Gość: NoN IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:26 Dzisiaj nie będę spał! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:30 wczoraj nie spałem wiec dzisiaj sie położe. Ale jeszcze piwo pije. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:34 Ja tylko kafkę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:36 I tak trzymać , ja równierz stawiam na coffe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:37 ups , oczywiście równieŻ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:39 Zdążyłeś, już miałem Cię poprawić :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 03:18 mama mi zawsze mówiła, że szkoda życia na spanie.... ale widocznie miała lepsze życie. Główną zaletą snu jest to ze jak śpisz to nie myslisz... Chce zasnąć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 03:32 Dołujacy ten dzień dzisiajszy jakiś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 03:57 dlaczego? (nie śpię) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:09 a tak. a dlaczego ty nie śpisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:18 a tak :-) PS; Tak naprawdę to dzisiaj mam ustną maturę z matematyki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:42 eee no to powodzenia życzę !!! też miałem ustną z maty , a w jakim liceum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:43 ps za 13 godzin mam kolosa z maty. mata jest prosta. tak sobie zawsze mówie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:48 ...a matura ustna z maty jest prosta? Jak ty ją oceniasz? Pamiętasz swój zestaw pytanń? Jeśli tak, możesz powiedzieć jak to tam wyglądało. PS:Tak, tak matematyka nie jest trudna:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:45 Gość portalu: LukaZ23 napisał(a): > eee no to powodzenia życzę !!! też miałem ustną z maty , a w jakim liceum? Nie dziekuję;-) III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach:-) (trujka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 05:02 jak ty piszesz trójka !!!! no przynajmiej widać , że matematyk :) nie pamietam pytań , było to 4 lata temu , ale trudno nie było. Chodzi o to , żeby sie nie zestresować ale zarazem nie być za bardzo wyluzowanym. Ja zawaliłem sprawe bo powiedziałem od razu , że jednego zadania nie zrobie bo jakoś nie długo nad nim myślalem , i doatałem mrn chociaż na pisemnej matmie zdałem na 5(bez ściągania) . Kiedy wyszedlelm z egzaminu na spokojnie stwierdziłem , że to zadanie było proste. Więc życze spokoju i rozwagi oraz ograniczenia stresu. Pewność siebie czasami nawala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 05:07 Ta "trujka" to tak specjalnie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: nie śpię 21.05.03, 08:10 Zycze Ci bys mial Salate w komisji jest cool :) i wtedy spokojnie bez stresu luzikkk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 18:30 Mialem w komisji Borkowy, ale też było przyjemnie. Może tylko dlatego, że miałem proste pytania (wzory na pole powierzchni trójkątów,jednokladność (teoria) i zadanie z funkcją trygonometryczną) i nieżle mi poszło. Dostałem 4:-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: nie śpię 21.05.03, 18:43 Borkowy ?? Nie znam nie moje czasy ?? upsss :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 05:56 Powodzenia!!! bedzie łatwiej niż myslisz,też to przechodziłam. Pochwal się później jak Ci poszło :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: *.rtk.net.pl 21.05.03, 20:43 No to ładnie, gratulacje , ja zdałem już swój pierwszy exam. Jeszcze 8... i wakacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 22.05.03, 05:15 kolejna nieprzespana, naukowo-sesyjna noc dobiegła końca... Nareszcie jasno, tylko ten cholerny deszcz. Wrrr... ps. gratuluje matury :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 22.05.03, 05:18 ano , tylko , że ucze sie a dalej nie umiem :( tępy jestem jakiś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 27.05.03, 01:46 Nie spię i dzisiaj-jutro angol:-( Odpowiedz Link Zgłoś