13.09.11, 15:07
Witam.
Jestem osobą która poszukuje pracy. Nie słyszeliście o niczym??
Obserwuj wątek
    • najka1985 Re: Praca 13.09.11, 15:46
      a jesteś dziewczyną,czy chłopakiem?z tego co wiem to potrzebują do polo marketu do osielska kogoś na kasę,warzywniak i magazyniera.jeśli jesteś zainteresowany-ana to podjedz jutro od godziny 14,bo będzie kierownik.doświadczenie mile widziane,ale niekoniecznie.życzę powodzenia!
      • nazwatowaru Re: Praca 14.09.11, 14:04
        dziękujemy pani kierownik za informacje ;)
    • najka1985 Re: Praca 15.09.11, 00:13
      nazwatowaru!jeżeli chodzi o mnie to nie jestem żadną panią kierownik!!!po prostu chciałam się podzielić swoją wiedzą na powyższy temat,bo nie wiem czy wiesz,ale w dzisiejszych czasach trudno znaleść pracę!
      • nazwatowaru Re: Praca 15.09.11, 00:44
        własnie dlatego, że trudno znaleźć pracę nikt nie rozpowiada na prawo i lewo o wolnym stanowisku, tylko modli się, żeby nikt się o nim nie dowiedział
        pozdrowienia
        • najka1985 Re: Praca 15.09.11, 07:11
          chodzi o to,że były wolne miejsca,ale nie na moim dziale.a ja nie muszę się niczego obawiać,bo pracuję bardzo dobrze!
          • vanmakaron Re: Praca 15.09.11, 09:20
            Bo "nazwatowaru" to jest prawdziwy Polak,więc takie jego myślenie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka