Dodaj do ulubionych

Płyn do dezynfekcji

17.03.20, 20:02
"Prezydent RP Andrzej Duda przyjechał we wtorek do spółki Orlen Oil w Jedliczu koło Krosna, gdzie produkują płyn do dezynfekcji."
Mam wrażenie, że kandydat na prezydenta (i urzędujący prezydent) żeruje na nieszczęściu Polaków... :-(
PS Ciekawe, ile ta "wyprawa" nas kosztowała? :-(

nowiny24.pl/prezydent-rp-andrzej-duda-przyjechal-we-wtorek-do-spolki-orlen-oil-w-jedliczu-kolo-krosna-gdzie-produkuja-plyn-do-dezynfekcji/ar/c1-14863997
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Płyn do dezynfekcji 18.03.20, 11:43
   "Prezydent Andrzej Duda niespodziewanie odwiedził we wtorek zakład Orlen Oil w Jedliczach, który w związku z epidemią koronawirusa przestawił się z produkcji płynu do spryskiwaczy na płyn wirusobójczy. Wizyta głowy państwa wzbudziła duże kontrowersje.
   (...)
   Po opublikowaniu nagrania z wizyty prezydenta, na Twitterze zaroiło się od krytycznych komentarzy. Zachowanie prezydenta za wyjątkowo nieodpowiedzialne uznał przewodniczący KO Borys Budka. "W każdy jego wyjazd zaangażowane jest kilkadziesiąt osób. Z jednej strony rządzący promują akcję #zostanwdomu, a z drugiej kampania wyborcza Andrzeja Dudy w pełni" - podsumował.
   W dosadnych słowach odniósł się do postępowania Dudy również przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. "To jest przykład tępej i głupiej propagandy" - stwierdził. Zarzucił prezydentowi, że psuje pracę ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i "wielu mądrych ludzi". "Odcina Pan kupony od nieszczęścia. Wstydzę się za Pana" - dodał."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/koronawirus-w-polsce-andrzej-duda-odwiedzil-zaklad-orlen-oil-w-jedliczach-lawina/1xy870g

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka