Dodaj do ulubionych

prezes Dziedzic

01.06.16, 17:55
Pan Dziedzic w niedługim czasie może doprowadzi do zaniku kształcenia młodych kadr piłkarskich w Tarnobrzegu . Już dzisiaj młodzi adepci piłki nożnej są przenoszeni przez rodziców do okolicznych szkółek piłkarskich ( Sandomierz, Mielec ). Pomomo wprowadzonej obowiązkowej opłaty rodzice kupują piłki aby dzieci miały czym kopać na treningach bo Pan Prezes nie poczuwa się do obowiązku zakupu - chyba stawia wyłącznie na zajęcia teoretyczne. Mówi się, że nie ma z czego opłacić trenerów ( pomimo powyżej wspomnianej opłaty ), a z niejasnych przyczyn traci się przyznaną dotację. Może czas na zmianę Prezesa? Może pojawi się osoba która sercem jest oddana piłce nożnej i która chce kontynuować wieloletnią, dobrą szkołę Siarki.
Obserwuj wątek
    • genia50 Re: prezes Dziedzic 01.06.16, 18:10
      Trzeba wybrać kogoś kto kocha piłkę,a nie tego,kto jest bogaty i ma stanowisko.Taki ktoś ,kto wszystko ma zajmuję sie akcjami charytatywnymi i działalnością społeczną po to,aby sie zareklamować i dołożyć wisienke do tortu .Może wtedy powiedzieć;jaki jestem dobry!Ludzie myślą,że tylko człowiek sukcesu (osobistego)może najwiecej zdziałać,ale paradoksalnie tym ludziom sie już niewiele chce.lepiej by sie sprawdził jakiś pasjonat z dużą ilościa wolnego czasu i chęci(może nawet bezrobotny lub rencista).Każdy myśli ,że trzeba wybrać kogoś ważnego,bo taki"dużo może",ale przeważnie jest gorszy od zwykłego,który sie stara.To dotyczy też innych działalnosci ,różnych ludzi na różnych polach.
    • wislocki12 Każdy ma prawo... 01.06.16, 20:26
      Przecież każdy ma prawo założyć prywatną szkółkę piłkarską i kopać z dziećmi piłki kupione przez rodziców... W ostateczności można nawet zrezygnować z usług świadczony przez p. Mazura! ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka