Dodaj do ulubionych

Kora już nie może wytrzymać

08.02.17, 07:31
Oto przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości zbuntowała się pani Olga Sipowiczowa, dawniej słynna „Kora”, czyli Olga Jackowska. W wypowiedzi dla tygodnika kierowanego przez znanego z żarliwego obiektywizmu redaktora Tomasza Lisa oświadczyła, że nie może pozwolić, żeby władza kazała jej czuć się we własnej ojczyźnie „jak intruz” i że PiS „niszczy jej szczęście na finiszu życia”.
michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3854
Co takiego PiS pod wodzą Kaczyńskiego zrobili owej "Korze", że jej tak źle? Nie chodzą na koncerty czy utrudniają dostawy marychy?
Obserwuj wątek
    • e-zybi Re: Kora już nie może wytrzymać 08.02.17, 09:43
      Śmiesznyleszku, kiedy schorowana kobieta nie może udźwignąć ciężaru własnego losu może mieć żal do całego świata, tym bardziej do PiS pod wodzą Kaczyńskiego (bliższa ciału koszula). Bądź bardziej wyrozumiały...prześmiewco ;-)
      • jk471 a dlaczego PiS 08.02.17, 10:21
        .. może mieć żal do całego świata..

        a dlaczego właśnie do PiSu a nie do PO czy KODu, bo taka teraz moda wśród oświeconych? Kiedyś było powiedzenie, że wszystkiemu złu na świecie są winni Żydzi i cykliści. Zdaje się, że teraz to już tylko PiS jest winny wszystkiemu z wynikiem wyborów w USA a może nawet epidemii hiszpanki w 1918 roku włącznie. Ogarnij się.
        • e-zybi Re: a dlaczego PiS 08.02.17, 11:13
          >a dlaczego właśnie do PiSu a nie do PO czy KODu<

          a dlaczego nie? ale na to pytanie powinna odpowiedzieć sama zainteresowana.

          >Zdaje się, że teraz to już tylko PiS jest winny wszystkiemu z wynikiem wyborów w USA a może nawet epidemii hiszpanki w 1918 roku włącznie.<

          Masz rację, trudno winić teraz PO, PSL KOD itd. przecież to opozycja, a odpowiedzialność ponoszą zawsze rządzący, ale nie przeceniałbym ich możliwości :-(( Ogarnij się ;-)
        • wislocki12 Cierp ciało... 08.02.17, 12:15
          Może i masz rację, ale najpierw trzeba by było dopuścić do władzy PO, że o KODzie nawet już nie wspomnę. W świadomości społecznej władza odpowiada za wszystko. Cierp ciało... ;-))
          PS Min. Waszczykowski też nie lubi cyklistów... :-((
          • 7sprawiedliwosc7 Re: Cierp ciało... 08.02.17, 14:35
            Masz racje. Za opóźnienia w dostawach marychy i innych dragów zawsze odpowiadają rządzący.
            • wislocki12 Jak się obrócisz... 08.02.17, 23:18
              Że o Macierewiczach i Misiewiczach nawet już nie wspomnę! ;-))
    • 7sprawiedliwosc7 Re: Kora już nie może wytrzymać 08.02.17, 12:00
      Ogólnie myślę, że dostawy dragów się opóźniają stad taki lament celebrytów.
      • wislocki12 Dragi dla ludu 08.02.17, 12:17
        Całe szczęście, że rytmiczne są dostawy reszty monopolu... ;-))
        • 7sprawiedliwosc7 Re: Dragi dla ludu 08.02.17, 14:38
          Jest pewna różnica. Można mieć przy sobie 10 litrów wódy i o ile jest ona z banderolą nikomu nic do tego. A za skręt marychy czyli niecały gram można posiedzieć w areszcie kilka tygodni. Tym bardziej nie rozumiem, że ktoś nic nie miał za 60 gram dostawy z Holandii plus 3 gramy znalezione w domu.
          • wislocki12 Uzależnienia... 08.02.17, 23:21
            Masz rację, "Można mieć przy sobie 10 litrów wódy i o ile jest ona z banderolą nikomu nic do tego. A za skręt marychy czyli niecały gram można posiedzieć w areszcie kilka tygodni." Nawet jak ma raka i grozi mu tylko uzależnienie od... życia. :-((
    • wislocki12 "Kuracja przeczyszczająca" 08.02.17, 12:08
      Całkowicie zgadzam się ze współpracownikiem radzieckiej Agencji Informacyjnej "Nowosti" red. S. Michalkiewiczem. Dodatkowo wprowadziłbym prohibicję i zakaz palenia tytoniu! Żeby "obatele" nie wpadali w nałóg! ;-))
      Mnie w felietonie red. SM spodobał się również passus:
      "Wystarczy tylko zajrzeć na judeochrześcijański „portal poświęcony” „Fronda”, żeby się przekonać, nie tylko, że wojna wisi na włosku, ale że zakończy się ostatecznym zwycięstwem naszej niezwyciężonej armii, właśnie poddawanej kuracji przeczyszczającej." Czyżby autor miał wątpić w potęgę naszej, pardon, min. Macierewicza armii? ;-))
    • 7sprawiedliwosc7 Re: Kora już nie może wytrzymać 08.02.17, 14:52
      Hehe Trump jak postawi mur na granicy z Meksykiem też zniszczy szczęście wielu.
      • wislocki12 Satisfaction? 08.02.17, 23:36
        Mam wrażenie, że odczuwasz nieukrywaną satysfakcję z tego tytułu... :-((
        • 7sprawiedliwosc7 Re: Satisfaction? 10.02.17, 20:16
          Niektórzy sobie odmawiają tego haju, gdzie podobno człowiek czuje się jak w raju bo wiedzą o konsekwencjach. Jak ktoś na to nie zważa a liczy się tylko tu i teraz to trudno. Każdy wie jak to uzależnia, ile to kosztuje. Jak się cierpi,gdy tego brak.
          • 7sprawiedliwosc7 Re: Satisfaction? 10.02.17, 20:18
            I w ogóle inne konsekwencję jak przesiedzenie w celi kilka tygodni za pół skręta itd.,itp. Czasem nawet mają pieniądze i nie mają gdzie kupić bo akurat policja zwinęła dilerów. I chodzi mi bardziej o te twardsze narkotyki niż marihuana.
            • wislocki12 Uśmiech sołtysa 10.02.17, 21:48
              Ja tam wolę tradycyjną księżycówkę... ;-))
    • 7sprawiedliwosc7 Re: Kora już nie może wytrzymać 08.02.17, 14:58
      Z tymi narkotykami to się robi trochę jak w USA .Bo w USA jest tak, że jak na ulicy złapią gościa z gramem czegokolwiek to ma odsiadkę. A gwiazdy muzyki czy filmu kokainę wsysają jak cukier dziesiątkami gramów i nic. U nas podobnie zaczyna się robić. Gwiazdy są bezkarne.
      • wislocki12 Gdzie podziewałeś się? 08.02.17, 23:29
        "Z tymi narkotykami to się robi trochę jak w USA .Bo w USA jest tak, że jak na ulicy złapią gościa z gramem czegokolwiek to ma odsiadkę. A gwiazdy muzyki czy filmu kokainę wsysają jak cukier dziesiątkami gramów i nic. U nas podobnie zaczyna się robić. Gwiazdy są bezkarne." Nawet jak mają raka... :-((
        PS Ciekawe, gdzie podziewałeś się, gdy Pan Bóg rozdzielał mądrość, wrażliwość i inteligencję? :-((
        • 7sprawiedliwosc7 Re: Gdzie podziewałeś się? 10.02.17, 20:21
          Nawet wrażliwości dostałem najwięcej. Ty np. przyjmowałbyś imigrantów z Syrii. Ja koncernom i krajom nie dałbym ro0zpętać tej wojny dla taniego gazu.
          • 7sprawiedliwosc7 Re: Gdzie podziewałeś się? 10.02.17, 20:23

            I mało mnie obchodzi, że Zachodnia Europa przerzuca się na gaz i potrzebują taniej alternatywy dla rosyjskich dostaw.
            • 7sprawiedliwosc7 Re: Gdzie podziewałeś się? 10.02.17, 20:32
              Mało mnie też obchodzi Turcja, która na gazociągu do europy przez swój kraj zarabiałaby kokosy. Mało mnie też obchodzi Arabia Saudyjska, któ¶a również zarabiałaby na gazociągu. Mało mnie też obchodzi, że dodatkowo Turcja i Arabia Saudyjska chętnie by skasowała niewiernego Assada bo są sunnickie i chcą rozlewać islam. Mało mnie obchodzą interesy tych krajów plus Zachodu Europy, który chciał taniego gazu. Są zbrodniarzami i wciskają kit, że islamiści wprowadzają demokrację. To ich demokracja www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan Ale co ich wszystkich to obchodzi. A znowu drobne lewactwo robi dobry klimat dla takich działań bo popierają ,,demokrację" jak im TVN mówi czy CNN. Ale głupota czasem to też zbrodnia.
              • wislocki12 Warto wiedzieć... 10.02.17, 21:54
                "Holocaust.
                Zagłada Żydów, również Holocaust lub Holokaust (gr. ὁλόκαυστος holokaustos – „całopalenie, ofiara całopalna”), Shoah, Szoa – ludobójstwo około 6 milionów europejskich Żydów oraz milionów innych prześladowanych grup dokonane w czasie II wojny światowej przez III Rzeszę i wspierane w różnym stopniu przez uzależnione od niej państwa sojusznicze." ("Wikipedia")
                Warto wiedzieć! :-))

        • 7sprawiedliwosc7 Re: Gdzie podziewałeś się? 10.02.17, 20:24
          Ty masz wrażliwość zbydlęconą, oszukańczą, kłamliwą.
          • wislocki12 Wrażliwość? 10.02.17, 21:45
            Może i masz rację, ale raczej nie napisałbym, że "Ty masz wrażliwość zbydlęconą, oszukańczą, kłamliwą." :-((
    • wislocki12 "Matka Boska musi byc Polką..." 09.02.17, 22:06
      Kora:
      "Żyjemy w kraju, w którym Matka Boska musi być Polką, a Jezusa intronizowaliśmy na króla." ;-))
      • 7sprawiedliwosc7 Re: "Matka Boska musi byc Polką..." 09.02.17, 22:10
        I jeszcze marychy nie ma. Już teraz nie przejdzie, że na psa.
        • wislocki12 Narodowy psuj... 10.02.17, 21:42
          Może i masz rację, ale i trudno nie zgodzić się z Korą:
          "Kaczyński to wielki narodowy psuj. Mówimy, że jest inteligentny, czyta książki. No może czyta, ale inteligentny człowiek nie niszczy dobra i piękna. Nie hołduje brzydocie - mówi Kora. Znów jesteśmy w ciemnych, mętnych wodach międzywojnia. Czas pizzy z kaszanką, chrześcijańskiego kebabu i wsi, która urządza nam miasta. Czas zemsty mniejszości, która narzuca nam swoją wizję świata. Świata, którego brzydota nas poraża, z którym się nie identyfikujemy, którego wartości są nam obce, który w ramach zemsty chce nas uczynić niewolnikami swojej estetyki."

          • 7sprawiedliwosc7 Re: Narodowy psuj... 12.02.17, 22:11
            Dobrze, że nie będzie tego ,,piękna" jak w Zachodniej Europie.
            • wislocki12 Polskie drogi 12.02.17, 22:25
              No tak, lepsze jest "piękno", którym jednoosobowo rządzi szeregowy poseł. Piękno bez Trybunału Konstytucyjnego, trójpodziału władzy, swobodnego obrotu ziemią i gimnazjów, ale za to z inwigilacją obywateli i metropolią sasinowską oraz panoszeniem się samochodów rządowych na polskich drogach... :-((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka