Gość: tomek IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.08, 20:04 witam, czy w tym roku da się jakoś wkręcić na jakąś impreze...bal sylwestrowy? jeżeli, któryś z czytelników miałby jakiekolwiek informacje prosiłbym o szczegóły (co? gdzie? jak? za ile?) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tadzik Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 20:32 chlopie o czym ty ku... myslisz wes sie lepiej za robote!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laris Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 05.11.08, 22:16 a Ty co masz nocke jako ochroniarz złomu,że nie odpowiada Ci pytanie Twego poprzednika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norek Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 06.11.08, 16:55 Dobry temat. Póki co nie słychać nigdzie o jakichkolwiek imprezach. Szkoda, że w naszym mieście nic nie dzieje się na rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: csw83 Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 20:32 na rynku pewnie coś bedzie ale raczej nie jakaś wielka impreza, z drugiej strony patrząc to wiesz jak może być, czasami butelki latają itp. chociaż akurat rok temu było w miare spokojnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norek Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 11.11.08, 15:31 Co do butelek i bezpieczeństwa na rynku to niestety przykry fakt:( Tak jest jednak również dlatego, że miasto nie organizuje dosłownie niczego w ten wieczór i ochrony nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: od tadzika Re: sylwester IP: *.ip.netia.com.pl 06.11.08, 21:01 oczywiście do tadzika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 07.11.08, 22:02 Cóż - chyba przyjdzie nam imprezować w BIEDRONCE ;) (po Karczmie Świeckiej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CCH Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 22:01 Zapraszam na Sylwka do Chełmna. W kręgielni będze bal - orkiestra, niezłe żarcie - cena 320 zł. Rok temu było bardzo fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fisz Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 12:08 320zł za osobę czy parę;> jakbyś mógł podaj jakiś tel kontaktowy. Dziex Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 14:04 Może niekoniecznie w Świeciu..Małe miejscowości też coś organizują a wiem z doświadczenia,ze jest super.(Osie,Laskowice,Świekatowo,itp.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osianka Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 23:47 ja polecam Osie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balangowicz Re: sylwester IP: *.swc.vectranet.pl 24.11.08, 20:30 a ja polecam Sopot jest tam swietna zabawa mnie w tym roku nie bedzie bo mama powiedziała ze moge wyjsc tylko przed blok ... Odpowiedz Link Zgłoś