Gość: bartosz IP: *.toya.net.pl 21.02.07, 12:22 po zdjeciem jest mały błąd, zamiast skoku wzwyż powinno być skoku o tyczce:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: utlendingur Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m IP: *.dsl.dynamic.simnet.is 21.02.07, 13:47 i jeszcze ten bledny skok nazywa sie "skok w wzwyz" ech :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Szkoda że nie można bić rekordu o 1 milimetr IP: *.icm.edu.pl 23.02.07, 10:06 Można by więcej golić z frajerów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YooteQ Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m IP: *.pogaduszki.pl 21.02.07, 16:24 nie taki maly - prawie 4 metry roznicy ;). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kali Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 04:38 Lniarski-to prowokator i beznadziejny dziennikarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f-16 Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m IP: *.zset.olsztyn.pl 23.02.07, 09:13 Zbiera mnie na wymioty,gdy oglądam w TV w splocie reklamowym "odgrzewanie" tego gestu-z udziałem Kozakiewicza.Ileż nieuzasadnionej legendy,fałszywego patriotyzmu,wręcz nacjonalizmu w "to" pompuje się!A prawda jest przyziemna:Kozakiewicz w Germanii,ludziska gwizdali jak w Zakopanem na Hanawalda,a za taki gest i dziś na stadionach świata grozi dyskwalifikacja.I na tym przykładzie uparcie wychowujemy młodzież!! Odpowiedz Link Zgłoś
sjaw Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m 23.02.07, 10:59 To nie jest żadna legenda,byłem w tym czasie na stadionie kiedy skakał Kozakiewicz.Rosjanie skandowali "wszystkie (całe) złoto nasze" a następnie szyscy gwizdali , my razem z Francuzami krzyczeliśmy "a gó.. a gó.." i wtedy po udanym skoku "Kozak" pokazywał swój gest w stronę sektorów "radzieckich" Na trybunach był szał,wielokrotnie oglądałem powtórki tych skoków i mogę tylko stwierdzić,że "podłożony" jest głos stadionu z całkiem innej imprezy.TO nie jest żadna legenda to są fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wasyl Kozak pokazal Kacapom, co im sie nalezalo :) IP: *.umcs.lublin.pl 23.02.07, 12:19 . Odpowiedz Link Zgłoś
airborell Re: Bubka mógł skoczyć 6,40 m 22.02.07, 11:01 A rekordzistą Polski jest, jak się zdaje, Mirosław Chmara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Jakby mógł to by skoczył ale nie mógł IP: 62.233.164.* 23.02.07, 10:47 przecież nie startował w jednym konkursie w życiu tylko w setkach www.foto-tel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Enola Gay Najbardziej szowinistyczna publicznosc na swiecie IP: *.range86-129.btcentralplus.com 23.02.07, 15:22 Juz nigdy w zyciu nie zobaczylem takiego pokazu szowinizmu,jak podczas skokow Kozakiewicza w Moskwie.I dlatego bylem pelen satysfakcji,ze Polak pokazal stadionowi,Moskwie i swiatu,co sadzi o tej dziczy na stadionie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gatulin Bubka skakał niżej a nie „mniej” niż mógł. IP: 80.51.194.* 23.02.07, 16:05 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slomcom Bubka mógł skoczyć 6,40 m IP: *.adsl.hansenet.de 23.02.07, 17:25 rekordzista Polski nie jest Kolasa Tylko Miroslaw Chmara, przeciez to jest kardynalny blad, jesli caly artkul kjest tak napisany to tragedia.......prosze to zmienic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slomcom Chmara nie Kolasa IP: *.adsl.hansenet.de 23.02.07, 17:27 rekordzista Polski jest Miroslaw Chmara a nie Marian Kolasa, to co prawda koledzy ale na rekordy sie chyba jeszcze nie pozamieniali Odpowiedz Link Zgłoś