xyz123321 13.09.11, 15:07 Witam. Jestem osobą która poszukuje pracy. Nie słyszeliście o niczym?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
najka1985 Re: Praca 13.09.11, 15:46 a jesteś dziewczyną,czy chłopakiem?z tego co wiem to potrzebują do polo marketu do osielska kogoś na kasę,warzywniak i magazyniera.jeśli jesteś zainteresowany-ana to podjedz jutro od godziny 14,bo będzie kierownik.doświadczenie mile widziane,ale niekoniecznie.życzę powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
nazwatowaru Re: Praca 14.09.11, 14:04 dziękujemy pani kierownik za informacje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
najka1985 Re: Praca 15.09.11, 00:13 nazwatowaru!jeżeli chodzi o mnie to nie jestem żadną panią kierownik!!!po prostu chciałam się podzielić swoją wiedzą na powyższy temat,bo nie wiem czy wiesz,ale w dzisiejszych czasach trudno znaleść pracę! Odpowiedz Link Zgłoś
nazwatowaru Re: Praca 15.09.11, 00:44 własnie dlatego, że trudno znaleźć pracę nikt nie rozpowiada na prawo i lewo o wolnym stanowisku, tylko modli się, żeby nikt się o nim nie dowiedział pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
najka1985 Re: Praca 15.09.11, 07:11 chodzi o to,że były wolne miejsca,ale nie na moim dziale.a ja nie muszę się niczego obawiać,bo pracuję bardzo dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
vanmakaron Re: Praca 15.09.11, 09:20 Bo "nazwatowaru" to jest prawdziwy Polak,więc takie jego myślenie. Odpowiedz Link Zgłoś