Dodaj do ulubionych

To była ulewa

IP: osz2:* / 10.62.16.* 27.04.03, 15:52
To była ulewa dzisiaj przed może 1h temu. Najwieksza w tym roku. Wody było
tyle że prawie nie mieściła się na ulicy między krawężnikami, tak samo
chodniki przypominały małe rzeczki, a trawniki to przypoimnały duże bajora.
No no.
Obserwuj wątek
    • radexindamix Re: To była ulewa 27.04.03, 16:26
      Aż mi parasol przemukł.A że się do domu spieszyłem to popłynąłem Armii
      Krajowej, i trwało to tak ok 1 godziny temu;)
      A teraz wyszło słoneczko i skończyła się Venecja...
    • kaner Re: To była ulewa 27.04.03, 18:17
      Jakos przegapilem
    • kaner Re: To była ulewa 27.04.03, 19:15
      No i znowu zaczelo lac :(
      A wczoraj bylo tak pieknie...
      Dobrze ze dzis pracuje w domu i nie moge zbytnio wyjsc :)))
      • pawel_1 Re: To była ulewa 27.04.03, 23:49
        ja tez chyba czego dzis nie widzialem bo jakis stasznych deszczow nie
        zauwazylem, moze na starosc slepne
        • Gość: basturk Re: To była ulewa ALE TA SPRZED ROKU TO BYŁA DOPIE IP: osz2:* / 10.62.16.* 27.04.03, 23:56
          A szkoda że nie widziałeś. Przynajmniej tak na zecie lało nie wiem jak w
          innych częściach miasta. ALE TO I TAK NIC W PORÓWNANIU Z TYM CO BYŁO ROK TEMU -
          PAMIĘTNY MECZ POLSKI Z PORTUGALIĄ NA MŚ W KOREII. NIEBIOSA WTEDY ZAPŁKAŁY W
          TYCHACH NAD WYNIKIEM I GRĄ POLAKÓW. ALE W KATOWICACH SYTUACJA WTEDY BYŁA
          JESZCZE GORSZA PODOBNO-RAWA ICH ZALEWAŁA. NASZA GOSTYNKA PRZYNAJMNIEJ MIESCIŁA
          SIĘ W KORYCIE CZEGO O POTOKU TYSKIM POWIEDZIEĆ NIE MOZNA ALE ON JEST MNIEJSZY.
          • Gość: LukaZ23 Re: To była ulewa ALE TA SPRZED ROKU TO BYŁA DOPI IP: *.rtk.net.pl / 192.168.103.* 28.04.03, 00:10
            Pmiętam tą ulewe. To na pewno przez te cztery zejros.
            • Gość: basturk Re: To była ulewa ALE TA SPRZED ROKU TO BYŁA DOPI IP: osz2:* / 10.62.16.* 28.04.03, 01:06
              Dokładnie przez te 4:O pozostało tylko płakać. Ni i zapłakało. Znalazłem też
              link jak szperał dziś w bil-u:
              to sprzed dwóch lat bodajże albo też sprzed roku:
              www.bil.pl/ulewa.htm
              Pozdrowionka ide już spać, bo już tak się zbieram od 0,5h i nie umie sie
              zerbrać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka