24.02.06, 11:08
witam!
zima "dobiega" końca, więc może najwyższy czas wziąć się za siebie. Proszę o
polecenie mi jakiegoś aerobiku w Tychach, acha, i cena też by mnie
interesowała...;-)
Obserwuj wątek
    • rasqo Re: aerobik 24.02.06, 12:13
      dlaczego to tak jest że kobiety dopiero jak się ma zrobić ciepło myślą by coś
      zrobić ze swoim ciałem. a co w zimę się pasły, trzeba dbać cały rok o siebie a
      nie dopiero jak wiosna idzie.
      Nie ma tutaj żadnej aluzji do autorki postu.
      • szczypior74 Re: aerobik 24.02.06, 12:38
        Nie generalizuj :)
        Ale trudno nie przyznać Ci racji. Z moich obserwacji: wiosną w klubach fitness
        pojawia się dużo nowych osób (nie tylko kobiet), które znikają po miesiącu, bo
        nie widzą efektów (lub bardzo małe) ćwiczeń. Prawda jest taka, że pierwsze
        efekty modelowania ciałka zaczyna być widać właśnie dopiero po miesiącu.
    • szczypior74 Re: aerobik 24.02.06, 12:21
      Opinie forumowiczek:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=322&w=33232144&v=2&s=0
      Polecam Aero-Sun przy ul. Burschego, tel. 327 00 28.
      Szczegóły znajdziesz tutaj:
      www.aero-sun.com/

      • tipp01 Re: aerobik 24.02.06, 13:44
        szczypior74 napisała:

        > nie widzą efektów (lub bardzo małe) ćwiczeń. Prawda jest taka, że pierwsze
        > efekty modelowania ciałka zaczyna być widać właśnie dopiero po miesiącu.

        Jeśli ktoś chce schudnąć to aerobik powinien traktować raczej jako uzupełnienie.

        • kkamyk Re: aerobik 26.02.06, 16:06
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka