Gość: pshemek IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 02.04.01, 08:14 wszyscy kibice legii to wies, nie potrafia sie zachowac, kradna szaliki polonistom, lecz MY nie poddamy sie nigdy!!! KSP obroni tytuł, legia -3 lub 4 miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj