Dodaj do ulubionych

W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej

16.04.09, 09:19
www.media.wp.pl/kat,38214,wid,11038067,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • tfu.tfu Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 09:30
      wygarnianie przeciwdziała migracji? łomatko ;) nie doczytali chyba ;)
      • fiamma75 Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:35
        ale w ogóle to fajnie napisano
      • paula_aulap Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:48
        Może chodziło im o przeciwdziałanie migracji biustu na plecy;))
        • monjan Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:55
          w zasadzie fajny artykuł
          nie wiem tylko to to znaczy bra-elitarny język
          hehe
          • azymut17 Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej OT 16.04.09, 10:59
            > nie wiem tylko to to znaczy bra-elitarny język
            Jest to słownictwo zrozumiałe dla pewnego kręgu osób, czyli elity. Przy czym mi
            najbardziej odpowiada pewna socjologiczna definicja słowa "elita" - ludzie
            najlepsi w swojej dziedzinie :-)
            Ile osób na ulicy rozumie pojęcie "stanik z golfem"?
      • ania.kar Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 11:07
        > wygarnianie przeciwdziała migracji? łomatko ;) nie doczytali chyba ;)

        Może miało być "wygarnianie pomaga w migracji"?


        Z tego co widzę, to jest to kolejny artykuł o biustonoszach w "Przeglądzie".
        Wcześniejszy był tu omawiany:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=92783154
        W tamtym nie było słowa o forach i blogach stanikowych. Ciekawe czy autorka
        trafiła na nie po komentarzach pod jej artykułem na Onecie czy już wcześniej tu
        była. Może przeczyta też i ten wątek :) Pozdrawiamy i zachęcamy do pisania
        kolejnych artykułów o właściwym dopasowaniu, szczególnie że ten jest dużo lepszy
        od poprzedniego ;-)
      • amijami Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 13:49
        Jak dla mnie migracja jest w jedna i druga strone, tylko jedna jest Feee, a druga jest Cacy. Pod pache to ta nieporzadna spowodowana zlym stanikiem, a druga to ta do miseczki dzieki wygarnianiu do poprawnego biustonosza aby biust byl tam gdzie powinien.

        Tak wiec osobiscie bym sie nie czepiala tego stwierdzenia.
    • palacsinta Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 11:35
      @stanik z golfem

      Ja pierwszy raz usłyszałam ten tekst od mojej mamy, dość odpornej na
      ostanikowanie, mówiła tak o miękkim fullcupie, że to taki stanik z golfem na zimę:)

      @artykuł

      Dobry, tylko trochę zgrzytnęłam zębami na to zdjęcie w stylu "cycki se usmaż".
    • zazulla [OT] za dlugo czeka sie na moderacje kometarza :( 16.04.09, 12:34

      • siamese67 Re: [OT] za dlugo czeka sie na moderacje kometarz 16.04.09, 12:38
        Tiaa, ale za to komentarz pana "Lepszego" pojawił się bez jakiejkolwiek moderacji chyba... Dusiłabym takich hurtowo, wrrr...
        • zazulla jednak problem jest u mnie 16.04.09, 12:49
          Pierwszy komentarz wyslalam kolo 10 i nic. A teraz wyslalam inny i od razu
          pojawil sie. Widac pierwszy nie wyszedl ode mnei jak nalezy.
          • siamese67 Re: jednak problem jest u mnie 16.04.09, 12:53
            ja wysłałam koło 11.30 i też nic...
    • ja_joanna Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 13:18
      Nie przeczytałam całego artykułu tylko pobieżnie przeleciałam wzrokiem, ale
      bardzo mi się podoba. Kwestia migracji/wygarniania to chyba tylko jedno
      potknięcie, więc myślę, że nie takie ważne, natomiast jestem pod wrażeniem, ile
      w sumie stron przejrzała autorka, no i że czytała nasze niemieckie forum! :-)
    • kasica_k Pod wrażeniem 16.04.09, 13:49
      Autorka wykonała sporą pracę i dużo się dowiedziała o biuściastym ruchu - chyba
      nie było jeszcze artykułu, w którym pojawiłoby się takie mnóstwo informacji
      "okołospołecznościowych", łącznie z wiadomościami o forach i blogach
      zagranicznych. Nie podobało mi się kilka sformułowań, ale to w sumie drobiazgi.
      Brakuje za to kilku podstawowych informacji na temat dobierania staników -
      byłyby bardziej przydatne niż ciekawostki o Idze Wyrwał, ale z drugiej strony
      temat "piersi w sieci" narzucił autorce taką, a nie inną perspektywę,
      ostatecznie nie jest to tekst o bra-fittingu.
    • justinehh Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 14:47
      "ściśliwość piersi"??? obwodu chyba ?
    • kasica_k Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 14:54
      A swoją drogą, to na głównej WP nie ma linka do tego tekstu, chyba, że źle szukam?
      • ania.kar Re: W Wirtualnej Polsce piszą o nas na głównej 17.04.09, 01:02
        Przez jakiś czas nie było, a teraz znowu jest, ale tym razem link prowadzi do
        innego działu (Kobieta, Erotyka):
        kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Piersi-w-sieci,wid,11040629,wiadomosc.html
        W tej chwili jest w dwóch miejscach portalu:
        www.media.wp.pl/kat,38214,wid,11038067,wiadomosc.html
        Komentarze spod artykułu w dziale Media, nie pojawiają się w dziale Kobieta.
    • maith Artykuł bardzo ciekawy 17.04.09, 02:28
      Owszem można mieć parę uwag dotyczących szczegółów, ale jako artykuł
      o społecznościach (czym właśnie jest) wyszedł naprawdę fajnie i sporo
      ciekawych rzeczy kobiety mogą się z niego dowiedzieć. Przede
      wszystkim gdzie szukać i że mają czego :)
      • justinehh tylko onet dorzucił jeszcze tego linka 17.04.09, 21:14
        bezskrepowania.blog.onet.pl/2,ID366074689,index.html
        • kulki ofiara lobby ;) n/t 17.04.09, 22:18

        • amijami Re: tylko onet dorzucił jeszcze tego linka 17.04.09, 23:20
          ygh dlatego wlasnie nie nawracam nikogo.. trzeba miec wyczucie jak to robic
        • malgos_j ojj, no niestety 18.04.09, 14:21
          temat mimo wszystko dla nas mniej może, ale intymny... na korytarzu... No
          niestety wyczucie wyczucie i jeszcze raz wyczucie. No i kiedy się chce się komuś
          pomóc w tej kwestii najlepiej jeszcze pozbyć się emocji i zrobić wszystko, żeby
          nie powstało od razu wrażenie fanatyzmu stanikowego, bo to niestety skutecznie
          odstrasza i tworzy niepochlebną o nas opinie .
        • czikita1515 Przyznać się, która to :p 18.04.09, 17:00
          Tak nieladnie uswiadomila ;)
    • fanaberia.fanaberia W WP _znowu_ piszą o nas na głównej 23.09.09, 10:26
      Tym razem w dziale "Finanse", pod chwytliwym tytułem "Biuściasty interes, czyli
      jak zrobić niezły biznes":
      finanse.wp.pl/kat,104762,title,Biusciasty-biznes,wid,11520791,wiadomosc.html
      • zupa_grzybowa Re: W WP _znowu_ piszą o nas na głównej 23.09.09, 20:58
        W tekście pojawiło się przekłamanie - brafitterki niestety nie
        zarabiają przynajmniej 2 tys. na rękę:/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka