butters77
27.07.11, 08:28
Wszystkiego najlepszego, lobbystki! Miło uświadomić sobie, że już od sześciu lat wprowadzamy bra-fitting pod strzechy! :-)
A swoją drogą czas mija błyskawicznie, bo mam wrażenie, że tak niedawno świętowałyśmy pięciolecie :-)
Czego życzycie sobie z okazji "szóstki", moje drogie? :-)