Dodaj do ulubionych

70 milionów

28.05.20, 21:45
„Przeszkadzacie, prawda w oczy kole. Ale tak naprawdę rachunek za nieprzeprowadzone wybory to powinien zapłacić Senat i samorządowcy (…) Tak się wasi samorządowcy zapisali, niszcząc polską demokrację” — mówił w Sejmie poseł PiS Marek Suski."
Przecież tu nie chodzi o wybory, a o bezprawne zlecenie druku kart wyborczych, niestety! ;-)

wpolityce.pl/polityka/502361-burza-w-sejmie-suski-przemawia-pomimo-krzykow-opozycji
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: 70 milionów 28.05.20, 22:52
   "Wniosek Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla wicepremiera Jacka Sasina zostanie w Sejmie odrzucony - zapowiedział szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. - Wicepremier Sasin z wielkim zaangażowaniem realizuje swoją misję na stanowisku ministra aktywów państwowych, a PO po raz kolejny daje wyraz swojej bezsilności - dodał minister."
   Prorok cy co? ;-)

   niezalezna.pl/332218-dworczyk-o-wniosku-ko-bedzie-odrzucony
  • wislocki12 Re: 70 milionów 28.05.20, 23:04
   "Małgorzata Kidawa-Błońska, senatorowie opozycji, parlamentarzyści i samorządowcy - to są ci odpowiedzialni za niedopuszczenie do wyborów i za straty, które z tego wynikają - mówił dziś wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin."
   O ile pamiętam, to nie Małgorzata Kidawa-Błońska, senatorowie opozycji, parlamentarzyści i samorządowcy zlecali druk kart wyborczych! A nieprzeprowadzenie wyborów to "sukces" PiS! A karty były, ale teraz nie wiadomo, gdzie są! ;-)

   niezalezna.pl/332228-uwaznie-zapoznalem-sie-z-wnioskiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka