woartur 21.05.03, 01:42 Wiesniak czy palec bozy? Zafascynowany fenomenem Andrew nie moge pozostaj obojetny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LukaZ23 Re: Andrzej Lepper IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:19 To sprytny cwaniaczek , potrafi wykorzystywać w sposób znakomity głupote ludzką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: Andrzej Lepper IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:22 Prawdziwy polski chłop, korzystający z sauny, siłowni i solarium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: Andrzej Lepper IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:25 ale on strasznie cuchnie komerchą Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Andrzej Lepper 21.05.03, 13:48 Cwaniak wykorzystujący jak narazie ludzką naiwność. jego wiedza zwłaszcza z ekonomii jest bardzo rozsmieszająca a jeszce bardziej lądujący w Klewkach Talibowie i wąglik ;) Człowiek o osobowości totalitarnej, nie znoszący sprzeciwu i krytyki na swoją osobę. Człowiek oskarżający wszystkich o kradzież itp bez podstawy podczas gdy sam wyłudził sporo pieniędzy. Żąda albo Rząda przestrzegania prawa podczas gdy sam nie przestrzega itp itd. Mówi o biedzie chłopów i oskarża wszystkich oto że nic nie robią dla poprawienia ich losu. Tymczasem on też nic dla chłopów nie zrobił a jego biało czerwony krawat strasznie rzuca się w oczy na jego twarzy po solarium. Długo można by wymieniać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magi Re: Andrzej Lepper IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 19:19 Żąda, zdecydowanie żąda, kolego B., a poza tym zgadzam się w całej rozciągłości. hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: Andrzej Lepper IP: 80.51.254.* 22.05.03, 00:50 przepraszam jak czasami napisze coś nie po polskiemu i nie pogramatycznemu.Końcówków też czasami nie umiem. Dlatego z góry przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woartur news IP: *.czulow.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 00:31 Mam informacje ze Andrew zagra agenta w 3ej czesci Matrixa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: news IP: 80.51.254.* 22.05.03, 00:51 a akcja przeniosła się do Klewek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Andrzej Lepper IP: *.unregistered.media-com.com.pl 22.05.03, 12:30 'bo to zly wiesniak byl' Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Andrzej Lepper 23.05.03, 00:03 Co za Lepperiada i lepperiodyzmy (Polski odpowiednik bushyzmów??) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: """""" Re: Andrzej Lepper IP: 80.51.254.* 29.05.03, 23:39 Autokrata, polski Łukaszenka.Lubi propagande i wszedzie rozwieszone swoje portrety. Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Andrzej Lepper 30.05.03, 00:16 MOŻE JUŻ NIE O LEPPERZE ALE O JEGO POSŁANCE: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=6227850 ZWŁASZCZA "MAXIMUS" WYKAZAŁ SIE INWENCJĄ TWÓRCZĄ Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Andrew idzie po władze 02.08.03, 17:14 Ostatni zgodnie ze swoimi zapowiedziami stweirdził ze idzie po..władze. Co za lepperiada. Szcególnie bawi mnie też jego wiedza z ekonomii :))) Odpowiedz Link Zgłoś