Gość: Maciek IP: *.gorzow.mm.pl 18.08.08, 14:58 Dlaczego, pytam grzecznie... dlaczego nie ma transmisji na żywo w telewizji skoków o tyczce kobiet??????? Czy ważniejszy jest mecz w koszykówce USA-Niemcy (gdzie i tak nie ma co oglądać)!!!!! Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj