Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Szanse na mistrza malały wcześniej

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 21:52
    Dwie szmaty Kotora,z ŁKS i Ruchem przesądziły o odpadnięciu Lecha z
    walki o MP
    Obserwuj wątek
      • Gość: miecz Re: Szanse na mistrza malały wcześniej IP: *.icpnet.pl 25.05.09, 22:41
        o ironio Ruch odebrał 5 punktów Lechowi i tym samym pozbawił się gry w
        europejskich pucharach
        • Gość: wz Re: Szanse na mistrza malały wcześniej IP: 150.254.166.* 26.05.09, 14:32
          No tylko gdyby nie punkty z nami mogliby spaść, a mimo wszystko wyżej sobie
          cenią Ekstraklasę niż puchary z których pewnie odpadliby błyskawicznie
      • leftt Re: Szanse na mistrza malały wcześniej 26.05.09, 08:15
        Gość portalu: robak napisał(a):

        > Dwie szmaty Kotora,z ŁKS i Ruchem przesądziły o odpadnięciu Lecha
        z
        > walki o MP

        Dlaczego akurat szmaty Kotora a nie pudło Stilica do pustej bramki w
        meczu z Arką? Albo konkurs "Kto mocniej trafi Bodzia W." w meczu z
        ŁKS? Każdy ma tu swój skromny udział, nie tylko Kotor. Z bramkarza
        najłatwiej zrobić kozła ofiarnego.
      • Gość: rebi(L)as zadufane płaczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.09, 18:42
        nie piszcie ile bramek Lech stracił ale ile cudem uratował tylko dzięki sędziom.
        Ile bramek zmieniających wynik pdło w doliczonym czasie gry i to nie 91-92
        minuta tylko 95-96. Nie wspomnę juz o ostatnim meczu z DyskoPolo gdzie i
        pierwsza i trzecia bramka nie powinna zostać uznana. Sprawiedliwie to
        powinniście zając 4-5 miejsce a nie płakać za Majstrem
        • Gość: observer Re: zadufane płaczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 20:31
          Rozumiem że mamusia nie uczyła rebe'cośtamasa że gra sie do końca?
          Czy 93 minuta to już jest po meczu, czy sędza moze sam włożył piłkę
          do bramki?

          Puknij sie w czułko i przyznaj lepiej ze meczy waszej solicznej nie
          da sie ogladac - nudy jak falki z olejem, gdzie wiadomo ze
          niezalezni ile saedz doliczy to i tak nei ma znaczenia bo nic si nie
          wydazy...

          Wracajac do bramkarzy - prawda jest ze zawodzili nie tylko
          bramkarze - ale niestety dla nich popelniali kardynalen błędy w
          kluczowych momentach - niekiedy rozwalajac atqakujacym cały mecz.
          JEsk ie dostaje głupią bramę to ręce opadają... O wiele trudnij sie
          strela gola niz sie traci...

          Poza tym dochodzi jeszcze czynnik psychologiczny - jak masz ciecia a
          nie speca za plecami to zespol dostaje lekki paraliz w ofensywie...
      • Gość: debi(L)as legła miszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 22:21
        Zapomniałeś łosiu,że to wielka sztuka zdobywać bramki w doliczonym
        czasie,zwłaszcza,że twoja legła ślizga się cały czas.
      • Gość: posen mistrza straciliśmy przez arke!! IP: 212.126.10.* 27.05.09, 09:45
        z arka 4 punkty, pieprzyc mecze przyjaźni, i do tego wszystkiego kilku graczy
        kolejorza i trener michniewicz wykonali krecia robotę

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka