejmie decyzję w tej sprawie" - napisał minister.

Urzędniczka przekonywała w rozmowie z "GW", że żaliła się politykowi na obecną sytuację, wskazywała na wysokie ceny paliwa, raty kredytów. Miała powiedzieć Cieślakowi, że jako polityk nie zna takich problemów, na co parlamentarzysta miał odpowiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i ona sama wystartowała w wyborach.

- Powiedziałam mu, że nie wyobrażam sobie tego, bo po prostu nie umiem kłamać. Ale żeby nie było, że tylko ja dyskutowałam z posłem. Dziewczyny ode mnie z pracy też się włączyły - mówiła w rozmowie z "GW" naczelniczka.

Po tej rozmowie urzędniczka została wezwana do dyrektora w Kielcach, który poinformował o wpłynięciu skargi. Z jej treści wynikało, że naczelniczka miała być wulgarna, czemu ona sama zaprzecza. Urzędniczka miała usłyszeć, iż zostanie zwolniona.
Obserwuj wątek
    • perla_z_roztocza Re: Dupek 08.06.22, 17:45
      jako przedsiębiorca odbieram telefon od kontrahentów nawet w nocy bo to jest biznes.
      Natomiast pracownik opuszczając firmę nie chce w ogóle nawet myśleć o swojej robocie.
      No i przychodzi taki urzędnik na pocztę a tu baba mu o polityce i kosztach życia mimo, że w zakładzie pracy nie wolno robić agitki politycznej.
      Gdyby ten minister miał refleks to miałby kilka odpowiedzi typu:
      - ceny spadną
      lub
      - niech się pani nie martwi, damy wszystkim po tysiąc, a nawet po trzy tysiące tylko proszę wysłać mój list.
      Ale minister okazał się burakiem i skarżypytą właśnie.
      • qwardian Re: Dupek 08.06.22, 18:49
        Ludzie, czy wy słyszycie siebie, poczta to najbardziej zdemoralizowana forma państwowa, dzisiaj sprzedaje słodycze i inny szajs podczas kiedy prywatni kurierzy jeżdżą po mieście do północy. Moment kiedy otworzyła ryj, wpakował bym jej w usta połowę rolki papieru toaletowego i ten tzw. urzędnik państwowy wysłałby za mną pół tuzina radiowozów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka