Gość: Kermit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.03, 14:23 Łotysze...Ciekawe czy Płock da sobie z nimi radę... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mahoney Re: Wisła Płock - Ventspils IP: *.man.polbox.pl 20.06.03, 14:36 boje sie ze sobie nie da rady , ten Ventspils to chyba jakas dobra druzyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Wisła Płock - Ventspils IP: *.tomaszow.mm.pl 20.06.03, 21:35 Gość portalu: mahoney napisał(a): > boje sie ze sobie nie da rady , > ten Ventspils to chyba jakas dobra druzyna racja...mogą mieć problemy. Pamiętajmy że nasza kadra też miała się po łotyszach przejechać... Odpowiedz Link Zgłoś