Gość: robak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 22:15 Trzeba było zagrać w Poznaniu,byłoby 10tys. i może wygrana przy pomocy kibiców.W 2 lidze w roku 2000,na sparringu z Widzewem było 7tys widzów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andre To nie Obama, to Werder Brema IP: *.chello.pl 20.01.09, 22:40 "...piłka chytrze skozłowała..." ...a to ci chytra piłka :)) Z drugiej strony trochę lipa, że nawet piłka potrafi przechytrzyć naszego kopacza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sopel To nie Obama, to Werder Brema IP: *.gprs.plus.pl 21.01.09, 07:09 W składzie Werderu grało 12!!! reprezentantów różnych krajów,a sama gra była na europejskim najwyższym poziomie.Po tym co zobaczyłem jestem bardzo podbudowany i zadowolony-wszystko idzie w dobrym kierunku(mistrzowskim kierunku)Jak na pierwszy mecz po przerwie zimowej to wyglądało to imponująco,a Werder za tydzień zaczyna ligę i jest już po obozach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 No Sopel,Sopel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 08:46 Bremen dobrze zaczął nowy rok z cieniasami Leche,ale,ale..mojego Bayernu nie pokona i Bayern bedzie mistrzem bundesligii.Pozdro dla fanów bundesligii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 I dostał Lech !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 07:52 Od Werder i dobrze im .Nikt z niemiecka drużyna nie wygrał i nie wygra!!!!.Szacun dla Bremen ,przyjechali chłopaki ,grali nie na swoim boisku i pozamiatali,sparing,czy EM,MŚ dla nas to nie nowość ..zawsze przegrywamy.Lech,przecież to cieniasy na co liczyli???Dobrze im tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq Re: I dostał Lech !! IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 21.01.09, 09:22 Stary.Głupszy już nie będziesz-"nie ma przestrzeni na zwiększenie głupoty" w twoim niewielkim móżdżku. W domu niemieckie flagi? Bremen to Bremen tamto??:):) Placek to mało.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 do areg!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 09:45 Daunie kazdy ma na forum swoje wypociny pisac!!!Juz widac,żes debil bo ja nie chłop tylko iwetka-baba!!!I to z jajami.Kibolem jestem a nie jakims klikaczem na forum!!.Niemcy to Niemcy spytaj Leo -trenera,jakbys nie wiedział!!!.Kocham niemiecki futtboll kibicuje Bayernowi a Ty???Jestes członkiem jakiegos klubu???,na mecze chodzisz???Gó... ..siedzisz ,wypatrujesz teksty ,które Ci nie pasią i złośc swoja wyładowujesz.Nieudacznik jestes i kompleksy lecz u psychologa a nie na stronce sportowej.A Bremen należy sie szacun bo Lecha..miernote pokonali!!.I byli naszymi goścmi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: do areg!!! IP: *.ip.netia.com.pl 21.01.09, 10:11 Droga iwetko ... Mamusia neostradę na Gwiazdkę kupiła ?? W szkole ferie zimowe i dziecko się nudzi ?? no to super :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Do wiadomosci!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 11:05 Faceta co mysli,ze kompa dostałam na gwiazdkę!!!!21 to data moich urodzin,a nie wieku!!.A na gwiazdke dostałam karnet na mecze bundesligii ,poniewaz jestem fanem Bayern.Bremen koło dupy mi lata a Lech???..nie znam,przegrał-cienias.I poco mu kibicujecie???Jak nie chcecie ligii niemieckiej ,mozna hiszpańska ,włoska sobie wybrac ale nie polska!!..bo nie ma polskiego futtbalu.Ośmieszenie tylko dla pseudo kibicow jest.Przykład mecz sparingowy wczoraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siwy2411 Re: Do wiadomosci!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 14:34 "przegrał (...)I poco mu kibicujecie???" Tym jednym zdaniem udowodniłaś żeś (za przeproszeniem) dupa a nie kibic... Kibicem się nie jest tylko wtedy, kiedy drużyna wygrywa... Kibicem się jest na dobre i na złe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq Re: do areg!!! IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 21.01.09, 14:48 Ej.Napisałaś kibicuje BayernoWI..a dlaczego nie kibicuje Bayern??:) Prostota twego umysłu jest zatrważająca,nie wiem,być może jesteś objawieniem forum GW jako jeden z osobników o najmniejszym poziomie inteligencji???!! Daunie piszesz?:):)areG piszesz miast areQ? Tak-tępaków nie sieją,oni się rodzą..pewno gdzieś w Bayern albo pod Bremen..:) tak z ciekawości..piszesz z neostrady,jak tam w niemczech z neostradą???:):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszka za Leszka Re: I dostał Lech !! IP: 94.254.209.* 23.01.09, 12:28 Kiedy bajer(n) `zdobywa' bramkę z karnego z `kapelusza' w kolejnym kupionym meczu... LECH! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lol Re: I dostał Lech !! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 13:19 Kochana iwetko, ładnie, że masz przyjaciół szwabskich ale po jakie licho mówisz naszym językiem? Nie potrzebujemy marnych prowokatorek i lizodupek. :) Skoro jesteś taką fanką z jajami! I wiesz tyle o piłce to może wiesz, że Lech dopiero w tym tygodniu wznowił przygotowania do sezonu gdy Werder jest już w pełni gotowy do rundy wiosennej? A co do meczu oglądałaś go gdzieś czy może tylko przeczytałaś, bo z Ciebie taki fan piłki nożnej, o jejuniu! Kochasz Bundeslige to se ją kochaj ja mam na Ciebie totalny olew jak zapewne połowa polaków. I tak przy okazji powinno być 3:3 bo Reiss wcale na spalonym nie był, pozdrawiam fanko z jajami! Najbardziej się przy tym uśmiałem buahahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Nieudaczniki!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:19 No to Iwetka jazdy Wam dostarczyła!!!.Tępaki,klikacze i co???Zmieniło coś ,że Lech-cienias z Bremen przegrał???Nie.Dla daunów a widze ,że po moim wpisie pełno tu Was ..mam net polski bo w Polsce mieszkam ,a kibicuje Bundeslidze.I wolno mi.Nawet teraz jak w lecie mój kochany Poldi z Bayern odchodzi...nadal bede ich fanem.Szlag Was trafia jak przegrywacie....MŚ,EM któtko te wasze kibicowanie trwa!!!.Trzy mecze i pałowanie..nie lotmisko.Żałosne kreatury gó... wiedzie co to jest dotrwac do finałów czy połfinałów.Walcie sie a Iwetka tylko bedzie sie radowac ,że Niemcy znowu Polakom w piłce noznej dokopują.Kibicowac Eurowizji..to tez Polskośc..disco polo ma nas reprezentowac..to samo jak drużyna Leo na mistrzostwach nas reprezentowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lol Re: Nieudaczniki!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 17:40 Jazdy nam dostarczyłaś? Chyba śmiechowej. :) Po pierwsze, klikaczem nazwij siebie, gdyż Ciebie tylko widzę cały dzień na tym forum, zaraz będzie fajne tłumaczenie. :) Po drugie, mam nadzieję że nie masz tych 21 lat, ponieważ zachowujesz się jak 12 letnie dziecko wyzywające wszystko i myślące, że to co lubi to ideał i nie ma wad. Po trzecie, kogo szlak trafia? Nigdzie nie widzę aby kogoś szlak trafił chyba, że Ciebie bo nie umiesz po nikim porządnie pojechać. Po czwarte, ty nazywasz siebie kibicem, a nie wiesz czym się różni sparing od meczu, ciekawe nie? Po piąte, Mieszkasz w Polsce i co chwile wyjezdzasz do Niemiec na mecz, kolejne bzdury nie warte czytania bo one są wymyślone, a tak naprawdę oglądasz mecze w TV. Po szóste, czym masz się radować że kibicujesz Niemcom? Dobry żart, oczywiście nie mówię, że nie kibicuje innej ale jednak jak jest mecz Polski z inną reprezentacją i mecz innej reprezentacji której kibicuje wole jednak oglądnąć reprezentantów mojej ojczyzny, i chociaż mielibyśmy przegrać ja na zawsze z nimi będę. Po siódme jak myślisz, że kogoś to obchodzi te twoje dziwne wypociny, to się mylisz, napisałem to tylko po to abyś w końcu otworzyła ten swój głupiutki umysł i pamiętaj, że to ile masz lat nie znaczy jaki masz charakter, a na razie reprezentujesz poziom rozkapryszonego dwunastolatka, pozdrawiam, i dalej będę się śmiać z fana z jajami, hahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Lol!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:51 To się śmiej..z siebie.I raduj ale napewno nie z polskiej piłki noznej!!!.A mi jest wesoło,Poldi do Kolonii przechodzi,Bayern w Lidze Mistrzów pierwszy w tabeli.Werder cieniasa Lecha pokonał wczoraj w sparingu.I powiedz Ty mi Lol o ile jestes kibicem piłki polskiej..co Tobie do radochy???Opaske załobną noś bo umarlakom kibicujesz!!!.Tak,tak polski fussball umarł...żył jak trener Górski był trenerem.A teraz stary ślepy Leo???Żywcem go pogrzebał.Lol..wyrazy współczucia od Iwetki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siwy2411 Re: Lol!!!! IP: *.echostar.pl 21.01.09, 19:35 Panowie (a może i Panie) już nie ciśnijcie iwetce... Jest takie powiedzenie: "nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"... Jeśli to dziecko neo chce pisać to (niestety) nikt jej tego nie może zabronić. Ale jeśli ją olejemy i będziemy cieszyć z ładnej gry naszego ukochanego zespołu to na pewno będziemy bardziej uśmiechnięci :) Pozdrawiam wszystkich (z oczywistym wyjątkiem...) siwy2411 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lol Re: Lol!!!! IP: *.echostar.pl 23.01.09, 12:03 Droga iwetko, bym mógł odpisać na twoje dziecinne teksty i prowokacje, ale ja mam taką zasadę i jest ona pierwsza. 1. Nie dokarmiam TROLLÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cibik bramki ze sparingu na sport.tvp.pl IP: *.chello.pl 21.01.09, 17:26 bramki ze sparingu lecha z werderem można obejrzeć w relacji na sport.tvp.pl www.tvp.pl/sport/magazyny-sportowe/sportowy-wieczor/wideo/werder-sprawdzil-sile-lecha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robak [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 17:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robak [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 20:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Robaku!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 20:32 I co???Wypad z forum.Ty cioto i doczekałes się,nie złajania dupska tylko kopa w dupe dostałes.Wal na stronke siatkarzy!!!Tez z Niemcami przegrali!!. Gnido ludzka nawet stary Twój kumpel Ci n ie pomógł..wywalili jego wpisy..moje zresza tez.Wal sie kolo.Iwetka znowu miała racje...dzis przegrańska nastęna.O Małyszu bym zapomniała,Radwańskiej i ach nie wiem bo ja kibol futtbolu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robak iwet-debil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:14 Naucz się poprawnie pisać ty przygłupie obsmarkany.Widziałem pod szatnią osrane gacie kogoś z werderu,może ci podesłać do wylizania ? Odpowiedz Link Zgłoś