IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 20:04
witam, czy w tym roku da się jakoś wkręcić na jakąś impreze...bal sylwestrowy?
jeżeli, któryś z czytelników miałby jakiekolwiek informacje prosiłbym o
szczegóły (co? gdzie? jak? za ile?) pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: tadzik Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 20:32
      chlopie o czym ty ku... myslisz wes sie lepiej za robote!!!!!!!!!!
      • Gość: laris Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 05.11.08, 22:16
        a Ty co masz nocke jako ochroniarz złomu,że nie odpowiada Ci pytanie Twego poprzednika
        • Gość: norek Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 06.11.08, 16:55
          Dobry temat. Póki co nie słychać nigdzie o jakichkolwiek imprezach. Szkoda, że w naszym mieście nic nie dzieje się na rynku.
          • Gość: csw83 Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 20:32
            na rynku pewnie coś bedzie ale raczej nie jakaś wielka impreza, z drugiej strony
            patrząc to wiesz jak może być, czasami butelki latają itp. chociaż akurat rok
            temu było w miare spokojnie
            • Gość: norek Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 11.11.08, 15:31
              Co do butelek i bezpieczeństwa na rynku to niestety przykry fakt:( Tak jest jednak również dlatego, że miasto nie organizuje dosłownie niczego w ten wieczór i ochrony nie ma.
    • Gość: od tadzika Re: sylwester IP: *.ip.netia.com.pl 06.11.08, 21:01
      oczywiście do tadzika
      • Gość: ania Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 07.11.08, 22:02
        Cóż - chyba przyjdzie nam imprezować w BIEDRONCE ;) (po Karczmie
        Świeckiej)
        • Gość: CCH Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 22:01
          Zapraszam na Sylwka do Chełmna. W kręgielni będze bal - orkiestra, niezłe żarcie
          - cena 320 zł. Rok temu było bardzo fajnie
          • Gość: fisz Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 12:08
            320zł za osobę czy parę;> jakbyś mógł podaj jakiś tel kontaktowy. Dziex
    • Gość: xxxx Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 14:04
      Może niekoniecznie w Świeciu..Małe miejscowości też coś organizują a wiem z
      doświadczenia,ze jest super.(Osie,Laskowice,Świekatowo,itp.)
      • Gość: osianka Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 23:47
        ja polecam Osie:)
        • Gość: balangowicz Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 24.11.08, 20:30
          a ja polecam Sopot jest tam swietna zabawa mnie w tym roku nie
          bedzie bo mama powiedziała ze moge wyjsc tylko przed blok ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka