dariamax 16.04.09, 09:19 www.media.wp.pl/kat,38214,wid,11038067,wiadomosc.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tfu.tfu Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 09:30 wygarnianie przeciwdziała migracji? łomatko ;) nie doczytali chyba ;) Odpowiedz Link
fiamma75 Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:35 ale w ogóle to fajnie napisano Odpowiedz Link
paula_aulap Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:48 Może chodziło im o przeciwdziałanie migracji biustu na plecy;)) Odpowiedz Link
monjan Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 10:55 w zasadzie fajny artykuł nie wiem tylko to to znaczy bra-elitarny język hehe Odpowiedz Link
azymut17 Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej OT 16.04.09, 10:59 > nie wiem tylko to to znaczy bra-elitarny język Jest to słownictwo zrozumiałe dla pewnego kręgu osób, czyli elity. Przy czym mi najbardziej odpowiada pewna socjologiczna definicja słowa "elita" - ludzie najlepsi w swojej dziedzinie :-) Ile osób na ulicy rozumie pojęcie "stanik z golfem"? Odpowiedz Link
ania.kar Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 11:07 > wygarnianie przeciwdziała migracji? łomatko ;) nie doczytali chyba ;) Może miało być "wygarnianie pomaga w migracji"? Z tego co widzę, to jest to kolejny artykuł o biustonoszach w "Przeglądzie". Wcześniejszy był tu omawiany: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=92783154 W tamtym nie było słowa o forach i blogach stanikowych. Ciekawe czy autorka trafiła na nie po komentarzach pod jej artykułem na Onecie czy już wcześniej tu była. Może przeczyta też i ten wątek :) Pozdrawiamy i zachęcamy do pisania kolejnych artykułów o właściwym dopasowaniu, szczególnie że ten jest dużo lepszy od poprzedniego ;-) Odpowiedz Link
amijami Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 13:49 Jak dla mnie migracja jest w jedna i druga strone, tylko jedna jest Feee, a druga jest Cacy. Pod pache to ta nieporzadna spowodowana zlym stanikiem, a druga to ta do miseczki dzieki wygarnianiu do poprawnego biustonosza aby biust byl tam gdzie powinien. Tak wiec osobiscie bym sie nie czepiala tego stwierdzenia. Odpowiedz Link
palacsinta Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 11:35 @stanik z golfem Ja pierwszy raz usłyszałam ten tekst od mojej mamy, dość odpornej na ostanikowanie, mówiła tak o miękkim fullcupie, że to taki stanik z golfem na zimę:) @artykuł Dobry, tylko trochę zgrzytnęłam zębami na to zdjęcie w stylu "cycki se usmaż". Odpowiedz Link
siamese67 Re: [OT] za dlugo czeka sie na moderacje kometarz 16.04.09, 12:38 Tiaa, ale za to komentarz pana "Lepszego" pojawił się bez jakiejkolwiek moderacji chyba... Dusiłabym takich hurtowo, wrrr... Odpowiedz Link
zazulla jednak problem jest u mnie 16.04.09, 12:49 Pierwszy komentarz wyslalam kolo 10 i nic. A teraz wyslalam inny i od razu pojawil sie. Widac pierwszy nie wyszedl ode mnei jak nalezy. Odpowiedz Link
siamese67 Re: jednak problem jest u mnie 16.04.09, 12:53 ja wysłałam koło 11.30 i też nic... Odpowiedz Link
ja_joanna Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 13:18 Nie przeczytałam całego artykułu tylko pobieżnie przeleciałam wzrokiem, ale bardzo mi się podoba. Kwestia migracji/wygarniania to chyba tylko jedno potknięcie, więc myślę, że nie takie ważne, natomiast jestem pod wrażeniem, ile w sumie stron przejrzała autorka, no i że czytała nasze niemieckie forum! :-) Odpowiedz Link
kasica_k Pod wrażeniem 16.04.09, 13:49 Autorka wykonała sporą pracę i dużo się dowiedziała o biuściastym ruchu - chyba nie było jeszcze artykułu, w którym pojawiłoby się takie mnóstwo informacji "okołospołecznościowych", łącznie z wiadomościami o forach i blogach zagranicznych. Nie podobało mi się kilka sformułowań, ale to w sumie drobiazgi. Brakuje za to kilku podstawowych informacji na temat dobierania staników - byłyby bardziej przydatne niż ciekawostki o Idze Wyrwał, ale z drugiej strony temat "piersi w sieci" narzucił autorce taką, a nie inną perspektywę, ostatecznie nie jest to tekst o bra-fittingu. Odpowiedz Link
justinehh Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 14:47 "ściśliwość piersi"??? obwodu chyba ? Odpowiedz Link
kasica_k Re: W Wirtalnej Polsce piszą o nas na głównej 16.04.09, 14:54 A swoją drogą, to na głównej WP nie ma linka do tego tekstu, chyba, że źle szukam? Odpowiedz Link
ania.kar Re: W Wirtualnej Polsce piszą o nas na głównej 17.04.09, 01:02 Przez jakiś czas nie było, a teraz znowu jest, ale tym razem link prowadzi do innego działu (Kobieta, Erotyka): kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Piersi-w-sieci,wid,11040629,wiadomosc.html W tej chwili jest w dwóch miejscach portalu: www.media.wp.pl/kat,38214,wid,11038067,wiadomosc.html Komentarze spod artykułu w dziale Media, nie pojawiają się w dziale Kobieta. Odpowiedz Link
maith Artykuł bardzo ciekawy 17.04.09, 02:28 Owszem można mieć parę uwag dotyczących szczegółów, ale jako artykuł o społecznościach (czym właśnie jest) wyszedł naprawdę fajnie i sporo ciekawych rzeczy kobiety mogą się z niego dowiedzieć. Przede wszystkim gdzie szukać i że mają czego :) Odpowiedz Link
justinehh tylko onet dorzucił jeszcze tego linka 17.04.09, 21:14 bezskrepowania.blog.onet.pl/2,ID366074689,index.html Odpowiedz Link
amijami Re: tylko onet dorzucił jeszcze tego linka 17.04.09, 23:20 ygh dlatego wlasnie nie nawracam nikogo.. trzeba miec wyczucie jak to robic Odpowiedz Link
malgos_j ojj, no niestety 18.04.09, 14:21 temat mimo wszystko dla nas mniej może, ale intymny... na korytarzu... No niestety wyczucie wyczucie i jeszcze raz wyczucie. No i kiedy się chce się komuś pomóc w tej kwestii najlepiej jeszcze pozbyć się emocji i zrobić wszystko, żeby nie powstało od razu wrażenie fanatyzmu stanikowego, bo to niestety skutecznie odstrasza i tworzy niepochlebną o nas opinie . Odpowiedz Link
fanaberia.fanaberia W WP _znowu_ piszą o nas na głównej 23.09.09, 10:26 Tym razem w dziale "Finanse", pod chwytliwym tytułem "Biuściasty interes, czyli jak zrobić niezły biznes": finanse.wp.pl/kat,104762,title,Biusciasty-biznes,wid,11520791,wiadomosc.html Odpowiedz Link
zupa_grzybowa Re: W WP _znowu_ piszą o nas na głównej 23.09.09, 20:58 W tekście pojawiło się przekłamanie - brafitterki niestety nie zarabiają przynajmniej 2 tys. na rękę:/ Odpowiedz Link