bialymakumba
01.10.17, 09:42
forum.gazeta.pl/forum/w,60,164779593,164779593,Kurs_hipnozy_regresyjnej_praktycznej.html
maksymkomar.pl/regresja/
Może i nas w mieście też by się dało taki kurs zorganizować lub ewentualnie na jakiejś imprezie pokaz hipnozy scenicznej?
Nawet w Rzeszowie będą w październiku kursy hipnozy 20-22 (dariuszwresilo.pl/) oraz 27-29 (hipnoza.com.pl/kursy-treningi/)