Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wichniarek też się obraził na Janasa!

    IP: *.inet.fi 09.09.03, 20:08
    Nastepny niech spier... na drzewo. Nie powolywac wiecej tych
    dwoch pajacow!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: dave doklanie won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "w dupie IP: *.adsl.nuria.telefonica-data.net 09.09.03, 20:14
        • Gość: typ Re: doklanie won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 10.09.03, 13:43
          za komuny bylo lepiej.
      • Gość: m04 Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.lublin.mm.pl 09.09.03, 20:16
        ja p...e takich reprezentantów
        • Gość: tomala Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.szprotawa.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:30
          Spokojnie to artykuł w gazecie a nasi dzienikarze kochają tanie
          sensacje także ja nie dajem w to wiary.
          • Gość: jaszand@interia.pl Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.nd.e-wro.net.pl 10.09.03, 12:54
            Od dawna twierdziłem,m że może i Kałuża jest utantowanym
            piłkarzem, ale nie może się w pełni rozwinąć z powodu umysłowego
            niedorozwoju. Wysmiewać się z młodszych kolegów, to on potrafi,
            oj,bardzo to lubu. Przecież w Lubinie jeszcze pobił szczeniaka,
            który podczas sparingu odebrał mu piłkę, a naste zbluzgał i
            rzucił się z pięściami na starszego mężczyznę, ojca swojej
            ofiary. Przecież ten prymityw nie wie, co to to jest honor i
            duma, solidarność z kolegami, ambicja..., mógłbym długo jeszcze
            wyliczać jego złe nawyki. Współczuję Janasowi, ale takie
            zachowanie u swoich podopiecznych powinien tępić bezlitośnie.
            Teraz "wielki" Kałużny wywołał ferment, przeciągnął na swoją
            stronę infantylnego Wichniarka. Do diabła z nimi obydwoma, panie
            trenerze Janas, jesteśmy z Panem i całą kadrą. Tej ostatniej
            opinii nie zmienię nawet po przegranym meczu ze Szwecją. Trudno
            będzie mi (odpukuję wielokrotnie) pogodzić się z potencjalną
            porażką, ale przecież i w niej tkwi piękno prawdziwego sportu.
            Mam nadzieję, że będę szaleć z radości przed telewizorem, ale
            też pogodzę się z faktami. Wierzę w twardziela Hajtę, to
            prawdziwy góral z nowosądecczyzny. A jako taki na pewno będzie
            grał do końca...nadziei w awans! Wiem, że swoją wiarą natchnie
            kolegów z reprezentacji. Do boju, panowie! Orzeł jest dumnym
            ptakiem!
          • Gość: Mag Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.03, 14:08
            To nie jest wiadomośc wysana z palca bo i w "Przeglądzie..."
            napiali o tym
        • Gość: bas Re: IP: 138.227.189.* 10.09.03, 09:37
          A ja takich trepow. To jest wina Janasa, ktory nie spaja druzyny
          tylko wprowadza niepewnosc i zamieszanie. On nigdy nie zbuduje
          druzyny bo nie wie jak sie to robi. Dzisiaj znowu pokaze swoja
          wysmienita taktyke i - jak przystalo na prawdziwego sportowca-
          zostawi po sobie mase petow na murawie. Prawdziwy fachowiec...
      • Gość: XXL Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dip.t-dialin.net 09.09.03, 20:19
        Kontuzja to kontuzja, po co zaraz robic wokol tego taki
        szum???????? Znowu dziennikarze chca chyba rozpetac afere,
        Kontuzje zdiagnozowano, a stwierdzenie ze lekarz mowi o tej
        kontuzji niejasno jest szukaniem dziury w calym, zacytujcie go
        lepiej!
        • Gość: Cronos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 192.167.2.* 09.09.03, 20:37
          Wiesz, problem w tym, że sam Wichniarek mówi bardzo
          niejasno i z podtekstami.
        • Gość: Hoe Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.03, 02:24
          qwa a tej kontuzji to na trybunach dostal??? chyba go jakis kibic w ta kostke
          ugryzl
      • Gość: Cronos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 192.167.2.* 09.09.03, 20:19
        A kto to jest w futbolowym świecie Wichniarek czy Kałużny?!!
        K..., primadonny jakoweś! Kałużny zawsze był głupi, a Wichniarek
        chumorzasty, ale robić takie wymyki przed najważniejszym meczem?!!
        Spadać na drzewo! Kałużny na swoje wygrzane miejsce, ławę albo
        rezerwy, a Wichniarek łapać czerwone kartki.
      • Gość: palec Re: Wichniarek też się obraził CO WY GADACIE????? IP: *.dip.t-dialin.net 09.09.03, 20:22
        A czy ktos nie twierdzi ze to prawda, po co taka afera od razu?
      • Gość: adasiek nareszcie!!!!!!!!!! IP: *.zabierzow.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:25
        reprezentacja bez tego patałacha!!!!!!
        • Gość: fff niech SPIER.... IP: 168.208.215.* 09.09.03, 20:34
          nigdy tego barana nie lubilem, mocny to jest tylko w gebie i
          drugiej lidze niemieckiej, gwiazdora bedzie mogl zgrywac jak
          strzeli przynajmniej z 15 bramek w bundeslidze swinia i dziwka!!!
          • Gość: xpert Re: niech SPIER.... IP: 81.210.125.* 10.09.03, 12:32
            Gość portalu: fff napisał(a):

            > nigdy tego barana nie lubilem, mocny to jest tylko w gebie i
            > drugiej lidze niemieckiej, gwiazdora bedzie mogl zgrywac jak
            > strzeli przynajmniej z 15 bramek w bundeslidze swinia i dziwka!!!

            Brawo Jasiu! Piekne argumenty chamski sznurku
      • Gość: piotr+ Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.crowley.pl 09.09.03, 20:33
        Wynocha z kadry obaj symulanci. Gorące kubki z was a nie
        piłkarze. Wywalać natychmiast i juz do Iraku zbierać miny.
        Takich jak wy nie potrzebujemy.
      • Gość: luk Ciekawe co teraz powie Tomek Hajto IP: *.metronet.pl 09.09.03, 20:46
        Wichniarek to gosc bez charakteru cholerny lalus
      • Gość: janusz Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 81.210.122.* 09.09.03, 20:47
        Gwiazda od siedmiu boleści nie idzie świecić do Berlina!Mamy
        dosyć utalentowanych napastników.
      • Gość: Mythos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.acn.waw.pl 09.09.03, 20:48
        ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta
        sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę,
        Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się
        obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i
        jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się
        podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę
        brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale
        gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć
        atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi
        plotkami...
        • Gość: Hoe Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.03, 02:28
          Gość portalu: Mythos napisał(a):

          > ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta
          > sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę,
          > Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się
          > obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i
          > jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się
          > podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę
          > brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale
          > gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć
          > atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi
          > plotkami...


          a ja tu widze ronice !!! jak sie jest kontuzjowanym przed meczem kadry (jak
          oli) i jak sie jest nagle po meczu w ktorym sie nie gralo!!!
          • xpert Tumanku.... 10.09.03, 12:35
            Gość portalu: Hoe napisał(a):

            > Gość portalu: Mythos napisał(a):
            >
            > > ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta
            > > sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę,
            > > Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się
            > > obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i
            > > jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się
            > > podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę
            > > brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale
            > > gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć
            > > atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi
            > > plotkami...
            >
            >
            > a ja tu widze ronice !!! jak sie jest kontuzjowanym przed meczem kadry (jak
            > oli) i jak sie jest nagle po meczu w ktorym sie nie gralo!!!

            A slyszales o kontuzjach na treningu? A slyszales ze juz przed Lotwa mial
            kontuzje? Bosze ilu lamerow na tym forum....
      • Gość: safandula Kto to jest Wichniarek? IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:55
        Co ten gościu robił w reprezentacji Polski? Niech najpierw
        nauczy się dobrze grać w piłkę a potem może się obrażać na cały
        świat. Obawiam się, że z takimi zawodnikami jak Wichniarek
        Hertha Berlin powróci niebawem do 2.Bundesligi
      • Gość: Bufon Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.NYCMNY83.covad.net 09.09.03, 21:09
        Jedz gosciu i nie wracaj podobnie jak Kaluzny i inne Sypniwskie.
        Dupki chca na plecach reprezentacj Polski zapewnic sobie gre w
        wyjsciowych skladach swoich druzyn klubowych. Polska
        reprezentacja nic nie straci na wartosci bez takich grajkow.
        Dupy was beda wkrotce bolaly od siedzenia na lawce rezerwowych
        Bayeru i Herthy a potem skonczycie jak Wojciechowski w
        Bayernie.
        • Gość: fan Hertha ma przej....ane IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.03, 21:16
          B.dobrze że dwaj polscy gwiazdorzy z Wichniarkiem na czele grają w Herthcie
          Berlin.Tylko w tym upatruję szansę dla Groclinu.
      • Gość: przem21 Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.chello.pl 09.09.03, 21:14
        Uważam że Kałużny /palant / i Wichniar /cwel i ciota/ powinni
        zostać z kadrą chociaż nie grali w meczu z Łotwą. Ta dwójka
        wspaniałych graczy /smiech/ nie szanuje nas kibiców, trenera
        oraz swojej ojczyzny. Gwiazdorzy tego formatu jak oni nie mogą
        zachowywać się jak rozkapryszone gwiazdeczki. Przecież oni a
        przynajmniej Kałuża nic nie osiągają w swoich klubach które
        nawet nie są sredniakami bundesligii. Panie trenerze zastanów
        się następnym razem do kogo wyciągasz rękę i komu dajesz szansę.
        Promocję i szansę swoją powinni dostać gracze mało znani a nie
        kiepasy takie jak oni..........
        • xpert Generalnie... 10.09.03, 12:39
          Gość portalu: przem21 napisał(a):

          > Uważam że Kałużny /palant / i Wichniar /cwel i ciota/ powinni
          > zostać z kadrą chociaż nie grali w meczu z Łotwą. Ta dwójka
          > wspaniałych graczy /smiech/ nie szanuje nas kibiców, trenera
          > oraz swojej ojczyzny. Gwiazdorzy tego formatu jak oni nie mogą
          > zachowywać się jak rozkapryszone gwiazdeczki. Przecież oni a
          > przynajmniej Kałuża nic nie osiągają w swoich klubach które
          > nawet nie są sredniakami bundesligii. Panie trenerze zastanów
          > się następnym razem do kogo wyciągasz rękę i komu dajesz szansę.
          > Promocję i szansę swoją powinni dostać gracze mało znani a nie
          > kiepasy takie jak oni..........

          ...nie dyskutuje na tym poziomie ale dla Ciebie zrobie porzadek.

          Wichniar mial kontuzje przed Lotwa, to po pierwsze. Po drugie,HB gra w P UEFA
          wiec nie belkocz ze nie jest nawet sredniakiem lamerze. Po trzecie, Wichniarek
          wiecej strzelil goli wkadrze za Janasa niz Zurawski, Kryszalowicz, Rasiak i
          Saganowski razem wzieci. Po czwarte i ostatnie tylko ostatni frajerzy wierza w
          tanie naglowki w gazetach.
          • Gość: dzieki Re: Generalnie... IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.03, 17:01
            Brawo nareszcie odezwal sie ktos normalny
      • Gość: El Toro Ten pajac zawsze był Gwiazdorkiem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 21:23
        Mam nadzieję, że Saganowski pokaże mu, jak należy grać...
      • pitrix Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! 09.09.03, 21:26
        Nareszcie jest pewność że nie wystąpi Wichniarek, przynajmniej teraz są szanse
        na jakieś bramki. Wichniarek to szmaciarz wysokiej klasy, gwiazdorek i bufon,
        jeszcze nie widziałem żeby strzelił bramkę z większej odległości niż 5metrów,
        nie mówiąc już o jakiś błyskotliwych dryblingach. Precz z tym szmaciarzem raz
        na zawsze z kadry. Janas jest chory że go powołuje, i tym samym przekonuje że
        nie powinien prowadzić kadry....... PRECZ Z JANASEM!!!!!!!!
        • Gość: Flapjack Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dabnet.pl / 192.168.1.* 09.09.03, 21:49
          Taka ta nasza kadra.
          Wichniarek słabiutko gra od dluzszego czasu - powołanie jest.
          Kałużny wcale nie gra - powołanie jest.
          Karwan nie jest w ogóle w stanie grać - powołanie jest.
          Kryszałowicz zagrał dwa dobre mecze w lidze polskiej - myk do
          kadry.
          Jop zawalił w Wisle wszystko co mógł i tez jest w towarzystwie.
          Lewandowski na boisku - pomyłka.
          Zdebel - jak dla mnie największa zagadka kadry. Co uprawnia go do
          gry? bo chyba nie umiejetnosci?
          Do tego dochodzi przyspawany do ławki w Anderlechcie Zewłakow,
          pozbawiony zupełnie formy Kosowski, zablokowany Zurawski i
          chamski Hajto.
          Taki jest obraz naszej kadry w moich oczach. Co kieruje Janasem w
          doborze takich a nie innych nazwisk jest dla mnie zagadką
          nieodgadnioną choć długo się nad tym zastanawiałem.
          • Gość: Tantal Gościu masz rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 09.09.03, 21:59
            Gość portalu: Flapjack napisał(a):

            > Taka ta nasza kadra.
            > Wichniarek słabiutko gra od dluzszego czasu - powołanie jest.
            > Kałużny wcale nie gra - powołanie jest.
            > Karwan nie jest w ogóle w stanie grać - powołanie jest.
            > Kryszałowicz zagrał dwa dobre mecze w lidze polskiej - myk do
            > kadry.
            > Jop zawalił w Wisle wszystko co mógł i tez jest w towarzystwie.
            > Lewandowski na boisku - pomyłka.
            > Zdebel - jak dla mnie największa zagadka kadry. Co uprawnia go
            do
            > gry? bo chyba nie umiejetnosci?
            > Do tego dochodzi przyspawany do ławki w Anderlechcie Zewłakow,
            > pozbawiony zupełnie formy Kosowski, zablokowany Zurawski i
            > chamski Hajto.
            > Taki jest obraz naszej kadry w moich oczach. Co kieruje
            Janasem w
            > doborze takich a nie innych nazwisk jest dla mnie zagadką
            > nieodgadnioną choć długo się nad tym zastanawiałem.


            Chłopie zgadzam się z Tobą w 100%, ale co to zmieni? Naszą piłką
            rządzą jakieś niewytłumaczalne układy i układziki. Niektórzy
            zawodnicy jaki by poziom nie reprezentowali zawsze są bądź byli
            powoływani. Dla mnie zawodnic pokroju Wichniarka, Zdebela,
            Świerczewskiego, Jopa nie zasługują na miano reprezentanta
            Polski. Zdebel nie zagrał z Łotwą i odrazu zwycięstwo. Do kadry
            należy powoływać zawodników którym chce się biegać po boisku i
            szukać jakiejś szansy a nie słaniać się po boisku jak Zdebel i
            podawać tylko do tyłu. Jak długo będą Oni nas kibiców drażnić
            swą grą. Tylko zwycięstwo nad Szwecją może przywrócić jakieś
            minimum zaufania do tych naszych grajków "od siedmiu boleści"
            • Gość: marcy Gościu pieprzysz! IP: *.edox4.net 10.09.03, 09:44
              Typowy przykład piłkarskiego laika. Rzut oka na kadrę i juz
              wszystko wiesz! Nie zgadzam się z twoją oceną Kryszała (gościu
              może wszystko! nie raz i nie dwa to pokazał), Wichniara, Karwana
              (co? połamany jest, czy jak?) i Hajto (ciepłe kluchy z ciebie).
              Jeśli uważasz, że Zdebel nie zasługuje na powołanie, to znaczy
              że pomyliłeś forum.

              Komu byś wysłał powołania?!
      • Gość: pingwin czekamy na Hajto, zeby obu zjechal na lamach prasy IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.09.03, 21:42
        a moze on sie lubi czepiac tylko oliego. ale bez wzgledu na to czy
        ta informacja jest prawdziwa czy nie, prasa / gazeta wie jak
        zrobic dobra atmosfere wokol druzyny przed waznym meczem. nie
        jebcie tak od razu na wicherka bo jak nie chce grac (to pewnie
        domysly ciecia z gazety) to i tak jego sprawa.
      • Gość: usp Księżniczki futbolowe IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.03, 21:44
        a może tak najpierw coś by obaj panowie pokazali w obecnej
        kadrze, zanim zaczną się zachowywać jak urażone primadonny?
        I to podobno są profesjonaliści. Żałosne.
      • Gość: voy Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.acn.pl 09.09.03, 21:48
        niech spada..dosc narcyzow w polskiej ekipie, jak nie znajdzie sie w skladzie
        herthy znowu zapuka do reprezentacji. PAJAC!
        • Gość: collinus Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.03, 21:52
          wichniarek i kaluzny to polacy, czego nie mozna powiedziec o olisadebe.
      • Gość: panimistrz pieprzenie dziennikarzy!!!!!!! IP: 80.51.250.* 09.09.03, 21:56
        Jak pilkarz mowi ze kontuzja to widocznie go boli albo mu sie
        nie chce i lepiej zeby nie gral
      • Gość: RUM SENSACJA!!! ..SZPIEG BŁOŃSKI DZIAŁA .... IP: 195.205.16.* 09.09.03, 22:04
        szukaj szukaj!!!! a może Dudek nienawidzi bronić?? a może
        Żurawski ma problemy ze wzrokiem i dwie lewe stopy? a może Janas
        jest kobietą??!!! kurzcze wytrop to PANIE BŁOŃSKI.....
        SENSACJA.... szkoda że to nie mundial.... tam to było pięknie...
        • piotr33k2 wichniarek.... 09.09.03, 22:26
          wichniarek i tak na nic by sie przydał ze szwedami ,to typ zawodnika który
          musi być ustawiony przodem do bramki przeciwnika rozpedzony i w biegu ,wtedy
          ewentualnie jest grożny ,a tak sie gra z kontrataku który polska reprezentacja
          przestała od pewnego umieć grać ,nawet jak jest okazja aby wyprowadzić szybką
          kontrę i napastnicy wychodzą na pozycję to koledzy czy to z pomocy czy z
          obrony (oprócz szymkowiaka)muszą zwolnić zatrzymać się wymienić ze dwa podania
          miedzy sobą aby w koncu podać do tego wcześniej wychodzacego napastnika który
          w międzyczasie jest obstawiony dziesiecioma tysiącami przeciwników lub na
          spalonym.
      • Gość: fuck usa 3 słowa do wicniara... Ci na imie!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 22:33
      • Gość: artek Re: Wichniarek jak ten szczur z tonącego okrętu IP: 217.97.175.* 09.09.03, 22:37
        w naszej kadrze jest tylko paru porządnych facetów większość to
        szczury i nadęte bufony, totalne zera co dla pieniędzy zrobią
        wszystko. Wichniarek i Kałużny, Wałdoch i Hajto,młody Smolarek,
        Kosowski, Kuźba, twu już mi niedobrze jak piszę te nazwiska...
      • Gość: fantomasz Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dyn.optonline.net 09.09.03, 23:54
        i dobrze
        dwa kutafony nie sa nam potrzebne
        teraz jeszcze Groclin pokaze Wichniarkowi jak sie strzela bramki
      • Gość: sza Wiekszosc z was jest zalosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.03, 00:48
        Od jakiegos czasu pismaki z GW (jak i innych gazet) chca
        wywolywac sensacje (szkoda tylko ze przed tak waznym meczem).
        Teraz tez to robia, a wy chwytacie, ze az was zal. Troche
        wlasnego zdania. Wezcie przyklad z Flapjack'a, ktory w ladny
        sposob przedstawil obraz kadry ale nie mowil do innych
        spierdalac, ze to cioty, bo w przeciwienstwie do was uzyl mozgu.
        Ps. moja wypowiedz nie zmienia faktu ze bez kaluznego i
        wichniarka nasza kadra nic nie traci
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka