Dodaj do ulubionych

zaczyna sie piłkarski tydzień :D LM, UEFA....

    • krzys00 Re: zaczyna sie piłkarski tydzień :D LM, UEFA. 05.06.04, 20:36
      mecz w wykonaniu Polakow na żenujacym poziomie, apropo hymnu -co za pomysl zeby szwedzi spiewali mazurka dabrowskiego
      • Gość: basturk Re: zaczyna sie piłkarski tydzień :D LM, UEFA. IP: 80.51.254.* 05.06.04, 21:36
        brakło juz mi słów i komentarza....

        dodam tylko:
        szkoda tej rozpierniczonej przez PZPN reprerzentacji po MŚ w 2002r
    • krzys00 a na tvp3 kolejna zalosna polska gala boksu zaw 05.06.04, 22:59
      znow jakas ustawiona walka polaka o mistrzostwo swiata jakies podrzednej federacji- parodia boksu
      • basturk na TVNie ładna gala o 2.35 05.06.04, 23:05
        niestety nie bede oglądał bo bede spał. musze rano wstać :(
    • basturk 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 08.06.04, 23:53
      PS puściłem łacznie 5 kuponików, z czego 3-4 powinny wpaść na bank, a jeżeli by
      nie wiadomo co sie stało i gdybym nie trafił to mam kupon awaryjny że wrazie
      czegoś mi sie zwrócą całe nakłady jeszcze "3" piwa bede do przodu np
      to jest mój kupon awaryjny:
      Szwecja - miejsce 1-2
      Chorwacja-Szwajcaria kto lepszy w grupie 1
      Włochy Dania -``- 1
      Hiszpania Grecja -``- 1
      • krzys00 Re: 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 08.06.04, 23:56
        no dobry kupon tylko ta szwecja -w sumie grupe ma ciezka tam kazdy wynik jest mozliwy- uwaga na bulgarow w tej grupie
        • basturk Re: 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 09.06.04, 19:57
          mysle ze szwdzi mnie nie zawiodą.. tak więc kupon musi wpaść.. bułgarom wróże
          mimo wszytko 3 miejsce a dunczycy niestety nic nie pokażą raczej..
          ja bym ostrzegł przed łotyszami którzy mogą sprawić niespodzianke wychodząc z
          grupy oprócz czechów.. niemcom i holendrom sie nie wiedzie coś w dodatku w
          druzynie holenderskiej jest dośc napieta sytuacja... a łotysze?? bez kompleksów
          bez wielkich gwiazd, nic nie tracą, pierwszy raz w historii zagrają... i to
          jest ich atut
    • Gość: basturk no i wszytsko zaczyna sie od poczatku. 27.07 Wisła IP: 80.51.254.* 25.07.04, 22:42
    • Gość: basturk 8:2 WISŁA ZATOPIŁA TIBILISI IP: 80.51.254.* 27.07.04, 22:29
      brawa dla wiślaków a WILEKA RUZGA DLA TVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      KÓTRA PORAZ KOLEJNY POKAZAŁA GDZIE MA SWOICH WIDZÓW!!!
      niech sie głupio ni etłumaczą "rozmowami" bo na nie milei cąły rok albo i
      wiecej. bo o tym mysli si eduzow wczesniej a nie na dwa dni przed meczem.
    • Gość: basturk mała wisła c/a WIELKI REAL IP: 80.51.254.* 30.07.04, 18:25
      zaryzykuje stwierdzenie że to będzie wielki dwumecz i nieździwie sie jeżeli
      padnie niespodzianka ;)))
    • Gość: basturk mecz Wisły z Gruzinami na TVNie IP: 80.51.254.* 03.08.04, 17:13
    • Gość: basturk no i czas na galaktycznych.. IP: 80.51.254.* 04.08.04, 22:30
    • krzys00 legia 1-0 z fc tbilisi 12.08.04, 18:12
      ale z taka gra to legia nie ma co myslec o sukcesach w pucharze uefa, zobaczymy co pokaza lech i amica
      • Gość: basturk jeszcze lech i amika zobaczymy co pokażą zwłąszcza IP: 80.51.254.* 12.08.04, 19:07
        jeszcze lech i amika zobaczymy co pokażą zwłąszcza gry lecha jestem ciekaw
    • basturk nowy system P. UEFA-czyli mała LM 12.08.04, 19:54
      wg mnie tgen sytsem-grupowy ejst duzo lepszy i ciekawszy niz P.UEFA rozgrywany
      dotychczasowym sposobem..
      a co wy myslicie??
    • krzys00 kto nie chce znac wyniku lecha niech nie klika 12.08.04, 20:02
      terek grozny-lech poznan 1-0 :-/ bardzo niedobry wynik przed rewanzem w poznaniu
      • Gość: basturk Re: kto nie chce znac wyniku lecha niech nie klik IP: 80.51.254.* 12.08.04, 20:07
        ano niedobry... ale lech jest s tanie przejsc..
        ps mój kupo drugi pokrzyzowała UEFA któa nałozyła na PAOK walkower 0:3 tak wieć
        nie 1:2 dla Telavivu ale 0:3 a tego wyniku juz raczej PAOK nie uzyska zeby
        doprowadzic do remisu :(
        • Gość: basturk narazie 1-0 dla kuchenek i piecyków ;))) IP: 80.51.254.* 12.08.04, 20:59
    • krzys00 oj cienko widze te nasze druzyny w tym UEFA 13.08.04, 09:34
      teraz ta runde to moze przejda, ale w nastepniej legia,lech i amica out, do tych rozgrywek grupowych to zapewne tylko wisla wejdzie,oprocz wisly reszta klubow z tej naszej 1 ligi prezentuje żenujacy poziom
    • Gość: basturk Krzynówek szalej!!! w pozytywnym znaczeniu IP: 80.51.254.* 19.10.04, 23:01
      nono brawo brawo brawo za ostatnie wystepy i w kadrze i bundeslidze i w LM

      Roma do domu??!!
    • basturk gra kuchenek w UEFA to czarna rozpacz 10.11.04, 20:30
      lpeiej niehc ta runda sie jak najszybciej zakonczy
      • krzys00 przynajmniej jest jeden pewny mecz do obstawienia 14.11.04, 16:38

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka