Gość: telewidz Jasiek
IP: *.wshe.pl
04.03.08, 08:41
Faktycznie realizacja była fatalna! Jak można powtarzać akcje podczas, gdy
koszykarze wykonują już na drugiej połowie boiska efektowne zagrania. Nie
pokazanie występu Crazy Dunkers było kompletną pomyłką. Ale muszę przyznać,że
i tak Polsat Sport najlepiej robi relacje z meczów koszykówki. Kibice zapewne
pamiętają, jak TVP wolała pokazywać komisje śledcze niż mecze, lub gdy
przerywała spotkania finałowe. W PS należy też pochwalić fachowy, rzeczowy i
ciekawy komentarz panów Romańskiego i Jankowskiego.