Gość: maxi IP: *.inet.fi 09.09.03, 20:08 Nastepny niech spier... na drzewo. Nie powolywac wiecej tych dwoch pajacow!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dave doklanie won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "w dupie IP: *.adsl.nuria.telefonica-data.net 09.09.03, 20:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: typ Re: doklanie won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 10.09.03, 13:43 za komuny bylo lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m04 Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.lublin.mm.pl 09.09.03, 20:16 ja p...e takich reprezentantów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomala Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.szprotawa.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:30 Spokojnie to artykuł w gazecie a nasi dzienikarze kochają tanie sensacje także ja nie dajem w to wiary. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaszand@interia.pl Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.nd.e-wro.net.pl 10.09.03, 12:54 Od dawna twierdziłem,m że może i Kałuża jest utantowanym piłkarzem, ale nie może się w pełni rozwinąć z powodu umysłowego niedorozwoju. Wysmiewać się z młodszych kolegów, to on potrafi, oj,bardzo to lubu. Przecież w Lubinie jeszcze pobił szczeniaka, który podczas sparingu odebrał mu piłkę, a naste zbluzgał i rzucił się z pięściami na starszego mężczyznę, ojca swojej ofiary. Przecież ten prymityw nie wie, co to to jest honor i duma, solidarność z kolegami, ambicja..., mógłbym długo jeszcze wyliczać jego złe nawyki. Współczuję Janasowi, ale takie zachowanie u swoich podopiecznych powinien tępić bezlitośnie. Teraz "wielki" Kałużny wywołał ferment, przeciągnął na swoją stronę infantylnego Wichniarka. Do diabła z nimi obydwoma, panie trenerze Janas, jesteśmy z Panem i całą kadrą. Tej ostatniej opinii nie zmienię nawet po przegranym meczu ze Szwecją. Trudno będzie mi (odpukuję wielokrotnie) pogodzić się z potencjalną porażką, ale przecież i w niej tkwi piękno prawdziwego sportu. Mam nadzieję, że będę szaleć z radości przed telewizorem, ale też pogodzę się z faktami. Wierzę w twardziela Hajtę, to prawdziwy góral z nowosądecczyzny. A jako taki na pewno będzie grał do końca...nadziei w awans! Wiem, że swoją wiarą natchnie kolegów z reprezentacji. Do boju, panowie! Orzeł jest dumnym ptakiem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.03, 14:08 To nie jest wiadomośc wysana z palca bo i w "Przeglądzie..." napiali o tym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bas Re: IP: 138.227.189.* 10.09.03, 09:37 A ja takich trepow. To jest wina Janasa, ktory nie spaja druzyny tylko wprowadza niepewnosc i zamieszanie. On nigdy nie zbuduje druzyny bo nie wie jak sie to robi. Dzisiaj znowu pokaze swoja wysmienita taktyke i - jak przystalo na prawdziwego sportowca- zostawi po sobie mase petow na murawie. Prawdziwy fachowiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dip.t-dialin.net 09.09.03, 20:19 Kontuzja to kontuzja, po co zaraz robic wokol tego taki szum???????? Znowu dziennikarze chca chyba rozpetac afere, Kontuzje zdiagnozowano, a stwierdzenie ze lekarz mowi o tej kontuzji niejasno jest szukaniem dziury w calym, zacytujcie go lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cronos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 192.167.2.* 09.09.03, 20:37 Wiesz, problem w tym, że sam Wichniarek mówi bardzo niejasno i z podtekstami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hoe Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.03, 02:24 qwa a tej kontuzji to na trybunach dostal??? chyba go jakis kibic w ta kostke ugryzl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cronos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 192.167.2.* 09.09.03, 20:19 A kto to jest w futbolowym świecie Wichniarek czy Kałużny?!! K..., primadonny jakoweś! Kałużny zawsze był głupi, a Wichniarek chumorzasty, ale robić takie wymyki przed najważniejszym meczem?!! Spadać na drzewo! Kałużny na swoje wygrzane miejsce, ławę albo rezerwy, a Wichniarek łapać czerwone kartki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palec Re: Wichniarek też się obraził CO WY GADACIE????? IP: *.dip.t-dialin.net 09.09.03, 20:22 A czy ktos nie twierdzi ze to prawda, po co taka afera od razu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adasiek nareszcie!!!!!!!!!! IP: *.zabierzow.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:25 reprezentacja bez tego patałacha!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff niech SPIER.... IP: 168.208.215.* 09.09.03, 20:34 nigdy tego barana nie lubilem, mocny to jest tylko w gebie i drugiej lidze niemieckiej, gwiazdora bedzie mogl zgrywac jak strzeli przynajmniej z 15 bramek w bundeslidze swinia i dziwka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xpert Re: niech SPIER.... IP: 81.210.125.* 10.09.03, 12:32 Gość portalu: fff napisał(a): > nigdy tego barana nie lubilem, mocny to jest tylko w gebie i > drugiej lidze niemieckiej, gwiazdora bedzie mogl zgrywac jak > strzeli przynajmniej z 15 bramek w bundeslidze swinia i dziwka!!! Brawo Jasiu! Piekne argumenty chamski sznurku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr+ Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.crowley.pl 09.09.03, 20:33 Wynocha z kadry obaj symulanci. Gorące kubki z was a nie piłkarze. Wywalać natychmiast i juz do Iraku zbierać miny. Takich jak wy nie potrzebujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Ciekawe co teraz powie Tomek Hajto IP: *.metronet.pl 09.09.03, 20:46 Wichniarek to gosc bez charakteru cholerny lalus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: 81.210.122.* 09.09.03, 20:47 Gwiazda od siedmiu boleści nie idzie świecić do Berlina!Mamy dosyć utalentowanych napastników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mythos Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.acn.waw.pl 09.09.03, 20:48 ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę, Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi plotkami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hoe Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.03, 02:28 Gość portalu: Mythos napisał(a): > ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta > sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę, > Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się > obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i > jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się > podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę > brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale > gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć > atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi > plotkami... a ja tu widze ronice !!! jak sie jest kontuzjowanym przed meczem kadry (jak oli) i jak sie jest nagle po meczu w ktorym sie nie gralo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xpert Tumanku.... 10.09.03, 12:35 Gość portalu: Hoe napisał(a): > Gość portalu: Mythos napisał(a): > > > ale tak swoją drogą: Oli mówi że jest kontuzjowany - gazeta > > sugeruje że zagra w grecji więc nic mu nie jest,olew kadrę, > > Polskę i kibiców, Kałużny kontuzjowany-gazeta: na pewno się > > obraził, Wichniarek kontuzjowany-gazeta: chyba się obraził...i > > jeszcze pobiegnijcie z mikrofonem do Hajty czy nie da się > > podsłuchać jakiejś sensacyjnej głupoty...naprawdę > > brukowiec...nie wiem czy oni(repra) są naprawdętak głupi, ale > > gazeta też może chwilę poczekać, a nie w imię sensacji psuć > > atmosferę przed najważniejszym meczem niesprawdzonymi > > plotkami... > > > a ja tu widze ronice !!! jak sie jest kontuzjowanym przed meczem kadry (jak > oli) i jak sie jest nagle po meczu w ktorym sie nie gralo!!! A slyszales o kontuzjach na treningu? A slyszales ze juz przed Lotwa mial kontuzje? Bosze ilu lamerow na tym forum.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: safandula Kto to jest Wichniarek? IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:55 Co ten gościu robił w reprezentacji Polski? Niech najpierw nauczy się dobrze grać w piłkę a potem może się obrażać na cały świat. Obawiam się, że z takimi zawodnikami jak Wichniarek Hertha Berlin powróci niebawem do 2.Bundesligi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bufon Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.NYCMNY83.covad.net 09.09.03, 21:09 Jedz gosciu i nie wracaj podobnie jak Kaluzny i inne Sypniwskie. Dupki chca na plecach reprezentacj Polski zapewnic sobie gre w wyjsciowych skladach swoich druzyn klubowych. Polska reprezentacja nic nie straci na wartosci bez takich grajkow. Dupy was beda wkrotce bolaly od siedzenia na lawce rezerwowych Bayeru i Herthy a potem skonczycie jak Wojciechowski w Bayernie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Hertha ma przej....ane IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.03, 21:16 B.dobrze że dwaj polscy gwiazdorzy z Wichniarkiem na czele grają w Herthcie Berlin.Tylko w tym upatruję szansę dla Groclinu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przem21 Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.chello.pl 09.09.03, 21:14 Uważam że Kałużny /palant / i Wichniar /cwel i ciota/ powinni zostać z kadrą chociaż nie grali w meczu z Łotwą. Ta dwójka wspaniałych graczy /smiech/ nie szanuje nas kibiców, trenera oraz swojej ojczyzny. Gwiazdorzy tego formatu jak oni nie mogą zachowywać się jak rozkapryszone gwiazdeczki. Przecież oni a przynajmniej Kałuża nic nie osiągają w swoich klubach które nawet nie są sredniakami bundesligii. Panie trenerze zastanów się następnym razem do kogo wyciągasz rękę i komu dajesz szansę. Promocję i szansę swoją powinni dostać gracze mało znani a nie kiepasy takie jak oni.......... Odpowiedz Link Zgłoś
xpert Generalnie... 10.09.03, 12:39 Gość portalu: przem21 napisał(a): > Uważam że Kałużny /palant / i Wichniar /cwel i ciota/ powinni > zostać z kadrą chociaż nie grali w meczu z Łotwą. Ta dwójka > wspaniałych graczy /smiech/ nie szanuje nas kibiców, trenera > oraz swojej ojczyzny. Gwiazdorzy tego formatu jak oni nie mogą > zachowywać się jak rozkapryszone gwiazdeczki. Przecież oni a > przynajmniej Kałuża nic nie osiągają w swoich klubach które > nawet nie są sredniakami bundesligii. Panie trenerze zastanów > się następnym razem do kogo wyciągasz rękę i komu dajesz szansę. > Promocję i szansę swoją powinni dostać gracze mało znani a nie > kiepasy takie jak oni.......... ...nie dyskutuje na tym poziomie ale dla Ciebie zrobie porzadek. Wichniar mial kontuzje przed Lotwa, to po pierwsze. Po drugie,HB gra w P UEFA wiec nie belkocz ze nie jest nawet sredniakiem lamerze. Po trzecie, Wichniarek wiecej strzelil goli wkadrze za Janasa niz Zurawski, Kryszalowicz, Rasiak i Saganowski razem wzieci. Po czwarte i ostatnie tylko ostatni frajerzy wierza w tanie naglowki w gazetach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzieki Re: Generalnie... IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.03, 17:01 Brawo nareszcie odezwal sie ktos normalny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Toro Ten pajac zawsze był Gwiazdorkiem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 21:23 Mam nadzieję, że Saganowski pokaże mu, jak należy grać... Odpowiedz Link Zgłoś
pitrix Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! 09.09.03, 21:26 Nareszcie jest pewność że nie wystąpi Wichniarek, przynajmniej teraz są szanse na jakieś bramki. Wichniarek to szmaciarz wysokiej klasy, gwiazdorek i bufon, jeszcze nie widziałem żeby strzelił bramkę z większej odległości niż 5metrów, nie mówiąc już o jakiś błyskotliwych dryblingach. Precz z tym szmaciarzem raz na zawsze z kadry. Janas jest chory że go powołuje, i tym samym przekonuje że nie powinien prowadzić kadry....... PRECZ Z JANASEM!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flapjack Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dabnet.pl / 192.168.1.* 09.09.03, 21:49 Taka ta nasza kadra. Wichniarek słabiutko gra od dluzszego czasu - powołanie jest. Kałużny wcale nie gra - powołanie jest. Karwan nie jest w ogóle w stanie grać - powołanie jest. Kryszałowicz zagrał dwa dobre mecze w lidze polskiej - myk do kadry. Jop zawalił w Wisle wszystko co mógł i tez jest w towarzystwie. Lewandowski na boisku - pomyłka. Zdebel - jak dla mnie największa zagadka kadry. Co uprawnia go do gry? bo chyba nie umiejetnosci? Do tego dochodzi przyspawany do ławki w Anderlechcie Zewłakow, pozbawiony zupełnie formy Kosowski, zablokowany Zurawski i chamski Hajto. Taki jest obraz naszej kadry w moich oczach. Co kieruje Janasem w doborze takich a nie innych nazwisk jest dla mnie zagadką nieodgadnioną choć długo się nad tym zastanawiałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tantal Gościu masz rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 09.09.03, 21:59 Gość portalu: Flapjack napisał(a): > Taka ta nasza kadra. > Wichniarek słabiutko gra od dluzszego czasu - powołanie jest. > Kałużny wcale nie gra - powołanie jest. > Karwan nie jest w ogóle w stanie grać - powołanie jest. > Kryszałowicz zagrał dwa dobre mecze w lidze polskiej - myk do > kadry. > Jop zawalił w Wisle wszystko co mógł i tez jest w towarzystwie. > Lewandowski na boisku - pomyłka. > Zdebel - jak dla mnie największa zagadka kadry. Co uprawnia go do > gry? bo chyba nie umiejetnosci? > Do tego dochodzi przyspawany do ławki w Anderlechcie Zewłakow, > pozbawiony zupełnie formy Kosowski, zablokowany Zurawski i > chamski Hajto. > Taki jest obraz naszej kadry w moich oczach. Co kieruje Janasem w > doborze takich a nie innych nazwisk jest dla mnie zagadką > nieodgadnioną choć długo się nad tym zastanawiałem. Chłopie zgadzam się z Tobą w 100%, ale co to zmieni? Naszą piłką rządzą jakieś niewytłumaczalne układy i układziki. Niektórzy zawodnicy jaki by poziom nie reprezentowali zawsze są bądź byli powoływani. Dla mnie zawodnic pokroju Wichniarka, Zdebela, Świerczewskiego, Jopa nie zasługują na miano reprezentanta Polski. Zdebel nie zagrał z Łotwą i odrazu zwycięstwo. Do kadry należy powoływać zawodników którym chce się biegać po boisku i szukać jakiejś szansy a nie słaniać się po boisku jak Zdebel i podawać tylko do tyłu. Jak długo będą Oni nas kibiców drażnić swą grą. Tylko zwycięstwo nad Szwecją może przywrócić jakieś minimum zaufania do tych naszych grajków "od siedmiu boleści" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Gościu pieprzysz! IP: *.edox4.net 10.09.03, 09:44 Typowy przykład piłkarskiego laika. Rzut oka na kadrę i juz wszystko wiesz! Nie zgadzam się z twoją oceną Kryszała (gościu może wszystko! nie raz i nie dwa to pokazał), Wichniara, Karwana (co? połamany jest, czy jak?) i Hajto (ciepłe kluchy z ciebie). Jeśli uważasz, że Zdebel nie zasługuje na powołanie, to znaczy że pomyliłeś forum. Komu byś wysłał powołania?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pingwin czekamy na Hajto, zeby obu zjechal na lamach prasy IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.09.03, 21:42 a moze on sie lubi czepiac tylko oliego. ale bez wzgledu na to czy ta informacja jest prawdziwa czy nie, prasa / gazeta wie jak zrobic dobra atmosfere wokol druzyny przed waznym meczem. nie jebcie tak od razu na wicherka bo jak nie chce grac (to pewnie domysly ciecia z gazety) to i tak jego sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usp Księżniczki futbolowe IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.03, 21:44 a może tak najpierw coś by obaj panowie pokazali w obecnej kadrze, zanim zaczną się zachowywać jak urażone primadonny? I to podobno są profesjonaliści. Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voy Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.acn.pl 09.09.03, 21:48 niech spada..dosc narcyzow w polskiej ekipie, jak nie znajdzie sie w skladzie herthy znowu zapuka do reprezentacji. PAJAC! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: collinus Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.03, 21:52 wichniarek i kaluzny to polacy, czego nie mozna powiedziec o olisadebe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panimistrz pieprzenie dziennikarzy!!!!!!! IP: 80.51.250.* 09.09.03, 21:56 Jak pilkarz mowi ze kontuzja to widocznie go boli albo mu sie nie chce i lepiej zeby nie gral Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RUM SENSACJA!!! ..SZPIEG BŁOŃSKI DZIAŁA .... IP: 195.205.16.* 09.09.03, 22:04 szukaj szukaj!!!! a może Dudek nienawidzi bronić?? a może Żurawski ma problemy ze wzrokiem i dwie lewe stopy? a może Janas jest kobietą??!!! kurzcze wytrop to PANIE BŁOŃSKI..... SENSACJA.... szkoda że to nie mundial.... tam to było pięknie... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 wichniarek.... 09.09.03, 22:26 wichniarek i tak na nic by sie przydał ze szwedami ,to typ zawodnika który musi być ustawiony przodem do bramki przeciwnika rozpedzony i w biegu ,wtedy ewentualnie jest grożny ,a tak sie gra z kontrataku który polska reprezentacja przestała od pewnego umieć grać ,nawet jak jest okazja aby wyprowadzić szybką kontrę i napastnicy wychodzą na pozycję to koledzy czy to z pomocy czy z obrony (oprócz szymkowiaka)muszą zwolnić zatrzymać się wymienić ze dwa podania miedzy sobą aby w koncu podać do tego wcześniej wychodzacego napastnika który w międzyczasie jest obstawiony dziesiecioma tysiącami przeciwników lub na spalonym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuck usa 3 słowa do wicniara... Ci na imie!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 22:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artek Re: Wichniarek jak ten szczur z tonącego okrętu IP: 217.97.175.* 09.09.03, 22:37 w naszej kadrze jest tylko paru porządnych facetów większość to szczury i nadęte bufony, totalne zera co dla pieniędzy zrobią wszystko. Wichniarek i Kałużny, Wałdoch i Hajto,młody Smolarek, Kosowski, Kuźba, twu już mi niedobrze jak piszę te nazwiska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fantomasz Re: Wichniarek też się obraził na Janasa! IP: *.dyn.optonline.net 09.09.03, 23:54 i dobrze dwa kutafony nie sa nam potrzebne teraz jeszcze Groclin pokaze Wichniarkowi jak sie strzela bramki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sza Wiekszosc z was jest zalosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.03, 00:48 Od jakiegos czasu pismaki z GW (jak i innych gazet) chca wywolywac sensacje (szkoda tylko ze przed tak waznym meczem). Teraz tez to robia, a wy chwytacie, ze az was zal. Troche wlasnego zdania. Wezcie przyklad z Flapjack'a, ktory w ladny sposob przedstawil obraz kadry ale nie mowil do innych spierdalac, ze to cioty, bo w przeciwienstwie do was uzyl mozgu. Ps. moja wypowiedz nie zmienia faktu ze bez kaluznego i wichniarka nasza kadra nic nie traci Odpowiedz Link Zgłoś