Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    To nie Obama, to Werder Brema

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 22:15
    Trzeba było zagrać w Poznaniu,byłoby 10tys. i może wygrana przy
    pomocy kibiców.W 2 lidze w roku 2000,na sparringu z Widzewem było
    7tys widzów.
    Obserwuj wątek
      • Gość: andre To nie Obama, to Werder Brema IP: *.chello.pl 20.01.09, 22:40
        "...piłka chytrze skozłowała..."

        ...a to ci chytra piłka :)) Z drugiej strony trochę lipa, że nawet
        piłka potrafi przechytrzyć naszego kopacza :)
      • Gość: sopel To nie Obama, to Werder Brema IP: *.gprs.plus.pl 21.01.09, 07:09
        W składzie Werderu grało 12!!! reprezentantów różnych krajów,a sama
        gra była na europejskim najwyższym poziomie.Po tym co zobaczyłem
        jestem bardzo podbudowany i zadowolony-wszystko idzie w dobrym
        kierunku(mistrzowskim kierunku)Jak na pierwszy mecz po przerwie
        zimowej to wyglądało to imponująco,a Werder za tydzień zaczyna ligę
        i jest już po obozach.
        • Gość: iwet21 No Sopel,Sopel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 08:46
          Bremen dobrze zaczął nowy rok z cieniasami Leche,ale,ale..mojego Bayernu nie
          pokona i Bayern bedzie mistrzem bundesligii.Pozdro dla fanów bundesligii.
      • Gość: iwet21 I dostał Lech !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 07:52
        Od Werder i dobrze im .Nikt z niemiecka drużyna nie wygrał i nie
        wygra!!!!.Szacun dla Bremen ,przyjechali chłopaki ,grali nie na swoim boisku i
        pozamiatali,sparing,czy EM,MŚ dla nas to nie nowość ..zawsze
        przegrywamy.Lech,przecież to cieniasy na co liczyli???Dobrze im tak.
        • Gość: areq Re: I dostał Lech !! IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 21.01.09, 09:22
          Stary.Głupszy już nie będziesz-"nie ma przestrzeni na zwiększenie
          głupoty" w twoim niewielkim móżdżku.
          W domu niemieckie flagi? Bremen to Bremen tamto??:):)
          Placek to mało....
          • Gość: iwet21 do areg!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 09:45
            Daunie kazdy ma na forum swoje wypociny pisac!!!Juz widac,żes debil bo ja nie
            chłop tylko iwetka-baba!!!I to z jajami.Kibolem jestem a nie jakims klikaczem na
            forum!!.Niemcy to Niemcy spytaj Leo -trenera,jakbys nie wiedział!!!.Kocham
            niemiecki futtboll kibicuje Bayernowi a Ty???Jestes członkiem jakiegos
            klubu???,na mecze chodzisz???Gó... ..siedzisz ,wypatrujesz teksty ,które Ci nie
            pasią i złośc swoja wyładowujesz.Nieudacznik jestes i kompleksy lecz u
            psychologa a nie na stronce sportowej.A Bremen należy sie szacun bo
            Lecha..miernote pokonali!!.I byli naszymi goścmi.
            • Gość: :) Re: do areg!!! IP: *.ip.netia.com.pl 21.01.09, 10:11
              Droga iwetko ... Mamusia neostradę na Gwiazdkę kupiła ?? W szkole
              ferie zimowe i dziecko się nudzi ?? no to super :)
              • Gość: iwet21 Do wiadomosci!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 11:05
                Faceta co mysli,ze kompa dostałam na gwiazdkę!!!!21 to data moich urodzin,a nie
                wieku!!.A na gwiazdke dostałam karnet na mecze bundesligii ,poniewaz jestem
                fanem Bayern.Bremen koło dupy mi lata a Lech???..nie znam,przegrał-cienias.I
                poco mu kibicujecie???Jak nie chcecie ligii niemieckiej ,mozna hiszpańska
                ,włoska sobie wybrac ale nie polska!!..bo nie ma polskiego futtbalu.Ośmieszenie
                tylko dla pseudo kibicow jest.Przykład mecz sparingowy wczoraj.
                • leftt Re: Do wiadomosci!!! 21.01.09, 12:03
                  No.... np. 21 marca 1995.
                • Gość: siwy2411 Re: Do wiadomosci!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 14:34
                  "przegrał (...)I poco mu kibicujecie???"
                  Tym jednym zdaniem udowodniłaś żeś (za przeproszeniem) dupa a nie kibic...
                  Kibicem się nie jest tylko wtedy, kiedy drużyna wygrywa... Kibicem się jest na
                  dobre i na złe!!!
            • Gość: areq Re: do areg!!! IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 21.01.09, 14:48
              Ej.Napisałaś kibicuje BayernoWI..a dlaczego nie kibicuje Bayern??:)
              Prostota twego umysłu jest zatrważająca,nie wiem,być może jesteś
              objawieniem forum GW jako jeden z osobników o najmniejszym poziomie
              inteligencji???!!
              Daunie piszesz?:):)areG piszesz miast areQ?
              Tak-tępaków nie sieją,oni się rodzą..pewno gdzieś w Bayern albo pod
              Bremen..:)
              tak z ciekawości..piszesz z neostrady,jak tam w niemczech z
              neostradą???:):)
        • Gość: Leszka za Leszka Re: I dostał Lech !! IP: 94.254.209.* 23.01.09, 12:28
          Kiedy bajer(n) `zdobywa' bramkę z karnego z `kapelusza' w kolejnym
          kupionym meczu... LECH!
      • Gość: Lol Re: I dostał Lech !! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 13:19
        Kochana iwetko, ładnie, że masz przyjaciół szwabskich ale po jakie licho mówisz
        naszym językiem? Nie potrzebujemy marnych prowokatorek i lizodupek. :)
        Skoro jesteś taką fanką z jajami! I wiesz tyle o piłce to może wiesz, że Lech
        dopiero w tym tygodniu wznowił przygotowania do sezonu gdy Werder jest już w
        pełni gotowy do rundy wiosennej? A co do meczu oglądałaś go gdzieś czy może
        tylko przeczytałaś, bo z Ciebie taki fan piłki nożnej, o jejuniu! Kochasz
        Bundeslige to se ją kochaj ja mam na Ciebie totalny olew jak zapewne połowa polaków.
        I tak przy okazji powinno być 3:3 bo Reiss wcale na spalonym nie był, pozdrawiam
        fanko z jajami! Najbardziej się przy tym uśmiałem buahahaha.
      • Gość: iwet21 Nieudaczniki!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:19
        No to Iwetka jazdy Wam dostarczyła!!!.Tępaki,klikacze i co???Zmieniło coś ,że
        Lech-cienias z Bremen przegrał???Nie.Dla daunów a widze ,że po moim wpisie pełno
        tu Was ..mam net polski bo w Polsce mieszkam ,a kibicuje Bundeslidze.I wolno
        mi.Nawet teraz jak w lecie mój kochany Poldi z Bayern odchodzi...nadal bede ich
        fanem.Szlag Was trafia jak przegrywacie....MŚ,EM któtko te wasze kibicowanie
        trwa!!!.Trzy mecze i pałowanie..nie lotmisko.Żałosne kreatury gó... wiedzie co
        to jest dotrwac do finałów czy połfinałów.Walcie sie a Iwetka tylko bedzie sie
        radowac ,że Niemcy znowu Polakom w piłce noznej dokopują.Kibicowac Eurowizji..to
        tez Polskośc..disco polo ma nas reprezentowac..to samo jak drużyna Leo na
        mistrzostwach nas reprezentowali.
        • Gość: Lol Re: Nieudaczniki!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 17:40
          Jazdy nam dostarczyłaś? Chyba śmiechowej. :)
          Po pierwsze, klikaczem nazwij siebie, gdyż Ciebie tylko widzę cały dzień na tym
          forum, zaraz będzie fajne tłumaczenie. :)
          Po drugie, mam nadzieję że nie masz tych 21 lat, ponieważ zachowujesz się jak 12
          letnie dziecko wyzywające wszystko i myślące, że to co lubi to ideał i nie ma wad.
          Po trzecie, kogo szlak trafia? Nigdzie nie widzę aby kogoś szlak trafił chyba,
          że Ciebie bo nie umiesz po nikim porządnie pojechać.
          Po czwarte, ty nazywasz siebie kibicem, a nie wiesz czym się różni sparing od
          meczu, ciekawe nie?
          Po piąte, Mieszkasz w Polsce i co chwile wyjezdzasz do Niemiec na mecz, kolejne
          bzdury nie warte czytania bo one są wymyślone, a tak naprawdę oglądasz mecze w TV.
          Po szóste, czym masz się radować że kibicujesz Niemcom? Dobry żart, oczywiście
          nie mówię, że nie kibicuje innej ale jednak jak jest mecz Polski z inną
          reprezentacją i mecz innej reprezentacji której kibicuje wole jednak oglądnąć
          reprezentantów mojej ojczyzny, i chociaż mielibyśmy przegrać ja na zawsze z nimi
          będę.
          Po siódme jak myślisz, że kogoś to obchodzi te twoje dziwne wypociny, to się
          mylisz, napisałem to tylko po to abyś w końcu otworzyła ten swój głupiutki umysł
          i pamiętaj, że to ile masz lat nie znaczy jaki masz charakter, a na razie
          reprezentujesz poziom rozkapryszonego dwunastolatka, pozdrawiam, i dalej będę
          się śmiać z fana z jajami, hahaha.
          • Gość: iwet21 Lol!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:51
            To się śmiej..z siebie.I raduj ale napewno nie z polskiej piłki noznej!!!.A mi
            jest wesoło,Poldi do Kolonii przechodzi,Bayern w Lidze Mistrzów pierwszy w
            tabeli.Werder cieniasa Lecha pokonał wczoraj w sparingu.I powiedz Ty mi Lol o
            ile jestes kibicem piłki polskiej..co Tobie do radochy???Opaske załobną noś bo
            umarlakom kibicujesz!!!.Tak,tak polski fussball umarł...żył jak trener Górski
            był trenerem.A teraz stary ślepy Leo???Żywcem go pogrzebał.Lol..wyrazy
            współczucia od Iwetki.
            • Gość: siwy2411 Re: Lol!!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 19:35
              Panowie (a może i Panie) już nie ciśnijcie iwetce...
              Jest takie powiedzenie:
              "nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
              pokona doświadczeniem"...
              Jeśli to dziecko neo chce pisać to (niestety) nikt jej tego nie może zabronić.
              Ale jeśli ją olejemy i będziemy cieszyć z ładnej gry naszego ukochanego zespołu
              to na pewno będziemy bardziej uśmiechnięci :)

              Pozdrawiam wszystkich (z oczywistym wyjątkiem...)
              siwy2411
              • Gość: Lol Re: Lol!!!! IP: *.echostar.pl 23.01.09, 12:03
                Droga iwetko, bym mógł odpisać na twoje dziecinne teksty i prowokacje, ale ja
                mam taką zasadę i jest ona pierwsza.
                1. Nie dokarmiam TROLLÓW
      • Gość: cibik bramki ze sparingu na sport.tvp.pl IP: *.chello.pl 21.01.09, 17:26
        bramki ze sparingu lecha z werderem można obejrzeć w relacji na
        sport.tvp.pl
        www.tvp.pl/sport/magazyny-sportowe/sportowy-wieczor/wideo/werder-sprawdzil-sile-lecha
      • Gość: robak [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: robak [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 20:21
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: robak iwet tocw... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 16:58
        j.w.
        • Gość: iwet21 Robaku!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 20:32
          I co???Wypad z forum.Ty cioto i doczekałes się,nie złajania dupska tylko kopa w
          dupe dostałes.Wal na stronke siatkarzy!!!Tez z Niemcami przegrali!!. Gnido
          ludzka nawet stary Twój kumpel Ci n ie pomógł..wywalili jego wpisy..moje zresza
          tez.Wal sie kolo.Iwetka znowu miała racje...dzis przegrańska nastęna.O Małyszu
          bym zapomniała,Radwańskiej i ach nie wiem bo ja kibol futtbolu .
      • Gość: robak iwet-debil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:14
        Naucz się poprawnie pisać ty przygłupie obsmarkany.Widziałem pod
        szatnią osrane gacie kogoś z werderu,może ci podesłać do wylizania ?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka