janku76
25.03.08, 22:22
dostałem -7 punktów za transfery,a skład z 20 kolejki jest taki sam jak w 21
kolejce,w piątek(przed 20 kolejką) robiłem zmiany,ale nie zdążyłem ich
zatwierdzić bo było po godz.17,nawet nie wysłałem sms po kod,czy mogę dostać
jakąś odpowiedź jeżeli coś źle zrobiłem