Gość: basturk
IP: osz2:* / 10.62.16.*
27.04.03, 15:52
To była ulewa dzisiaj przed może 1h temu. Najwieksza w tym roku. Wody było
tyle że prawie nie mieściła się na ulicy między krawężnikami, tak samo
chodniki przypominały małe rzeczki, a trawniki to przypoimnały duże bajora.
No no.