Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Skoki o tyczce

    IP: *.gorzow.mm.pl 18.08.08, 14:58
    Dlaczego, pytam grzecznie... dlaczego nie ma transmisji na żywo w
    telewizji skoków o tyczce kobiet??????? Czy ważniejszy jest mecz w
    koszykówce USA-Niemcy (gdzie i tak nie ma co oglądać)!!!!! Dlaczego?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka