Gość: Sierzpek
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
29.12.01, 22:00
Według PS Paweł Wojtala ma ofertę z Unterchaching (dolna cześć tabeli II
Bundesligii), a Augustyniak wyjechał na testy do jakiegoś drugoligowca z Grecji
(razem z Rosłoniem, znanym z wspaniałych występów w LECHU :). Jezeli Ci
piłkarze zdecyduja sie odejsc to obrona się trochę posypie. Zobaczymy także czy
piłkarzą bardziej zależy na $ czy sukcesach sportowych. Po awansie do
ekstraklasy mogliby się jeszcze pokazać, a tak skarzą się na jakąś miernotę w
słabiutkich klubikach. Jezeli te transfery dojdą do skutku, a takze odejdzie
Goliński to raczej bedziemy słabsi niż jesienią. Bo z całym szacunkiem dla
Arasia, to raczej największe lata świetności ma już za sobą. Wiadomo coś już o
nowych piłkarzach? Czyżby z łapanki- castingu nikt się nie nadawał?