x5x2x 22.09.19, 12:51 "... obsry*a Pani forum głupotą..." - Zybi "A powiedzonko o śmianiu się jak głupi do sera znasz? ;-)" - Wislocki Życzę udanej niedzieli:-) Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 14:53 Zapomniałaś moja droga zacytować swojego lubego jak mnie od suk wyzywał a innych forumowiczów od mend...Ciebie to wtedy bardzo bawiło...a dzisiaj kilka słów prawdy boli. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:19 Powiedziałem wam prawdę o was byście nie byli tacy zadufani w sobie. Hejt spod waszych klawiatur idzie od miesięcy/lat. Kto nie z wami ten przeciwko wam. Jesteście kanalie, mendy, suki, ćwoki :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:53 A księdzu prostak i chamidło...to tak delikatnie rzecz ujmując 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:58 A ty ynteligentny cwaniak! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:22 No i radze się cofnąć kto zaczynał wyzywać nie należących do grupy wzajemnej adoracji. Zajmie wam to trochę czasu bo od lat hejtujecie. Jeżeli jest ktoś kto obserwuje forum ale nie włącza się do dyskusji, to lepiej niech tak zostanie zanim wylejecie na niego/nią wiadro pomyj! Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:32 Tu nikt nikogo nie wyzywał...aż nagle pojawiłeś się ty...wulgarny i chamski 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:35 Nie bajaj! Twój kochaś to klasyka docinek, a ty przy nim nie lepsza :-( Ja jestem tu od 10 lat i takiego gnojarstwa jak z waszej strony wobec forumowiczów nie było! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 21:14 Zasiedziałeś się, wypaliłeś, myślę, że o 10 lat za długo tutaj jesteś ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 22:21 Dziękuję za czas, jaki poświęciłeś dziś w tym wątku. Zło z ludzkich serc wypływa, dobranoc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 15:50 Przeszłaś samą siebie moja droga 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:04 Ty przechodzisz samą siebie codziennie na tym hejtowym forum :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:35 Witam, chciałam pokazać tymi cytatami, że niektórzy nawet niedzieli nie uszanują, tylko nawet w nocy atakują. Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:37 Prawda? Zamiast uprawiać sexik, oglądać filmy, popijać winko to hejtują! Sio! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:52 Och, Twoje włazidoopstwo moja droga jest niesmaczne...przecież Ty nie pijesz i nie uprawiasz seksu...jesteś nudna aż do bólu 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:59 A ty jesteś wyjątkowo interesująca na tym forum! Niepowtarzalna! Wysokie masz mniemanie o sobie, stanowczo za wysokie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:09 Jest prawdziwą kobietą, sam księdzu tak napisał...teraz ma wątpliwości? Chłopcze wyrośnij z tych krótkich spodenek! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:12 Zmieniłem zdanie! To mała chwiejna emocjonalnie dziewczynka z piaskownicy. Słucha tatusia (e-cosik tam), chociaż tatuś bredzi, bo dostanie od niego klapsa. Wyrośnij z tych kalesonów i onuc. Teraz są zgrabne rajtuzy męskie i skarpety. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:47 Gdybyś gamoniu wiedział co to hejt to byś takich bredni nie pisał, a tak ślinisz się i nogi Ci się plączą...księdzu 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:00 Złośliwy gamoniu, mendo, ty dobrze wiesz co to hejt. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:04 Ja tak, ale księdzu nieuk NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:07 Natura dała ci spryt, cwaniactwo. Czas by ci to odebrała! 7 lat tłustych... Czas na chude albo lepiej jeszcze chudsze. Powinieneś od NIEJ dostać takiego kopa, że nie chciałoby ci się wchodzić na forum. Jeżeli Bóg istnieje... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:09 forum.gazeta.pl/forum/w,329,159444926,159444926,Islamizacja_Europy.html?so=1 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:13 No i co chciałeś tym linkiem pokazać kolejny pajacu? Europa będzie ISLAMSKA czy ci się to podoba czy nie i obym się mylił. Jestem jednak pewny, że się nie mylę. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:36 Jak trwoga to do Boga ateisto? Wstydź się, nie dajesz rady, brakuje Ci pomysłów? To oglądaj TV...tam lecą porady 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:05 Twój czas nadchodzi... 7 lat tłustych... Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:54 Dlaczego nie cytujesz swojego lubego? Wyzywanie od suk i mend dla Ciebie jest normą? Wyniosłaś to z domu rodzinnego? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:58 Myślę, że to strata czasu, czego Danusia się nie nauczyła, Danuta pojąć nie może 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:00 Nasza droga Danusia jest zakłamana jak mało kto. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:02 Ty jesteś zakłamana! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:02 Widzi obiektywnie dlatego pod moim adresem nie wypisuje bzdur :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:06 Nooo, jestem długo na tym forum, szanuję Cię, bo na to zasługujesz, pa:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:10 Jesteś żenująca moja droga...nawet mi było Ciebie żal ale już nie jest...czepiłaś się faceta jak rzep psiego ogona a on ma Cię dalego gdzieś...często Ci dowali...zrobi przykrość a Ty udajesz że tego nie widzisz...to jest żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:14 "czepiłaś się faceta" Upadłaś z nocnika na głowę? Zarobaczyłaś się w piaskownicy, ze tak bredzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:23 Teraz księdzu wstyd? Zdejmij "sukienkę", bądź mężczyzną! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:23 Jednak jesteś tak samo głupi jak ta twoja kochanica zołza! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:31 Jedyna para zakochanych na tym forum to księdzu i Pani Danusia, co "Czar Par" się księdzu marzy? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:41 Nadajesz się do programu! 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:27 A ja myślę, że ciągle nie zdjęła z obiektywu osłony, ciemność widzi i jakieś światełko w tunelu 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:31 Ty jesteś uszczypliwy, złośliwy i dlatego nie możesz inaczej mysleć. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:33 Gdy ja myślę to księdzu bredzi 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:56 Powinna Pani odwiedzić dobrego psychologa, to nie hejt...a dobra rada! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:03 Ty złośliwa mendo i rada! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:13 Księdzu również powinien skorzystać, to się leczy! 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:44 Ja zapamiętałam negatywnie lechowski51 vel inne nicki, to były moje początki na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 15:29 Wyrwanym z kontekstu fragmentem cytatu, chciała Pani na forum trzepnąć do wiwatu? "...jako w niebie, tak i na ziemi" cytując tak, a gdzie "...bądź wola Twoja"? To jest fakt. Jest tutaj "wieszcz" mający większe zasługi, "umila" po wypełnieniu wieczornej posługi. Zapomniała Pani też o swoich wypocinach, mam przytoczyć? To zrzednie Pani mina ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ke2 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 17:50 Kim jest Polak?To po prostu czubek,wariat zazwyczaj z dwoma zaburzenia osobowości naraz. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:23 Popatrz na swoje wpisa gamoniu! Ledwo wszedłeś na forum, a już widać żeś ty "niewyraźny". To tak delikatnie cię określiłem, zasługujesz na więcej pajacu! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:51 Księdzu od lat jest niewyraźny i bredzi, ale ja to traktuję z...😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:03 Ty to możesz sobie z wora w kroku strzelić! 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:15 Bo go mam, a księdzu tylko wydmuszki pomalować 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:37 Mam nadzieję moja droga że te ostatnie wypociny Twojego lubego też tu zacytujesz...bądź konsekwentna w swoim działaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 19:42 Gdyby to były cytaty dotyczące jakiegoś tematu i obiektywnie były zacytowane, a tak złośliwie , wybiórczo wątek nie ma sensu. Poza tym skromniutka ilość nie odzwierciedla niczego, chyba tylko przewrażliwienie na swoim punkcie. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:02 Prawda w oczy zawsze kole, szczególnie Panią Danutę, powinna zmienić mentora! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:05 Wreszcie na forum poznałeś prawdę o sobie ale to i tak niewielka część, zakochany w sobie gogusiu! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:18 Lubię jak się denerwujesz, jeżysz, włos Ci siwieje, jesteś TAKI MALUTKI PTYSIU 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:20 Jesteś duży KU.T.A.S! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:39 ZAZDROŚCISZ? Uwielbiam to...😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:04 No tak! Zołza i e-cosik tam są przewrażliwieni na swoim "nietykalnym" punkcie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:11 Nie można obrażać się i zmuszać jak na klasówce pod grożbą "pały"i dąsów forumowiczów do przypasowania ich poglądów do swoich. Dyskusja to dyskusja, trzeba zrozumieć , że ktoś ma inne zdanie i się nie obrażać jak ty i autorka tego wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:16 Nigdy się nie obraziłem na nikogo. Nie jesteście obiektywni! To WY zaczynaliście forumowiczów wyzywać! Odpłacam tym samym. Szybko się od was uczę. Świetni nauczyciele! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:19 Jeszcze do tego śmieszny? No! Nie przesadzaj 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 22:00 Niezłe jaja. Pani uczycielka nie wie już jak się przypodobać , wymyśla głupie tematy. Nie wiadomo, śmiać się czy płakać. A to pewnie wszystkiemu winni jesteście WY... niesforni. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 22:24 No! Niezłe jaja. Cenię ludzi z humorem, pesymiści niech radzą sobie sami. 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:07 Ty i humor... chyba cmentarny :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:07 A ty pasztecie idź się odchudzić. To jednak prawda, że największym wrogiem kobiety jest kobieta! Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Smaczne cytaty 23.09.19, 19:12 "A ty pasztecie idź się odchudzić. To jednak prawda, że największym wrogiem kobiety jest kobieta!" Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Smaczne cytaty 23.09.19, 19:17 Hmmm...no coś w tym jest... w końcu księdzu jaj nie ma i w kiecy lata jak kobieta 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:14 Cholernie "miły" jesteś...ja nie mogę się nadziwić że pani nauczycielka tego nie widzi...pewnie jest Jej znowu przykro bo jest gruba...hmmm...sama tak pisała 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:25 Nooo...a ty nie masz jaj 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:28 A ty nie masz waginy 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:30 A ty jesteś cham i prostak...i jeszcze na dodatek IMPOTENT 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:34 A ty chamica i prostaczka, dziewczynka z piaskownicy i na dodatek impotentka-marzycielka 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:37 Impotencja proszę księdzu dotyczy wyłącznie mężczyzn...no ale skąd to księdzu ma wiedzieć jak "tam" to z księdzu taki Ken 😆 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:40 Słusznie! U kobiet to oziębłość płciowa. "Ciepłotę" płciową macie zaraz w dniu wypłaty u starego 😆 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:51 Życiowe doświadczenie księdzu z nóg powala...tak mi przykro że księdzu musi za to płacić 😆 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:20 Niektóre kobiety są zołzowate, wiosną, jesienią, zimą, latem. Ja się cały rok nie zmieniam i załączam pozdrowienia:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:26 Nooo...zawsze jednakowo mdła i nudna 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:30 Większość kobiet jest zołzowatych tylko albo się maskują albo nie mieliście okazji z nimi przebywać by je lepiej poznać. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:32 Nooo...zwłaszcza nauczycielki to są potworne zołzy 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:35 Po wpisach czuję, że jesteś nauczycielką. Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:41 Ktoś musi wykonywać ten trudny zawód. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:52 Trudny? Dwie godziny pracy dziennie i laba...😠 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:48 Ale księdzu ma nosa...gratuluję 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:37 Powiem szczerze, że gdy potrzebuję pomocy, to wolę poprosić faceta. Zazwyczaj powie: nie ma sprawy. Kobiety zadają pytania dodatkowe typu: po co, dlaczego itp, są bardziej dociekliwe. Różnijmy się pięknie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:41 Bo muszą mieć zysk z tego co robią i dodatkowo zaspokoić swoją babską wścibskość. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:42 Mąż zapewne myśli podobnie, jak jest w potrzebie to woli skorzystać z "pomocy" jakiejś kobitki 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:48 Hmmm...myślę że liczysz na coś więcej moja droga 😊 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:33 Bo Pani jest nijaka, wyblakła od słońca😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:35 Ważne że twoja ukochana zołza świeci barwami tęczy 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:38 A nich sobie księdzu pojęczy...😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:39 Zobacz, jaki ten Zybi jest złośliwy. Szkoda zdrowia! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:42 Prawda? Taka złośliwa menda 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 19:46 Ja niestety tego nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Ja niestety tego nie rozumiem 23.09.19, 19:49 Czy Ty w ogóle coś rozumiesz? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Ja niestety tego nie rozumiem 23.09.19, 19:53 Rozumiem, że nie warto z Tobą rozmawiać, bo na moją życzliwość odpowiadasz złośliwością. Lepiej pogadać z kotem sąsiada! Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:42 Ja rozumiem. Odkąd powstał internet i fora to niedowartościowani, zakompleksieni frustraci muszą się dowartościować hejtując i krytykując innych. Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 20:55 Możliwe, bo ja nie czuję potrzeby hejtowania. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 21:01 Doceniam księdzu samokrytykę, nie nudzi to księdzu? Tyle lat wypisywania bzdetów...😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.09.19, 20:51 Trochę pokory proszę księdzu....igruba może schudnąć jak tylko będzie miała na to ochotę...a księdzu żeby nie wiem jak się wybulał i modlił to interes już nie odrośnie niestety 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Cytaty uczestników forum... 22.09.19, 20:25 A to dobre! Liczy się też obrażanie , poniżanie słabszych i wszelkich "innych". Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Jak cytaty, to cytaty... 22.09.19, 21:19 "Powiedziałem wam prawdę o was byście nie byli tacy zadufani w sobie. Hejt spod waszych klawiatur idzie od miesięcy/lat. Kto nie z wami ten przeciwko wam. Jesteście kanalie, mendy, suki, ćwoki :-( " Jak cytaty, to cytaty... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Jak cytaty, to cytaty... 22.09.19, 21:45 Jego cytaty to: "unia to zdrada. cnaczy się, nie chcieliśta sierpa i młota to teraz mota, siedem lat tłustych i chudych", hi, hi... Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 19:12 Przejdę do historii tego forum i klasyki. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 19:18 ...jako największy cham i prostak niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 19:26 O, tak! W dziedzinie prostactwa i chamstwa😟 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 19:36 Oj! Zazdrości księdzu, zazdrości...doopkę ściska ze złości😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 19:13 Ty jesteś taki sam wyrachowany tylko pilnujesz się bo zarabiasz na wpisach. Co by powiedzieli twoi antyPOlscy mocodawcy gdybyś pozwolił sobie na "małe co nieco" Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Zug 23.09.19, 19:48 Małe co nieco to moja specjalność! ;-) PS Na razie to tylko hejterzy z KRS i Sejmu mają zug! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Jak cytaty, to cytaty... 23.09.19, 22:35 Czy ty i uczycielka naprawdę jesteście tacy głupi, czy takich udajecie? Kobieta bez odrobiny godności i zakompleksiony facecik... Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 19:53 Odchudź si,ę a będziesz zdrowsza i normalnie mysląca pasztecie! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 19:58 Miło prawdę przeczytać? Nie ma się co denerwować, trzeba wziąć na klatę...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 21:18 Księdzu nie może wziąć nic na klatę bo...nie ma klaty...jaj też 😀 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 05:57 Świat jest pełen niespodzianek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 21:17 Och, małych zakompleksionych facecików prawda zawsze bardzo boli 😛 Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 22:38 Nie mam potrzeby się odchudzać niestety. A rozumu mam więcej niż ty i uczycielka razem wzięci. I to mnie bardzo cieszy. Niech każdy robi w życiu to co uważa , nie poucza innych i nie narzuca swojego zdania. Nie potrafisz normalnie rozmawiać to się zwyczajnie zamknij. Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 22:45 Nawet nie próbuję skomentować tego wpisu, szkoda zdrowia, papatki, dobranoc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 05:54 Myśli Pani, że o zdrowie tutaj chodzi? Mieć własne zdanie i wyrazić je to nie wstyd, oczywiście...trzeba je mieć! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 15:28 ...bo rozumieć trzeba umieć 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 18:46 Zamknij japę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Twój rozum jest w ptasim móżdżku, a to zbyt mało by racjonalnie myśleć Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 20:46 Podziwiam zapał z jakim księdzu ubogaca słownictwo na tym forum....słówko "japa" nie wywołało oburzenia pani uczycielki...domyślam się więc że jest ono akceptowane i powszechnie używane w domu rodzinnym rzeczonej pani. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 24.09.19, 19:56 Powiedziała co wiedziała najbystrzejsza na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 05:55 Ja dostrzegam, księdzu czekają badania okresowe ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 18:47 Ma potencjał ale w kroku :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 19:40 Księdzu to się wszystko kojarzy z doopą...matka na główkę w dzieciństwie Cię upuściła? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 20:17 0.24-038 www.youtube.com/watch?v=ff7iosppBxE Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Jak cytaty, to cytaty... 25.09.19, 22:04 Uff, przestraszyła mnie końcówka, są świetni, dobranoc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 00:34 Są świetni, a końcówka jedna? To któremuś brakowało! 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 07:07 Teraz wszystko jasne...wiemy już dlaczego nasza droga x5x2x tak się księdzu uczepiła...bo księdzu NIE MA KOŃCÓWKI że o reszcie już nie wspomnę 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 06:50 Hmmm...dojrzała kobieta i boi się końcówki? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 07:24 "Dziecko, ustąp głupszemu" Cytat z mojego dzieciństwa, który stosuję w życiu, zapadł mi w pamięci. Ludzka głupota mnie nie nęci. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 07:35 Myśli Pani, że o głupotę tutaj chodzi? img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201306/1371209363_l9l0dv_600.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Jak cytaty, to cytaty... 26.09.19, 10:43 Na temat głupoty to Ty moja droga akurat się nie wypowiadaj...sama wiesz dlaczego...czasami lepiej milczeć...ale muszę przyznać że fajnie miałaś...wszyscy Ci ustępowali 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Super bystra... 24.09.19, 23:29 Jeśli nie liczyć tej super bystrej! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.09.19, 22:35 Na forum trwa awantura, a ja daję nura w pióra:-) Dobranoc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 24.09.19, 00:59 Jaka tam zaraz awantura? A Pani jak zwykle, merytorycznie kulejąc ze strachu daje nura...w pióra 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Cytaty uczestników forum... 25.09.19, 21:30 "Zamknij japę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia". " Ma potencjał ale w kroku :-(" Bardzo kulturalnie i elegancko.... co na to pani uczycielka? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.09.19, 21:49 Ano nic! Księdzu narąbany śpi to sama siedzi cicho...włos rozczochrany ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 26.09.19, 06:53 Pani uczycielka chamstwo i prostactwo swojego lubego zawsze przemilczy 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 26.09.19, 20:29 ...które już odeszło, ale poczekamy:-) www.youtube.com/watch?v=NN2hb4DHgmA Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Cytaty uczestników forum... 26.09.19, 23:22 Hi, hi...A ono ma nogi, że odeszło? Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 15:15 Re: Rekomendacje muzyczne e-zybi 22.10.19, 23:54 "Wyczuwam u Pani podniecenie i wilgoć miedzy nogami..." Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 15:38 Czyżbym nietrafnie ocenił sytuację? Proszę mnie poprawić ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 16:08 Ależ moja droga to normalna rzecz u kobiety która pragnie mężczyzny...co prawda nie rozumiem Twojej fascynacji danym osobnikiem ale wiem, że miłość jest ślepa Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 18:05 Mnie miałaś na myśli? To dlaczego zapraszasz mnie na keks? :-( czyżbyś czuła na samą myśl o mnie wilgotność w okolicy meszku? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 18:26 Widzę, że księdzu się zmartwił...do dzieła kogucie, kuć żelazo póki gorące ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 18:32 Noooo... strasznie mnie martwi zachowanie zołzy, ale... wybaczam jej wspaniałomyślnie, bo w końcu ma ksywę >zołza< :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 18:44 Nooooo tak...teraz księdzu wywija kota ogonem 😠 ...ja z keksem czekałam a księdzu nie przyszedł 😠 ...księdzu to tylko w gadce jest mocny niestety 😟 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 18:45 Nie zaprzeczam ale i nie potwierdzam 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 19:29 Jesteś chwiejna jak chorągiewka, typowa kobieta :-( www.youtube.com/watch?v=mEhkM3X_teQ Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 23.10.19, 20:46 Ale to cię właśnie pociąga i podnieca 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 14:29 Starzeje się księdzu i nie ogarnia już rozumkiem wszystkiego, kobiet szczególnie...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 17:48 Zawsze uważałem i pisałem, że jesteś kanalia i nie popuścisz żadnej okazji by wypłynąć na powierzchnię... na cudzych plecach. Człowiek wyrachowany od którego każdy, powtarzam każdy powinien trzymać się z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 18:34 Popuszcza to księdzu, nietrzymanie moczu się leczy. Uwielbiam gdy księdzu się jeży i tę bezradność księdzu w każdym calu...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 18:43 Jaki rozumek taka mowa! Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 19:41 Brzydko się, Zybi, bawisz! Pogubiłeś się, zapomniałeś, czym jest życzliwość do drugiego człowieka. Nie idź tą drogą, bo Cię zgubi! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 19:42 PS "... obsry*a Pani forum głupotą..." - Zybi Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 06:44 Ale Pan Zybi ma absolutną rację...Twój "wątek zdrowotny" tylko to potwierdza 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 18:29 Najważniejsze w życiu jest być sobą i nie udawać kogoś innego. Ważna jest też akceptacja drugiego człowieka z jego wadami. Nikogo nie zmuszam do rozmowy, a przyśliście z rana, by mnie wyśmiać, dowalić mi. Lubicie to robić, sprawia wam to przyjemność. Szanuję te osoby, które okazują mi szacunek. Ty, Zołzo, do nich nie należysz. " "Moja droga" nie wystarczy. Nie potrzebuję wielkich slów, wystarczy odrobina życzliwości, ale towarzystwo wzajemnej adoracji zapatrzone jest w siebie. Ludzie zarozumiali, złośliwi, nie po drodze mi z wami. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 24.10.19, 19:47 Czyżby chciała Pani powiedzieć, że nie darzę Panią sympatią? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 03:54 Tak trudno Pani odpowiedzieć, milczy Pani bo zabrakło wsparcia księdzu? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 15:37 Zmieniam temat wątku z: Cytaty uczestników forum... na: Cycatki, uczestniczki forum... Zołza, genia, x5x2x, igruba... mało :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 16:12 Oj, obawiam się że założycielka i właścicielka tego wątku, nasza droga x5x2x nie będzie zadowolona ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 17:17 Widzę, że humor Ci dopisuje, co mnie niezmiernie cieszy, pozdrawiam- " cycatka":-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 18:30 W 100% zasługuje Pani na ten tytuł, mogę osbiście zaświadczyć 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 18:33 Re: Cytaty uczestników forum... x5x2x 25.10.19, 18:29 Najważniejsze w życiu jest być sobą i nie udawać kogoś innego. Ważna jest też akceptacja drugiego człowieka z jego wadami. Nikogo nie zmuszam do rozmowy, a przyśliście z rana, by mnie wyśmiać, dowalić mi. Lubicie to robić, sprawia wam to przyjemność. Szanuję te osoby, które okazują mi szacunek. Ty, Zołzo, do nich nie należysz. " "Moja droga" nie wystarczy. Nie potrzebuję wielkich slów, wystarczy odrobina życzliwości, ale towarzystwo wzajemnej adoracji zapatrzone jest w siebie. Ludzie zarozumiali, złośliwi, nie po drodze mi z wami. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 18:57 "mogę osbiście zaświadczyć" Czyli... gdzieś cię kobieto poznał, widział a teraz wykorzystuje przeciwko zgodnie ze swoim wyrachowanym charakterkiem . Pisałem, że całej du.y się nie odsłania :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:04 Pisałeś, potwierdzam, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:17 A kto chciałby patrzeć na księdza d*pę? Niech mnie księdzu nie rozśmiesza ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:25 Ty jednak jesteś głupek! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:33 JEDNAK KSIĘDZU NIE PRZEBIJĘ! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:00 Och, myślę że na tym forum jest jedna osoba, która by chciała d*pę księdzu zobaczyć 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:07 Myślę kochanie, że ty 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:14 Podczas gdy ja staram się wydobyć piękno i podkreślić Pani zalety i walory, Pani jak na złość stara się za każdym razem udowodnić mi, że na to nie zasługuje. Każdy z nas ma wady i zalety, niektórzy jak na złość starają się uwydatniać swoje słabe strony...zapominając, że to zalety decydują o powodzeniu. Źle się dzieje, gdy rozum opuszcza ciało, jeszcze gorzej, gdy gubi drogę powrotną. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:40 Wyrachowana kanalia! Potwierdziłeś o czym już wielokrotnie pisałem. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:46 Jak zwykle, bredzisz księdzu! Prostactwo Tobą zawładnęło jak widać, nie możesz się z tego otrząsnąć ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:52 Ja tylko staram się dorównać kroku księdzu! Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:17 Prostactwo i chamstwo Twojego lubego jakoś Ci nie przeszkadza...wszystkich upominasz o byle co a jego wyzwiska tolerujesz...jak nazywał mnie suką to Ciebie to bawiło...jesteś zarozumiała i zakłamana moja droga jak mało kto...poczytaj co Ty wypisujesz na forum...jakie wątki zakładasz...czym się podniecasz...masz 52 lata a zachowujesz się jak dziewczynka z przedszkola..."nie wiem...nie umię...nie radzę sobie" ...nie szanujesz sama siebie...bo Twój przyjaciel świadczy o Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:28 Satelita e- cosik tam! Wart Pac pałaca... Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:32 A księdzu to tylko może pomarzyć o takim satelicie...sam ma takiego mało udanego i mało kumatego...ale jesteście jak w korcu maku dobrani 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 06:27 OK...zrobiłam błąd....ale cieszę się, że zrobiłam Ci też przyjemność...szkoda tylko że błędy wytykasz tylko nam...swojemu kochasiowi nigdy...a swoją drogą wytykanie błędów i pomyłek jest mało eleganckie...ale Tobie zawsze brakowało klasy niestety 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 16:54 Przecież to wy, grupa wzajemnej adoracji wytykała każdy najdrobniejszy błąd. Inni uczą się od was :-( Zapomniał wół.... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 17:33 Szkoda dla nich zdrowia, pozdrawiam serdecznie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 17:51 Szybko wróciłaś moja droga...nie możesz żyć bez tego forum 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 19:37 Kochanie :-* dzisiaj śpimy dłużej o jedną godzinkę. Będziemy się dłużej tulić do siebie.... :-* Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 20:00 Dziś wieczorem ten nick traci ważność, więc odpoczniesz ode mnie, a moje pięty od Twojego deptania po nich. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 20:52 Jakże będzie nam smutno bez twojej głupoty, prostactwa, śmieszności. Kto nam teraz będzie mówił jak mamy żyć , co robić , co oglądać, co warto , a czego nie? Wszyscy się pewnie pogubimy... Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 21:04 Oj, ciężko będzie...ale damy radę 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 21:21 Damy radę, w końcu w kupie siła....... Odpowiedz Link Zgłoś
x5x2x Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 21:25 A ja Wam w niczym nie będę przeszkadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 27.10.19, 12:29 Słusznie! Trzymaj się kupy, jej nikt nie ruszy :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 26.10.19, 07:54 Myślę, że powinna Pani przestać paplać i zacząć mówić...w końcu! Należy być obiektywnym w stosunku do wszystkich...wybiórczo można traktować dzieci w szkole...Pani Danuto! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 20:06 Kanalia! Wyrachowana! Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 25.10.19, 19:58 "ZAWSZE WINNY JEST KTOŚ INNY" 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 04.11.19, 08:39 "...Pani wścibski nos lubi wtykać, zawsze coś nie po myśli tu Pani. Świadczy to o upierdliwości, lub braku wilgoci między nogami..." Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 04.11.19, 08:41 Re: "Prosto do nieba czwórkami szli..." zolza670 04.11.19, 08:20 I kto tu jest moja droga złośliwy, mściwy i upierdliwy ? Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 04.11.19, 08:53 Jesteśmy pod wpływem frontu atmosferycznego a to mocno wpływa na psychikę jednostek zaburzonych...myślę moja droga że czas na wizytę u specjalisty...a jeśli to tylko menopauza to dobry ginekolog wystarczy...wybór należy do Ciebie 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 04.11.19, 08:56 Szkoda zdrowia dla Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 04.11.19, 11:54 Szanuj zdrowie bo masz go coraz mniej moja droga 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 05.11.19, 16:19 a.sdf.gh.kl 04.11.19, 22:15 Boga nie ma :-( -- Cóż, skoro księdzu tak mówi, a podobno mądry człowiek to nie będę polemizował. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 06.11.19, 07:12 Hmmm...ciekawe że jakoś to naszej drogiej x5xx2x nie przeszkadza...nie oburza...muszę przyznać że jest z Niej czopek doskonały 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 06.11.19, 07:16 Re: Cytaty uczestników forum... x5xx2x 04.11.19, 08:56 Szkoda zdrowia dla Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Cytaty uczestników forum... 06.11.19, 07:20 Niby szkoda zdrowia, ale nie odpuści.... Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 06.11.19, 07:31 Szanuję siebie i swoje zdrowie, nie po drodze mi z ludźmi złośliwymi i zakłamanymi, mam jedno życie i chcę je godnie przeżyć, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 06.11.19, 10:55 Jednak Pani kręci lody, a księdzu?? Powinna się Pani wstydzić! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:32 zolza670 Re: Nie lubię zmian 07.11.19, 21:25 A gdzie Ty tu widzisz nienawiść? No chyba że w swoim sercu i umyśle. Dla mnie jesteś wybitnie zakłamaną i zarozumiałą osobą ...i tylko żal mi Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:39 Ty naprawdę masz problemy psychiczne ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:39 zolza670 Re: Nie lubię zmian 06.11.19, 21:14 Jesteś chora psychicznie moja droga...i zacznij się leczyć Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:52 Tak się zastanawiam czy osoba z zaburzeniami psychicznymi powinna uczyć w szkole... Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:55 Nie powinna! Przecież wiesz, gdzie pracuję ( sama Ci o tym powiedziałam) zgłoś, dobro dzieci jest najważniejsze! Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 21:57 PS Zabrakło Ci argumenytów, że używasz szantażu? Nie wstyd Ci? Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 22:00 PPS Kiedyś Cię Pan Bóg rozliczy z tego, co piszesz o mnie i mojej rodzinie na tym forum. Ja Ci wybaczam, dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 22:02 Boga w to nie mieszaj moja droga...On ma ważniejsze sprawy na głowie...Ciebie też rozliczy...a kryształowa nie jesteś ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 23:18 "On ma ważniejsze sprawy na głowie." A jakie to ma ważniejsze sprawy na głowie? Spłata kredytu? Brak pracy? Wojny na bliskim wschodzie? Inne? Jakie? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 06:46 A Tobie nie jest wstyd że przyklaskujesz chamstwu i prostactwu? Twój luby wyzywał mnie od suk a Ciebie to bawiło i posyłałaś mu uśmieszki. To samo było gdy wyzywał wszystkich od mend. Twoje obnoszenie się z wiarą w Boga jest śmieszne bo jesteś zakłamana i to bardzo ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 17:28 Wiesz, że to wy, grupa wzajemnej adoracji posyłała inwektywy w moim kierunku, a ja się od was pilnie uczyłem :-( Chciałem grać pod twoim oknem serenady, a ty mi dokuczałaś :-(( Uwielbiałem twój meszek, a ty nawet nie chciałaś powiedzieć czy to trójkącik czy paseczek :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 09.11.19, 17:35 Och, księdzu przecież nie był dla mnie miły...ja się tylko broniłam 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 10.11.19, 18:50 Nie wiesz co straciłaś :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 10.11.19, 20:24 Ho, ho, a nawet jeszcze więcej! Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 22:00 Mylisz mnie z kimś innym...ale Twoje zachowanie normalne nie jest niestety ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 07.11.19, 22:04 Nie bój się, nigdy nie zdradzę Twoich danych, bo jestem porządnym człowiekiem, choć tak bardzo mnie ranisz! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 03:50 Pani Danuto, jak czytam co tutaj Pani wypisuje to ręce opadają...i nie tylko ręce. Odnoszę wrażenie, że bardzo się Pani pogubiła w życiu...ale to BARDZO. Mam tylko małą prośbę, proszę nie robić na forum prywatnych "wycieczek" pod moim adresem bo nie mam z tym nic wspólnego. Im szybciej to Pani zrozumie, tym lepiej dla Pani dobra, zdrowie należy szanować, jest najważniejsze. E-zybi to jedyny nick z jakiego korzystam na tym forum! Odpowiedz Link Zgłoś
x5xx2x Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 05:59 Kończę rozmowę z nickiem Zolza i Zybi. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 06:04 Czy mnie to martwi? Nie, ze mną i tak Pani nie rozmawia, więc sprawy nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Cytaty uczestników forum... 09.11.19, 06:02 Myślę, że mądrą i prawdziwą kobietę poznaje się po tym jak zaczyna, a nie jak kończy... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 06:43 Moja droga uparcie twierdzisz że jestem Panem Zybim i głęboko się mylisz...trwasz w tym przekonaniu z uporem maniaka...nigdy nie szanowałaś swojej prywatności...pisałaś wszystko o sobie...o swojej rodzinie...jak się czyta Twoje wpisy to wszystko się wie...pretensje miej więc do siebie...a ja jestem kobietą moja droga...prawdziwą kobietą jak twierdzi Twój luby 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Cytaty uczestników forum... 08.11.19, 17:29 Oczywiście, że prawdziwą! Wie, że ma nie tylko do siusiania! Odpowiedz Link Zgłoś