Dodaj do ulubionych

Stokrotka kontra Sfinx

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 19:38
Jedno krotkie pytanie: w czym Stokrotka jest lepsza od Sfinxa???!!! nie
potrafie zrozumiec dlaczego tak sie dzieje,ze w tym pierwszym nie ma gdzie
szpilki wetknac a w tym drugim swieci pustkami ...
Obserwuj wątek
    • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 19:41
      Poprostu Stokrotka istnieje juz wiele spaniałych lat i ma swoich stałych bywalców-pozatym jest położona w świetnym miejscu-Ludzie najpierw idą do Sowy sobie strzelic kilka piw a potem do Stoci:)pozdro
      • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 19:52
        Hmmm...W zasadzie masz racje,aczkolwiek zastanawia mnie jedno:dlaczego wybiera
        sie miejsce przepelnione ludzmi,potem i dymem majac do wyboru inne-o
        porownywalnym standardzie w kwestii wystroju,muzyki i alkoholu,gdzie na
        parkiecie mozna poszalec bez narazania wlasnego ciala na rozne obrazenia ... :)
        Dziwny jest ten swiat, a jeszcze bardziej jego mieszkancy :)
        • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 19:54
          Hehe rozumiem Cie:)Moje zdanie jest takie,że w Stoci spotkam wiecej znajomych i zawsze jest niezły ubaw z całą paczką:)
          • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 19:59
            No tak-Ty jestes w tej komfortowej sytuacji,ze masz wielu znajomych...Ja w
            Swieciu goszcze srednio raz w miesiacu,a raz na dwa gdzies tu wychodze,bo nie
            zawsze jest z kim <mam tu niewielu,a nawet bardzo malo wspoltowarzyszy zycia :)
            >.A wtedy jestem skazana albo na walke o miejsce w Stokrotce,albo pzreciagi na
            parkiecie w Sfinx'ie :(
            • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:05
              Oh no to trzeba sie z kims zapoznac i wtedy jest dobrze:)A skad jestes wogóle?
              • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 09:52
                hmm-pytanie proste,ale odpowiedz juz bardziej skomlikowana ;) urodzialam sie w
                Swieciu oczywiscie <niektorzy twierdza,ze wywarlo to pewien wplyw na moja
                psychike;)>,zameldowana jestem w malej uroczej,polskiej wiosecze jakies 25km
                stad,ale mieszkam w zasadzie w Bdg-y z racji studiowania na tamtejszym ATR-ze.
                Natomiast tutaj spedzam wiekszosc mojego wolnego czasu-czyli pewnie ten jeden
                weekend w miesiacu :)
                Tez jestem zdania,ze fajnie byloby kogos zapoznac,z tymze to trudniejsze niz
                sie wydaje :(
                Troche sie rozpisalam,ale na moje gadulstwo nic nie poradze... ;)
                • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 12:05
                  Oh zobacz ile chłopców:)kulturalnych na forum:)Kazdy z nich zapewne lubi dobrą zabawe:)wiec na co jeszcze czekasz:).Panowie a wy sami cos zaproponujcie kolezance bo widać,że naprawde chce skorzystac z uroków naszego pieknego miasta:)pozdrawiam:)
                  • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 12:30
                    Teraz to sie przez Ciebie zarumienilam ;)Interesujaca ta Twoja propozycja,ale
                    ja wstydliwa jestem;) i naleze do grona tradycjonalistek ... ;) A poza tym nie
                    wiem czy podolalabym takim wyzwaniom jak "spacer' ze Swiecia do Marsa ... :)
                    • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 12:33
                      Hehe:)no cos TY-zapewne chlopaki by troszeczke wyloozowali i nie było by przechadzki za most:)Wstydliwość hmm"Wszystko LUDZKIE"-Ciekawe co chlopaki na to:)
                      • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 12:40
                        a chlopaki na to ze czekaja na lato;))
                        • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 12:51
                          Oh dopiero sie skonczylo:)Oby jesien nie była zimna:)aby mozna w piłke pograć;)
                      • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 13:49
                        "homo sum, humani nihil a me alienum puto" powiadasz ... Hmmm-trzeba bedzie sie
                        nad tym gleboko zastanowic jak bede spedzac kolejny weekend w Świeciu.Teraz
                        wracam na jakis czas do Bdg-y - w koncu :D
                        • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 13:55
                          No ale nie trzeba sie az tak gleboko zastanawiać:)Przeciez to miłe-spedzic czas w takim gronie:)
                          • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 14:04
                            Chyba nie pomyslelismy o tym samym...Ja wiem,ze byloby bardzo milo spedzic czas
                            w takim towarzystwie,pytanie tylko czy wypada mi <niewinnej,wstydliwej
                            kobiecie;)> proponowac cos takiego ... Bo jak zauwazyles mimo Twojego apelu
                            Panowie jakos sie nie kwapia do pomocy ;)
                            P.S.dziekuje,ze tak dbasz o moj rozwoj kulturalny :)
                            • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 14:15
                              No jasne,że wypada:).Proponowac to nawet nie musisz:)bo panowie zapewne wieczorem cos napiszą:)Pozdrawiam i milego popoludnia życzę:)
                              • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 14:26
                                Pocieszajace sa Twoje slowa ... Pytanie czy sie sprawdza:)
                                Rowniez zycze milego popoludnia !!! :)
                                • Gość: taki jeden Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 14:45
                                  ja tez jestem wstydliwy :) (i taki niewinny:)) to kiedy ten spacer?? :)
                                  • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 15:07
                                    0oo-mowisz i masz ;) a kiedy proponujesz?;)
                                    • Gość: taki jeden Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 20:16
                                      czytałem że jesteś w świeciu raz na miesiąc więc sama wybierz :)
                                      • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 10:08
                                        Oj kusisz, kusisz ... ;)
                                        • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 21.09.05, 10:48
                                          no i masz na weekand spacerek gotowy:))a pozniej bedzie bal;))
                                        • Gość: taki jeden Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 11:01
                                          hehehe to sie skuś :P
                                          • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 13:45
                                            Uwazaj ... Mnie nie trzeba poowtarzac dwa razy ;)a poza tym jeszce jestem w
                                            Swieciu - przynajmniej do piatku ...
                                            • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 21.09.05, 15:05
                                              no to wykorzystac trzeba to no i poki jeszcze jest piekna pogoda:))
                                              • Gość: do mystery(szymon) Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.marton.net.pl / *.marton.net.pl 15.12.05, 21:20
                                                moze sie poznamy jakoś lepiej????podam ci mój nr gg1253933 mam nadzieje ze do
                                                mnie napiszesz
                                          • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 18:00
                                            i tak to jest z Wami - facetami!;)najpierw kusicie tak watlej natury istotki
                                            jak my kobiety a potem cisza ... :(
                                            a teraz wracam do Bdg-y i juz na pewno nigdzie razem nie pojdziemy ...
                                            ach ...
                                            ;)
                                            • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 23.09.05, 20:51
                                              hihi no to pojechala:))
                                              ale wroci:))
                                            • Gość: taki jeden Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 21:02
                                              wiesz ja studiuje w bydzi wiec nie trzeba sie spotykac w swieciu :)
                                              • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 15:44
                                                hmmm-zaczyna sie robic coraz bardziej interesujaco ...
                                                intryguje mnie ta historia :)
                                              • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.05, 18:48
                                                a ja znow jestem w Swieciu i nie mam ciekwawszych planow na sobotni wieczor jak
                                                przesiadywanie przed komputerem :(
                                                P.S.jak rok akademicki?ja mialam ochote sie rozplakac (z zalu a nie radosci!)
                                                po jego rozpoczeciu juz 26 wrzesnia!!!
                • Gość: robson Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 14:50
                  Bardzo lubie polską wieś.A tak wogóle to nie mam nic przeciwko niej i ludziom
                  którzy z niej pohcodza.Jak szukasz znajomosci to zapraszam w jakies fajne
                  miejsce porozmawiac może cos wypali.Pozdrawiam.Hej
            • czerstwy.stefek Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:05
              Tylko w Stoci potańczysz w rytm Rock'n'rolla i La Bamby:)
              Myślę, że dlatego ludzie ją wybierają:) Do Sfinksa jest dośc daleko i ja
              osobiscie wolę iść z buta do Marsa w chełmnie, gdzie jest pełno Świeciaków,
              aniżeli pomykać do Sfinksa. Gdyby była tam prawdziwa mordownia, jak np. w
              Sępólnie albo w Kokocku, to wiadomo, gdzie bawiłoby się CSW:)

Pozdrówki!
              • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:08
                No pełna racja czerstwy -pozdro:)
                • czerstwy.stefek Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:15
                  Pozdro:)
                  Swoją drogą - Dj_Rachela vel. biker wykonał przedwczoraj taki samotny maraton:P
                  Zaliczył tradycyjne siku z mostu i wrócił szczęśliwie do domu:-)
                  • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:35
                    Ale z jakiego mostu;)?
                    • czerstwy.stefek Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:44
                      Na Wiśle w rzeczy samej:)
                      Ale czasem sikalim na środku ulicy:P
                      • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 20:48
                        Hehe nieżle;)
                        • Gość: ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 21:11
                          w sfinxie kiedys było słabo z kulurą u niektorych osób i co weekend ktos tam
                          dostawał w pier... nawet za to ze sie na kogos spojrzał. nie wiem jak jest
                          teraz słyszałem ze sie zmieniło na lepsze.ale jakos nie chce mi sie isc z
                          marianek tego sprawdzić :)
                          • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 21:27
                            przyzwyczajenie bierze gore:))
                            • Gość: Świątuś Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.system / *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 21:40
                              no faktycznie ze wiekszosc ludzi wybiera stocie z przyzwyczajenia a nie dlatego
                              ze jest blizej.. to dyskoteka z tradycjami.. heh! i tak już pozostanie.. pozdro
                              dla panów siusiających z mostu.. heh kolejna tradycja widze;)
                              • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 21:44
                                niezla tradycja:))
                                • czerstwy.stefek Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 21:49
                                  Nowa "świecka tradycja" :-)
                                  Ja w "Sfinksie" byłem tylko raz i szału nie było. Obalilim po piwku z rachelą i
                                  poszlim do Santany chyba:) Do stoci mam sentyment. Idę tam prawde mówiąc raz na
                                  ruski rok, ale ubaw jest zawsze po paszki i zawsze przyjazna atmosfera:) No i
                                  ochrona:P Takich łokmenów i majków to nawet w Terminalu nie mają!
                                  Tylko ta La Bamba troche za często leci...
                                  • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 21:55
                                    Haha cóż za opis dokladny:)
                                    • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 21:57
                                      niom i wyczerpujacy ale fakt mozna sie ubawic w stoci:))
                                      • adminsfinx Re: Stokrotka kontra Sfinx 19.09.05, 22:55
                                        Troszkę stanę w obronie Sfinxa z racji pełnionej funkcji. W Sfinxie już nie dochodzi do bujek, burd itp. , ochrona jest bardzo dobra (chłopaki są z Torunia), piwo jest tanie (Warka z butelki 3,5), nie jest puszczana La Bamba :), od teraz w piątki będzie leciała "czarna muza", wsytruj moim zdaniem jest owiele lepszy niż w Stoci bo tam takowego nie ma. Chcieliście muzykę z Kokocka, Sępulna, była takowa grana w wakacje w cyklu imprez XLNT, a występowali na niej między innymi rezydenci klubu Vanila Club Sopot. Jeżeli macie jakieś uwai odnośnie Klubu Sfinx, chcieli byście coś tam zmienić to zapraszam na forum klubu.
                                        • dj_rachela Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 00:52
                                          Chciałbym zabrać głos w tej sprawie bo widzę, że motyw sikania z mostu jest
                                          wielu osobom nieznany. Więc pielgrzymka samotna relacji Chełmno-Świecie
                                          wyruszyła o godzinie 1.21 spod samego Marsa. Na Rybakach (ul. Wodna) byla
                                          pierwsza premia lotna, którą oczywiście wygrałem inkasując bonifikatę czasową
                                          (zielona koszulka dodatkowo). Przy wjeździe na trase numer jeden był bufet,
                                          tradycyjne bułeczki z miodem i dżemem oraz L&M Light. Ucieczke rozpocząłem
                                          krótko po posiłku jednak potrzeba fizjologiczna zmusiła mnie do sprawdzenia
                                          hamulców na śliskim podłożu. Ostry sik paraboliczny ciął tafle spokojnej Wisły
                                          niczym Orka tropiąca Uchatke... Potem już długi etap do Mleczarni, po drodze
                                          kolejna premia lotna (kolejna bonifikata). Przy energetyce w lewo i ostry
                                          podjazd pod Orlinek aż do samego boiska do kosza!Byłem jedynym góralem w stawce
                                          liczącej się w walce o żółta koszulke... Zwycięstwo godzina 3.11 w domku:-)
                                          • czerstwy.stefek Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 01:08
                                            Czas całkiem niezły, ale widać, że nie miał cię kto rozprowadzić na finiszu,
                                            Nasza grupa "Fasabortolo" była niekompletna. Niektórym z kolarzy zabrakło
                                            bułeczek z miodzikiem i dżemikiem, a niektórzy po prostu nie wytrzymali trudów
                                            trasy. Mnie nie myło - ja wybrałem jednodniową, acz bbardzo upojną "Walońską
                                            strzałę":-)
                                            Ten finisz do premii lotnej przy mleczarni jest chyba najgorszy - prawie jak na
                                            ulicach Sochaczewa. Kolejny wyścig zorganizujemy w październiku, postaram się -
                                            jako Czechu Lang - zaprosić kilka grup z Janem urlichem z T-Mobile i Hose
                                            Babelokim na czele. Nie wykluczone, że pojawi się także winokurow i kilku
                                            wyśmienitych górali. Tym razem nie zabraknie także naszej młodzieży z Legii-
                                            Bazyliszek i Mikomaksu Browary Wielkopolskie. nasz Tour zyskuje renomę!
                                            Tym razem zaopatrzymy się jednak w jakieś napoje chłodzące, bo przyczasówce
                                            koło energetyki zawsze mamy niedobór płynow:P
                                            Oddaję głos do wozu transmisyjnego na Orlinku:)
                                            • Gość: LenferDook Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 14:53
                                              trzeba sie przejsc do sfinxa bo widac ze wiara tam sie bardziej stara o klienta
                                              niz u Pedala brawo
                                            • Gość: LenferDook Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 14:54
                                              dobry pomysl z ta czarna muza
                                        • ona_18 Re: Stokrotka kontra Sfinx 20.09.05, 18:00
                                          no mi np podoba sie duzo bardziej w sfinxie niz w stoci, chociaz w stoci przy
                                          tych starych przebojach mozna sie tez swietnie wybawic ostatnio :D duzym
                                          minusem dla sfinxa jest jego lokalizacja :( ale klimat jest swietny (zupelnie
                                          inaczej niz w stoci)...
                                          ps kto bedzie gral w ten piatek? standardowo dj lukas czy ktos inny??
                                          • Gość: xxlsize Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 12:53
                                            Sfinx jest lepszy od stokrotki jesli chodzi o klub, ale miejsce w jakim sie
                                            znajduje nie jest dobre.Fajnie by bylo gdyby Sfinx organizowal wiecej imprez
                                            cyklicznych.Musicie sie lepiej zareklamowac w miescie.Odsylam na strone
                                            www.ds.art.pl tam jest opis klubu Sfinks z Sopotu
                                            • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 27.09.05, 13:31
                                              jak wpadne do sfinksa to sei okaze jak tam jest:))
                                          • Gość: venerix Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.08, 14:11
                                            Ale polew mam z tego tematu :D :D "W stoci jest wieksza kÓltÓra"
                                            itd. itp. :D Juz wiem, czemu normalni nie laza do takich mordowni :D
                                        • Gość: edek Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 14:43
                                          stokrotka jest lepsza bo tam łatwo w pie..dostac a jak ktos
                                          lubi...
                              • bobo2005 Re: Stokrotka kontra Sfinx 09.11.05, 19:23
                                w sfinxsie jest mordownia a w stokrotce jest kultóra
              • Gość: lolka Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.05, 07:13
                Masz rację stefek ja też wolę chełmno
                • Gość: prawda Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: 81.210.32.* 30.09.06, 10:07
                  LOLKA i STEFEK mają rację już lepsze chełmno tam to mają chociaż jednego albo
                  może teraz dwóch dobrych DJ-i. Słyszałam że Rogero gra teraz z kimś w duecie.
                  Fajnie by było jakby odwiedził nas w Świeciu. Najlepiej w sfinksie bo chociaż
                  więcej ludzi tam przyjdzie a na niego napewno przyjdą choćby dla tego że dużo
                  osób było na imprezie jak grał nad jeziorem w chełmnie FULL LUDZI I SUPER MUZA
                  impra na maxa jak narazie to moja najlepsza w życiu
    • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 29.09.05, 16:59
      hihi
      ciekawe jak sie skonczy ta historia???
      • Gość: mystery ... Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.05, 18:49
        tez chcialabym wiedziec :)
        • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 08.10.05, 21:46
          to trzeba zakonczenie dopisac:))
          • Gość: LenferDook Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 10:18
            w stoce jest kultura....buahahahhaa ta jasne ,
            • Gość: bodo Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 13:24
              wybaczcie ale w stoce nie jest ciekawie, np. kiepska muzyka, żenujące
              dziewczyny (ok dwie sztuki na całą sobotnia zabawę), a zaglądam od czasu do
              czasu do sfinxa i jestem pozytywnie zaskoczony, tj dobra muzyka (polecam!!)
              towarzystwo nie jest stale to samo, jest rotacja ludzi, czasami zdarza sie
              pokaz laseczek....... i to jest to: każdy idzie sie bawić a nie czuć sie jak
              sardynki. A kwestia bezpieczeństwa: w sfinxie nie ma świeckich kozaków, nie
              wiem kto broni w sfinxie ale wykonuje dobrze swoje obowiązki. Polecam Sfinx!!!!
      • Gość: wiśniak pruszcz Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.06, 18:21
        najlepiej to było u mnie na wsi w omedze na wiejskiej potupance
    • Gość: Vaniliia Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 10:56
      btw kazdy chce byc z wiekszaścią!!! w sfinxie jest taniej i wjazd jest za
      darmno, wiec wpadaja tam ludzie których nie stac na stoke. a po za tym wpadaja
      tam ludzie zrodzin patologicznych i z wiosek dlatego nikogo tam nie znacie.
      głupio skonstrułowany kibel. muzyka ok nie można nic zarzucić. zasób alkoholi
      tez przwoity od browarapo tequile. zwróciłam uwage na przystojengo dj. taki
      blondynek. :P :P(nie obraze sie jak mi udzielicie kilka informacji o nim :P)
      sfinx ma takze ciekawal dekoracja lapmy plazmowe itp. stoka znów ma swiatła
      lasery
      • Gość: Gibon Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 12:03
        W sfinxie ochroniażami są kozacy z Torunia. Ten przystojny DJ to Łukasz. A wstęp
        jest darmowy bo to nie jest Kokocko tylko mały klub, a Świecie z samych
        milionerów się nie składa :D
        P.S.
        Zapraszam w piątek na koncert HH w wykonaniu lokalnego artysty GZK, ipreze
        poprowadzą DJ Xionc i DJ Lukas. Podczas imprezy będą tańce erotyczne i konkursy
        z nagrodami.
        • Gość: Vanilia Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 20:04
          koncret hh (skad ta grupa jest??)i tance erotyczne nie za duzo?? masz racje nie
          z samych milionerówale ci ze stoki wolasie tak postrzegac jako ci bogatsi ps
          Łukasz nie mieszka na kosciuszki??
      • Gość: magdawys Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.perfect.net.pl / *.gosk.pl 22.11.05, 18:36
        z pewnością chodzisz do stokrotki widać jakie masz wysokie mniemanie co do
        swojej osoby .pioter nie kasuje za bilety żeby taki pustak jak ty nie musiał do
        niego przychodzić, a poza tym stokrotka jest dla dzieci takich jak ty pustych i
        bez wyobraźni ktuży nie mają pojęcia o dyskotekach . na temat patologi ty
        najlepiej wiesz co te słowo oznacza , skoro masz to na codzień w domu. chciałaś
        wiedzieć jak się nazywa dj. ze sfinksa ma na imie łukasz ale nadzieji sobie
        nierób bo i tak by nie zwrucił uwagi na kogoś tak beznadziejnego jak ty .i
        tylko tyle miałam ci do powiedzenia , następnym razem zanim coś napiszesz pare
        razy się zastanów co? i oczym ? piszasz. życze miłego dnia
        • Gość: vanillia Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 21:47
          nie mówilam jak ja sadze tylko jakie jest ogólne zdanie. szkoda, że oceniasz
          mnie po kilku zdaniach, ale moglas mnie nie zrozumieć. Dla twojej ciekwawosci
          nie jastem z rodziny patologicznej. Byłam na róznych imprezach,ale jak narazie
          tylko w Polsce. Uważam ze wszytkigo trzeba spróbowac zagladam czasem do sfinxa
          i nie jestem uzalezniona od stoki:P zalezy kto co lubi. wydaje mi sie
          natomiast że ty masz wysokie mniemanie skoro napisałas o mnie to co napisałas,
          ale nie mam do Ciebie żalu (tylko zwróc uwage na orty, tego nie lubie)po zatym
          chciałam zauwazyć, że we wszytkich dyskotekach w świeciu przeważają 13-stki.
          jesli chodzi o dj to nie mam co do niego zadnych planów pamietaj wole
          stoke :P
          • Gość: NataliaChełmno Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: 80.51.54.* 20.05.06, 17:35
            hmmm ciekawe wypowiedzi .Ja jestem z Chełmna byłam kilka razy w sfinxie i moim
            zdaniem nie jest aż tak żle ...Łukasz całkiem fajnie gra(daje rade;)-
            pozdrowienia dla niego....klubik mały ale do posiedzenia i potańczenia całkiem
            spoko:)
            • Gość: hehe Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 20:46
              i nawet polpaki tam w piątek zawitali na zakończenie sezonu
    • Gość: Achorka Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 20:20
      Heh ale zauwaz ze do Stoci chodza osoby w wieku 13-18 lat, ktorych wiekszosci
      rodzice nie pusiliby do Sfinxa!!!!! a tak to nie wiem czemu.. lepsze
      drinki??:D:D:D
      • Gość: vanilia Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 21:29
        fakt barek w sfinksie jest imponujacy
        • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 23.11.05, 23:49
          to jak chcecie to przyjdzie w piatek to zobaczycie wasze 13-18 lat:))a tak wg
          to sie nie oplaca spedzac czasu w swieciu w weekand:))
    • Gość: misia Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:33
      w stoci są lepsze klimaty i lepsza muza a sfinks to typowa speluna w stoci jest
      spoko izajefajnie
      • cobraswiecie Re: Stokrotka kontra Sfinx 03.12.05, 13:08
        Już po Andrzejkach a w Stoci piatek i sobota za 5zł:).Chyba troszke Carlos przesadził:)
        • luzak83 Re: Stokrotka kontra Sfinx 03.12.05, 14:28
          jak zwykle ale ludziska i tak tam przyjda:))
          • Gość: Świątuś Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.system / *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 20:24
            a są chociaż jacyś ludzie? chętnie skocze sobie w sobote jeśli będę wiedział,
            że jest trochę ludzi :)
            • Gość: xxlsize Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.05, 10:16
              najlepsze imprezy to są w sfinksie w sopocie www.ds.art.pl
              • Gość: grubno Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.06, 22:41
                ty masz downa
                • Gość: agga Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: 81.210.32.* 30.09.06, 09:54
                  hej ludzie chcecie wiecej ludzi w sfinksie? Zaproszcie tam DJ ROGERO & GOGIEGO
                  z chełmna oni to dopiero nawalają coraz głośniej o nich nawet swoje kawałki
                  produkją dostałam od nich kiedys plytke podczas dyskoteki i jest zajefajna:-)
                  • Gość: barman Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.stk-net.pl 03.10.06, 16:57
                    znam prowadzenie lokalu od podszewki- spróbujcie udoskonalać lokal sprzętem i
                    utrzymać opłacając nie kasując wstępu , teraz wiecie czemu sfinks i rewolucja
                    ciągle plajtują i zmieniają właścicieli, którzy próbują szczęścia. swoją drogą
                    znam takich co marudzą na 5 zyla a i tak jeżdżą np do kokocka na goscinne
                    występy i płacą po 10-15 zyla o terminalu i tym podobnych nie
                    wspominając.pozdro dla smejusia - ma łeb na karku i ciągnie już kilkanaście lat.
    • Gość: świecianin Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 19:02
      stocia jest lepsza właśnie dlatego,że chodzą tam lepsi ludzie tzn.nie ma tam
      buraków z miasta,a w sfinie niestety jest więcej takich bóraków niz takich
      normalnych!!!
      • Gość: rene3-3 Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.stk-net.pl 23.05.07, 09:29
        stokrotka zawsze bedzie nr jeden w swieciu!! juz andrzej sie o to postara!!
    • Gość: radi Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.stk-net.pl 11.05.07, 19:29
      tu i tu syf!
    • Gość: sto Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 12:29
      stokortka rosła polna
      • Gość: ccc Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 10:45
        stocia pnie ku górze
    • Gość: lukasz świecie prawada o stoci IP: 80.50.52.* 14.05.08, 13:43
      stocia to pierdzielona buda..same układy..ochrona do dupy poniewaz
      nie pomagają tym co tej pomocy potrzebują tylko braonia swoich i
      tych co roznosza narkotykiw tym klubie...zero tolerancji tylko
      głupia reklama o stoci..powaznie jest tam śmierdząco..pozdrawiam
      • Gość: marcin Re: prawada o stoci IP: 80.51.140.* 14.05.08, 16:53
        DO AGGA:
        popieram graja naprawde super i muzyka jest the best. Rogero i Gogi
        pozdro dla was, mam nadzieje ze nie dlugo uslysze was w Świeciu
    • Gość: Znudzona Re: Stokrotka kontra Sfinx IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.08, 00:05
      Przestaniecie się w końcu czepiać tej stokrotki? Jest jak jest i nic
      sie nie zmieni. A ten tenat na forum stał się już
      nudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka