krzys00 Re: zaczyna sie piłkarski tydzień :D LM, UEFA. 05.06.04, 20:36 mecz w wykonaniu Polakow na żenujacym poziomie, apropo hymnu -co za pomysl zeby szwedzi spiewali mazurka dabrowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: zaczyna sie piłkarski tydzień :D LM, UEFA. IP: 80.51.254.* 05.06.04, 21:36 brakło juz mi słów i komentarza.... dodam tylko: szkoda tej rozpierniczonej przez PZPN reprerzentacji po MŚ w 2002r Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 a na tvp3 kolejna zalosna polska gala boksu zaw 05.06.04, 22:59 znow jakas ustawiona walka polaka o mistrzostwo swiata jakies podrzednej federacji- parodia boksu Odpowiedz Link Zgłoś
basturk na TVNie ładna gala o 2.35 05.06.04, 23:05 niestety nie bede oglądał bo bede spał. musze rano wstać :( Odpowiedz Link Zgłoś
basturk 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 08.06.04, 23:53 PS puściłem łacznie 5 kuponików, z czego 3-4 powinny wpaść na bank, a jeżeli by nie wiadomo co sie stało i gdybym nie trafił to mam kupon awaryjny że wrazie czegoś mi sie zwrócą całe nakłady jeszcze "3" piwa bede do przodu np to jest mój kupon awaryjny: Szwecja - miejsce 1-2 Chorwacja-Szwajcaria kto lepszy w grupie 1 Włochy Dania -``- 1 Hiszpania Grecja -``- 1 Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 Re: 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 08.06.04, 23:56 no dobry kupon tylko ta szwecja -w sumie grupe ma ciezka tam kazdy wynik jest mozliwy- uwaga na bulgarow w tej grupie Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: 3 dni do świąt!!!! 5 kuponów 09.06.04, 19:57 mysle ze szwdzi mnie nie zawiodą.. tak więc kupon musi wpaść.. bułgarom wróże mimo wszytko 3 miejsce a dunczycy niestety nic nie pokażą raczej.. ja bym ostrzegł przed łotyszami którzy mogą sprawić niespodzianke wychodząc z grupy oprócz czechów.. niemcom i holendrom sie nie wiedzie coś w dodatku w druzynie holenderskiej jest dośc napieta sytuacja... a łotysze?? bez kompleksów bez wielkich gwiazd, nic nie tracą, pierwszy raz w historii zagrają... i to jest ich atut Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk no i wszytsko zaczyna sie od poczatku. 27.07 Wisła IP: 80.51.254.* 25.07.04, 22:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk 8:2 WISŁA ZATOPIŁA TIBILISI IP: 80.51.254.* 27.07.04, 22:29 brawa dla wiślaków a WILEKA RUZGA DLA TVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÓTRA PORAZ KOLEJNY POKAZAŁA GDZIE MA SWOICH WIDZÓW!!! niech sie głupio ni etłumaczą "rozmowami" bo na nie milei cąły rok albo i wiecej. bo o tym mysli si eduzow wczesniej a nie na dwa dni przed meczem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk mała wisła c/a WIELKI REAL IP: 80.51.254.* 30.07.04, 18:25 zaryzykuje stwierdzenie że to będzie wielki dwumecz i nieździwie sie jeżeli padnie niespodzianka ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 legia 1-0 z fc tbilisi 12.08.04, 18:12 ale z taka gra to legia nie ma co myslec o sukcesach w pucharze uefa, zobaczymy co pokaza lech i amica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk jeszcze lech i amika zobaczymy co pokażą zwłąszcza IP: 80.51.254.* 12.08.04, 19:07 jeszcze lech i amika zobaczymy co pokażą zwłąszcza gry lecha jestem ciekaw Odpowiedz Link Zgłoś
basturk nowy system P. UEFA-czyli mała LM 12.08.04, 19:54 wg mnie tgen sytsem-grupowy ejst duzo lepszy i ciekawszy niz P.UEFA rozgrywany dotychczasowym sposobem.. a co wy myslicie?? Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 kto nie chce znac wyniku lecha niech nie klika 12.08.04, 20:02 terek grozny-lech poznan 1-0 :-/ bardzo niedobry wynik przed rewanzem w poznaniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: kto nie chce znac wyniku lecha niech nie klik IP: 80.51.254.* 12.08.04, 20:07 ano niedobry... ale lech jest s tanie przejsc.. ps mój kupo drugi pokrzyzowała UEFA któa nałozyła na PAOK walkower 0:3 tak wieć nie 1:2 dla Telavivu ale 0:3 a tego wyniku juz raczej PAOK nie uzyska zeby doprowadzic do remisu :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk narazie 1-0 dla kuchenek i piecyków ;))) IP: 80.51.254.* 12.08.04, 20:59 Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 oj cienko widze te nasze druzyny w tym UEFA 13.08.04, 09:34 teraz ta runde to moze przejda, ale w nastepniej legia,lech i amica out, do tych rozgrywek grupowych to zapewne tylko wisla wejdzie,oprocz wisly reszta klubow z tej naszej 1 ligi prezentuje żenujacy poziom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Krzynówek szalej!!! w pozytywnym znaczeniu IP: 80.51.254.* 19.10.04, 23:01 nono brawo brawo brawo za ostatnie wystepy i w kadrze i bundeslidze i w LM Roma do domu??!! Odpowiedz Link Zgłoś
basturk gra kuchenek w UEFA to czarna rozpacz 10.11.04, 20:30 lpeiej niehc ta runda sie jak najszybciej zakonczy Odpowiedz Link Zgłoś