Dodaj do ulubionych

nie śpię

IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:26
Dzisiaj nie będę spał!
Obserwuj wątek
    • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:30
      wczoraj nie spałem wiec dzisiaj sie położe. Ale jeszcze piwo pije.
      • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:34
        Ja tylko kafkę:-)
        • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:36
          I tak trzymać , ja równierz stawiam na coffe.
          • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 02:37
            ups , oczywiście równieŻ !!!
            • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 02:39
              Zdążyłeś, już miałem Cię poprawić :-)
    • Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 03:18
      mama mi zawsze mówiła, że szkoda życia na spanie....
      ale widocznie miała lepsze życie. Główną zaletą snu jest to ze jak śpisz to nie
      myslisz... Chce zasnąć!!!
      • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 03:32
        Dołujacy ten dzień dzisiajszy jakiś.
        • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 03:57
          dlaczego? (nie śpię)
          • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:09
            a tak. a dlaczego ty nie śpisz?
            • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:18
              a tak :-)



              PS; Tak naprawdę to dzisiaj mam ustną maturę z matematyki ;-)
              • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:42
                eee no to powodzenia życzę !!! też miałem ustną z maty , a w jakim liceum?
                • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 04:43
                  ps za 13 godzin mam kolosa z maty. mata jest prosta. tak sobie zawsze mówie.
                  • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:48
                    ...a matura ustna z maty jest prosta? Jak ty ją oceniasz? Pamiętasz swój zestaw
                    pytanń? Jeśli tak, możesz powiedzieć jak to tam wyglądało.

                    PS:Tak, tak matematyka nie jest trudna:-)
                • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 04:45
                  Gość portalu: LukaZ23 napisał(a):

                  > eee no to powodzenia życzę !!! też miałem ustną z maty , a w jakim liceum?

                  Nie dziekuję;-) III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w
                  Tychach:-) (trujka)
                  • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 05:02
                    jak ty piszesz trójka !!!! no przynajmiej widać , że matematyk :) nie pamietam
                    pytań , było to 4 lata temu , ale trudno nie było. Chodzi o to , żeby sie nie
                    zestresować ale zarazem nie być za bardzo wyluzowanym. Ja zawaliłem sprawe bo
                    powiedziałem od razu , że jednego zadania nie zrobie bo jakoś nie długo nad
                    nim myślalem , i doatałem mrn chociaż na pisemnej matmie zdałem na 5(bez
                    ściągania) . Kiedy wyszedlelm z egzaminu na spokojnie stwierdziłem , że to
                    zadanie było proste. Więc życze spokoju i rozwagi oraz ograniczenia stresu.
                    Pewność siebie czasami nawala.
                    • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 05:07
                      Ta "trujka" to tak specjalnie;-)
                  • kaner Re: nie śpię 21.05.03, 08:10
                    Zycze Ci bys mial Salate w komisji
                    jest cool :)
                    i wtedy spokojnie bez stresu luzikkk
                    • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 21.05.03, 18:30
                      Mialem w komisji Borkowy, ale też było przyjemnie. Może tylko dlatego, że
                      miałem proste pytania (wzory na pole powierzchni trójkątów,jednokladność
                      (teoria) i zadanie z funkcją trygonometryczną) i nieżle mi poszło. Dostałem 4:-)
                      • kaner Re: nie śpię 21.05.03, 18:43
                        Borkowy ?? Nie znam nie moje czasy ??
                        upsss :)
              • Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 21.05.03, 05:56
                Powodzenia!!! bedzie łatwiej niż myslisz,też to przechodziłam. Pochwal się
                później jak Ci poszło :)
                • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: *.rtk.net.pl 21.05.03, 20:43
                  No to ładnie, gratulacje , ja zdałem już swój pierwszy exam. Jeszcze 8... i
                  wakacje.
                  • Gość: :) Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 22.05.03, 05:15
                    kolejna nieprzespana, naukowo-sesyjna noc dobiegła końca... Nareszcie jasno,
                    tylko ten cholerny deszcz. Wrrr...

                    ps. gratuluje matury :)
                    • Gość: LukaZ23 Re: nie śpię IP: 81.15.156.* 22.05.03, 05:18
                      ano , tylko , że ucze sie a dalej nie umiem :( tępy
                      jestem jakiś.
    • Gość: NoN Re: nie śpię IP: *.router.media-com.com.pl 27.05.03, 01:46
      Nie spię i dzisiaj-jutro angol:-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka