Dodaj do ulubionych

Andrzej Lepper

21.05.03, 01:42
Wiesniak czy palec bozy? Zafascynowany fenomenem Andrew nie moge pozostaj
obojetny.
Obserwuj wątek
    • Gość: LukaZ23 Re: Andrzej Lepper IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:19
      To sprytny cwaniaczek , potrafi wykorzystywać w sposób znakomity głupote
      ludzką.
    • Gość: NoN Re: Andrzej Lepper IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:22
      Prawdziwy polski chłop, korzystający z sauny, siłowni i solarium.
      • Gość: LukaZ23 Re: Andrzej Lepper IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:25
        ale on strasznie cuchnie komerchą
    • basturk Re: Andrzej Lepper 21.05.03, 13:48
      Cwaniak wykorzystujący jak narazie ludzką naiwność.
      jego wiedza zwłaszcza z ekonomii jest bardzo rozsmieszająca a jeszce bardziej
      lądujący w Klewkach Talibowie i wąglik ;)
      Człowiek o osobowości totalitarnej, nie znoszący sprzeciwu i krytyki na swoją
      osobę. Człowiek oskarżający wszystkich o kradzież itp bez podstawy podczas gdy
      sam wyłudził sporo pieniędzy. Żąda albo Rząda przestrzegania prawa podczas gdy
      sam nie przestrzega itp itd. Mówi o biedzie chłopów i oskarża wszystkich oto
      że nic nie robią dla poprawienia ich losu. Tymczasem on też nic dla chłopów
      nie zrobił a jego biało czerwony krawat strasznie rzuca się w oczy na jego
      twarzy po solarium.
      Długo można by wymieniać.
      • Gość: magi Re: Andrzej Lepper IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 19:19
        Żąda, zdecydowanie żąda, kolego B., a poza tym zgadzam
        się w całej rozciągłości. hihihi
        • fotomarcin Re: Andrzej Lepper 21.05.03, 23:28
          Oj, tszeba ófarzadź co sie pisze.
          • Gość: basturk Re: Andrzej Lepper IP: 80.51.254.* 22.05.03, 00:50
            przepraszam jak czasami napisze coś nie po polskiemu i nie
            pogramatycznemu.Końcówków też czasami nie umiem.
            Dlatego z góry przepraszam
      • Gość: woartur news IP: *.czulow.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 00:31
        Mam informacje ze Andrew zagra agenta w 3ej czesci Matrixa
        • Gość: basturk Re: news IP: 80.51.254.* 22.05.03, 00:51
          a akcja przeniosła się do Klewek
    • Gość: xxx Re: Andrzej Lepper IP: *.unregistered.media-com.com.pl 22.05.03, 12:30
      'bo to zly wiesniak byl'
      • basturk Re: Andrzej Lepper 23.05.03, 00:03
        Co za Lepperiada i lepperiodyzmy (Polski odpowiednik bushyzmów??)
    • Gość: """""" Re: Andrzej Lepper IP: 80.51.254.* 29.05.03, 23:39
      Autokrata, polski Łukaszenka.Lubi propagande i wszedzie rozwieszone swoje
      portrety.
    • basturk Re: Andrzej Lepper 30.05.03, 00:16
      MOŻE JUŻ NIE O LEPPERZE ALE O JEGO POSŁANCE:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=6227850
      ZWŁASZCZA "MAXIMUS" WYKAZAŁ SIE INWENCJĄ TWÓRCZĄ
    • basturk Andrew idzie po władze 02.08.03, 17:14
      Ostatni zgodnie ze swoimi zapowiedziami stweirdził ze idzie po..władze. Co za
      lepperiada.
      Szcególnie bawi mnie też jego wiedza z ekonomii :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka