Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polonia KSP mistrz

    IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 02.04.01, 08:14
    wszyscy kibice legii to wies, nie potrafia sie zachowac, kradna szaliki
    polonistom, lecz MY nie poddamy sie nigdy!!!
    KSP obroni tytuł, legia -3 lub 4 miejsce.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka