Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kowall,odezwij się

    25.03.08, 22:22
    dostałem -7 punktów za transfery,a skład z 20 kolejki jest taki sam jak w 21
    kolejce,w piątek(przed 20 kolejką) robiłem zmiany,ale nie zdążyłem ich
    zatwierdzić bo było po godz.17,nawet nie wysłałem sms po kod,czy mogę dostać
    jakąś odpowiedź jeżeli coś źle zrobiłem
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka