tyszankaodniedawna 24.02.06, 11:08 witam! zima "dobiega" końca, więc może najwyższy czas wziąć się za siebie. Proszę o polecenie mi jakiegoś aerobiku w Tychach, acha, i cena też by mnie interesowała...;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rasqo Re: aerobik 24.02.06, 12:13 dlaczego to tak jest że kobiety dopiero jak się ma zrobić ciepło myślą by coś zrobić ze swoim ciałem. a co w zimę się pasły, trzeba dbać cały rok o siebie a nie dopiero jak wiosna idzie. Nie ma tutaj żadnej aluzji do autorki postu. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypior74 Re: aerobik 24.02.06, 12:38 Nie generalizuj :) Ale trudno nie przyznać Ci racji. Z moich obserwacji: wiosną w klubach fitness pojawia się dużo nowych osób (nie tylko kobiet), które znikają po miesiącu, bo nie widzą efektów (lub bardzo małe) ćwiczeń. Prawda jest taka, że pierwsze efekty modelowania ciałka zaczyna być widać właśnie dopiero po miesiącu. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypior74 Re: aerobik 24.02.06, 12:21 Opinie forumowiczek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=322&w=33232144&v=2&s=0 Polecam Aero-Sun przy ul. Burschego, tel. 327 00 28. Szczegóły znajdziesz tutaj: www.aero-sun.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
tipp01 Re: aerobik 24.02.06, 13:44 szczypior74 napisała: > nie widzą efektów (lub bardzo małe) ćwiczeń. Prawda jest taka, że pierwsze > efekty modelowania ciałka zaczyna być widać właśnie dopiero po miesiącu. Jeśli ktoś chce schudnąć to aerobik powinien traktować raczej jako uzupełnienie. Odpowiedz Link Zgłoś