Dodaj do ulubionych

200 - to juz cos....

IP: *.smsnet.pl / 192.168.3.* 28.06.02, 23:51
od 03.10.2001 moj obecny post ma numer: 200
słownie: dwieście
nie ilość a jakość.....?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: QCZ Re: 200 - to juz cos.... IP: *.proxy.aol.com 29.06.02, 09:18
      Masz racje. Tylko popatrz ile ciekawych watkow bylo juz poruszanych tylko bez
      wiekszego efektu. Ilu jest gosci na tym forum. Na palcach jednej reki mozna
      policzyc. Jezeli masz Ty jakas propozycje rozszerzenia tego Chorzowskiego forum
      to chetnie zapraszam i ja sam bede bral udzial.Napewno i p. Noie rowniez bedzie
      brala udziel tak sz.p.kol.
        • Gość: QCZ Re: 200 - to juz cos.... IP: *.proxy.aol.com 29.06.02, 11:24
          Wlasnie i tu jest problem. Brak chetnych czy tez brak reklamy tego Ch.forum.
          Ja wiem ze kazde miasto ma swoje problemy, ma swoje zagadnienia. Ale trudno.
          Masz racje brylowanie bez podkladu , to wielki bezsens. Podklad to rozumiem cos
          Tys osobiscie napisales. Brak znajomosci miejskich problemow , brak znajomosci
          w strukturze miasta i moze przeszlosci miasta. Juz nie tylko ja sie
          zastanawialem jak podciagnac to forum, ale wszystko jest bez wiekszego skutku.
          • Gość: Anka Re: 200 - to juz cos.... IP: *.chorzow.sdi.tpnet.pl 29.06.02, 19:42
            Mieszkam w Chorzowie od urodzenia i jestem bardzo zdziwiona, że tu tak
            cichutko. Zawsze myślałam, że mieszkam w sporym mieście, a tu okazuje się, że
            cisza prawie jak makiem zasiał :( Naprawdę zastanawiam się gdzie są mieszkańcy
            tego miasta? Nie mają nic do powiedzenia na forum? Nie chce im się? Tacy
            zalatani? Internet im odcięli? Stracili nadzieję, że warto tu cokolwiek
            napiasać? Mają inne, ciekawsze zajęcia i na forum już nie starcza im czasu? A
            szkoda... Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka