kasica_k
18.12.06, 22:31
To do milosniczek kompletow pytanie - ktore firmy stanikowe
sa Waszym zdaniem godne uwagi "w temacie" ladnych i dobrych jakosciowo
majtek?
Czy zdarzylo Wam sie kupic fantastyczny stanik, a majtki do niego
okazaly sie niewypalem? A moze odwrotnie?
Mnie sie Avocadowe majtki rozdarly w praniu, w przeciwienstwie do
stanika, ktory swietnie znosi pranie w pralce. Niewymowne
Marksa&Spencera za to sa niezniszczalne (niestety staniki za male...)