Gość: zzzz IP: *.itpp.pl 04.01.07, 11:57 a z jakiej to okazji się spotkały? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wally Ciekawiej wyglądają na korcie chyba... IP: 62.233.204.* 04.01.07, 12:05 Szarapowa całkiem, całkiem, ale tak z odległości 3 kroków... ;) -- www.gdziejestmaciek.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Z pijanego gangu : IP: 62.233.214.* 04.01.07, 14:45 \]\ Z pijanego gangu : KRAKÓW Radiowóz na gazie szj 2007-01-02, ostatnia aktualizacja 2007-01-02 12:08:03.0 Pijany policjant w oznakowanym radiowozie spowodował w sylwestra kolizję na skrzyżowaniu ulic Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego. Do zdarzenia doszło w południe. Kierujący policyjnym radiowozem 31-letni starszy posterunkowy nie zachował ostrożności i zderzył się z osobowym mercedesem. Lekko ranni zostali dwaj policjanci. Podczas badania trzeźwości okazało się, że prowadzący samochód funkcjonariusz miał 1,3 promila alkoholu we krwi. Wobec policjanta wszczęto już procedurę zmierzającą do zwolnienia ze służby. Za jazdę po pijanemu grozi mu do dwóch lat więzienia.szj Tekst pochodzi z portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl © Agora SA Nareszcie wiemy dlaczego deesbekizacja kuleje . Zobacz film i zdjęcia : www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=25578 Czy mając w domu takie atrakcje , można mieć głowę do deesbekizacji ? Z pijanego gangu : www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/viewforum.php?f=3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arcade fire Re: Tenisistki w cywilu IP: *.compower.pl 04.01.07, 12:06 W Hong Kongu organizowany jest turniej zaproszeniowy, gwiazdy grają ze sobą na początku stycznia przygotowując się do Australian Open. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Tenisistki w cywilu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.07, 12:35 nie rozumiem zachwytów nad urodą szarapowej... kobyła... ale podobno o gustach sie nie dyskutuje... Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew mogli tego nie pokazywac... 04.01.07, 13:25 szarapowa jest dramatycznie "nieladna" Odpowiedz Link Zgłoś
alina4ever Tenisistki w cywilu 04.01.07, 13:45 a ja sie nie zgadam z tym co tam o szarapowej faceci tu napisali,bardzo ladna jest..inaczej tyklle by nie zarobiala...ale clisters wedlug mnie ladniejsza jest...nie znam tylko tej 4 dziewczynki....nio szarapowa,klisters i ta chinska dziewczynka a kto ta 4?moze wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mazak Re: Tenisistki w cywilu IP: *.adm.ae.wroc.pl 04.01.07, 13:48 Szaraapowa? Siła marketingu... Marcinkiewicz też ładny. Przyjrzyjcie się Vaidisovej - to dopiero laska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - Kuzniecowej i tak nic pomoże... paszczur :P IP: *.acn.waw.pl 04.01.07, 14:01 Odpowiedz Link Zgłoś