Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tenisistki w cywilu

    IP: *.itpp.pl 04.01.07, 11:57
    a z jakiej to okazji się spotkały?
    Obserwuj wątek
      • Gość: wally Ciekawiej wyglądają na korcie chyba... IP: 62.233.204.* 04.01.07, 12:05
        Szarapowa całkiem, całkiem, ale tak z odległości 3 kroków... ;)

        --
        www.gdziejestmaciek.prv.pl/

        • Gość: Paweł Z pijanego gangu : IP: 62.233.214.* 04.01.07, 14:45
          \]\ Z pijanego gangu :


          KRAKÓW

          Radiowóz na gazie szj 2007-01-02, ostatnia aktualizacja 2007-01-02 12:08:03.0
          Pijany policjant w oznakowanym radiowozie spowodował w sylwestra kolizję na
          skrzyżowaniu ulic Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego. Do zdarzenia doszło w
          południe. Kierujący policyjnym radiowozem 31-letni starszy posterunkowy nie
          zachował ostrożności i zderzył się z osobowym mercedesem. Lekko ranni zostali
          dwaj policjanci. Podczas badania trzeźwości okazało się, że prowadzący samochód
          funkcjonariusz miał 1,3 promila alkoholu we krwi. Wobec policjanta wszczęto już
          procedurę zmierzającą do zwolnienia ze służby. Za jazdę po pijanemu grozi mu do
          dwóch lat więzienia.szj

          Tekst pochodzi z portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl © Agora SA


          Nareszcie wiemy dlaczego deesbekizacja kuleje .

          Zobacz film i zdjęcia :

          www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=25578

          Czy mając w domu takie atrakcje , można mieć głowę do deesbekizacji ?


          Z pijanego gangu :

          www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/viewforum.php?f=3
      • Gość: arcade fire Re: Tenisistki w cywilu IP: *.compower.pl 04.01.07, 12:06
        W Hong Kongu organizowany jest turniej zaproszeniowy, gwiazdy grają ze sobą na
        początku stycznia przygotowując się do Australian Open.
        • Gość: xyz Re: Tenisistki w cywilu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.07, 12:35
          nie rozumiem zachwytów nad urodą szarapowej... kobyła... ale podobno o gustach sie nie dyskutuje...
      • omcrew mogli tego nie pokazywac... 04.01.07, 13:25
        szarapowa jest dramatycznie "nieladna"
      • alina4ever Tenisistki w cywilu 04.01.07, 13:45
        a ja sie nie zgadam z tym co tam o szarapowej faceci tu napisali,bardzo ladna
        jest..inaczej tyklle by nie zarobiala...ale clisters wedlug mnie ladniejsza
        jest...nie znam tylko tej 4 dziewczynki....nio szarapowa,klisters i ta chinska
        dziewczynka a kto ta 4?moze wiecie?
        • Gość: mazak Re: Tenisistki w cywilu IP: *.adm.ae.wroc.pl 04.01.07, 13:48
          Szaraapowa? Siła marketingu... Marcinkiewicz też ładny. Przyjrzyjcie się
          Vaidisovej - to dopiero laska.
      • Gość: - Kuzniecowej i tak nic pomoże... paszczur :P IP: *.acn.waw.pl 04.01.07, 14:01

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka