Dodaj do ulubionych

A propos luksusowych majtek :-)

18.12.06, 22:31
To do milosniczek kompletow pytanie - ktore firmy stanikowe
sa Waszym zdaniem godne uwagi "w temacie" ladnych i dobrych jakosciowo
majtek?
Czy zdarzylo Wam sie kupic fantastyczny stanik, a majtki do niego
okazaly sie niewypalem? A moze odwrotnie?
Mnie sie Avocadowe majtki rozdarly w praniu, w przeciwienstwie do
stanika, ktory swietnie znosi pranie w pralce. Niewymowne
Marksa&Spencera za to sa niezniszczalne (niestety staniki za male...)
Obserwuj wątek
    • veev Re: A propos luksusowych majtek :-) 18.12.06, 23:24
      tez jestem ciekawa takich rekomendacji, bo poki co trafiam mocno srednio. mam ze
      dwa czy komplety z Gai, ale te majtki tam maja takie sobie fasony (wysokie i
      zabudowane). mam tez komplet z Gossarda, tu udalo mi sie trafic szorty, ale sa z
      nieco innego materialu niz stanik. kolor ten sam i koronka tez, ale ideal to to
      nie jest. inna sprawa, ze z dostepnych fasonow majtek zdecydowanie najlepiej
      wygladam w wlasnie w szortach biodrowkach, a jak odrzucic stringi i klasyczne
      figi, to rzadko w ogole da sie z czegokolwiek sklecic komplet... dlatego zwykle
      po prostu nosze majtki nie od kompletu, ale dopasowane kolorem i wzorem,
      najchetniej z H&M (ale tam z jakoscia sredniawo), Cubusa albo KappAhla - maja
      duzy wybor fajnych szortow, ale stanikow biusciastych tam z kolei niewiele
      (trafia sie czasem E, ale zwykle na duzym obwodzie).

      oczywiscie nie ma co nawet wspominac o takim uroczym aspekcie kupowania
      kompletow, jak panie ekspedientki, ktorym sie w glowkach nie miesci, ze ktos z
      miska E/F moze nosic majtki w rozmiarze M :>

      v.
      • kasica_k Re: A propos luksusowych majtek :-) 18.12.06, 23:47
        Tez jestem wielka fanka szortow, bardzo zgrabnie sie w nich wyglada, choc i
        stringami nie pogardze. Najbardziej nie lubie fig typu "high leg" (o ile dobrze
        pamietam, tak sie nazywaja takie mocno wyciete na biodrach).
        Z majtek nie od kompletu, a wlasciwie od kompletu, ale zdekompletowanego z
        powodu wyrosniecia ze stanikow, polecam Triumpha - mam od lat kilka par
        absolutnie niezniszczalnych i przy tym ladnych fig, niestety wlasnie w
        nielubianym przeze mnie fasonie.
        Niezniszczalne majtki ma Marks&Spencer, nie tylko te koronkowe, ale i
        zwykle bawelniane. Raczej drogie, ale supertrwale. Koronkowe piore w
        pralce od lat i absolutnie nic im sie nie dzieje. Cubusa i Kappahla tez
        nie sa zle, ale jednak mniej trwale :(
        • besame.mucho Szorty 19.12.06, 09:11
          Bardzo ładne i niezniszczalne szorty mam z triumpha i benettona.
          Niestety nie od kompletu, ale te z triumpha pasują mi świetnie kolorem do jednej feliny, a te z benettona są tak ładne, że nie przeszkadza mi, że nie pasują ;-).
    • ananke666 średni luksus - Schiesser 19.12.06, 13:47
      Mam dwie pary stringów Schiesser, od kompletów, staniki oczywiście już za małe... Jedne gatki są w porządku, ciągle ładne, a drugie nie wytrzymały trzeciego prania i szlag je trafił. Zszyłam, bo ładne, ale zachwycona przy tym nie byłam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka