Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisła Płock - Ventspils

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.03, 14:23
    Łotysze...Ciekawe czy Płock da sobie z nimi radę...
    Obserwuj wątek
      • Gość: mahoney Re: Wisła Płock - Ventspils IP: *.man.polbox.pl 20.06.03, 14:36
        boje sie ze sobie nie da rady ,
        ten Ventspils to chyba jakas dobra druzyna
        • Gość: Maciek Re: Wisła Płock - Ventspils IP: *.tomaszow.mm.pl 20.06.03, 21:35
          Gość portalu: mahoney napisał(a):

          > boje sie ze sobie nie da rady ,
          > ten Ventspils to chyba jakas dobra druzyna


          racja...mogą mieć problemy. Pamiętajmy że nasza kadra też miała się po
          łotyszach przejechać...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka