Dodaj do ulubionych

Cwane bestie

07.09.20, 22:47
www.youtube.com/watch?v=H7237BcA8ls
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Cwane bestie 07.09.20, 23:59
      Mam nadzieję, że wreszcie Stanisław "Stare Kiejkuty" Michalkiewicz zebrał stosowne fundusze na kolejne mieszkanie. Pora na wykupienie miejsca na cmentarzu! ;-)
    • genia50 Re: Cwane bestie 08.09.20, 23:25
      Jak możesz namawiać , to czysta złośliwość znając moje poglądy.Poza tym ja na lokum musiałam oszczędzać i pracować, za siedzenie i jątrzenie nikt mi nie płacił.
      • wislocki12 Re: Cwane bestie 13.09.20, 23:18
        "Jeśli zwierzęta mają codzienną opiekę, to według mnie nie jest to hodowla przemysłowa a tradycyjna. Właśnie tak wygląda hodowla zwierząt futerkowych. Gdyby wyglądała inaczej, to nie miałyby one ładnego futra i byłyby nic niewarte - powiedział w "Kawie na ławę" Krzysztof Bosak. - Proszę poczytać analizy dotyczące ładnego futra. Dowie się pan, że zwierzę żyjące w fatalnych warunkach może mieć ładne futro - odpowiedział prowadzący program Konrad Piasecki."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26294583,bosak-o-fermach-widzialem-tysiace-zadbanych-szczesliwych-zwierzat.html
      • wislocki12 Re: Cwane bestie 13.09.20, 23:23
        "W ocenie rolników i organizacji branżowych przyjęcie do polskiego prawa rozwiązań nazwanych Piątką dla zwierząt osłabi polskie rolnictwo i przyniesie ogromne zyski producentom w innych krajach."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/226275,piatka-uderzy-w-producentow.html
      • wislocki12 Re: Cwane bestie 13.09.20, 23:29
        "Jarosław Jakimowicz najpierw pojawiał się w TVP Info jako ekspert w szerokim zakresie tematycznym. Najwyraźniej zauważono w nim ogromny potencjał, ponieważ aktor znany głównie (i jedynie) z "Młodych wilków" i związku z Jolą Rutowicz, został współprowadzącym programu "W kontrze". W jednym z ostatnich odcinków Jakimowicz mocno podpadł widzom, a głównie wyborcom Krzysztofa Bosaka. O co poszło?"

gwiazdy.wp.pl/ostre-slowa-jakimowicza-w-programie-na-zywo-ogorek-nie-wytrzymala-6553537840229280a
      • wislocki12 Re: Cwane bestie 13.09.20, 23:34
        Nie bardzo tylko rozumiem, komu przyszło do głowy umieścić obok siebie portrety Piłsudskiego i Dmowskiego - socjalisty i narodowca - serdecznie nawzajem siebie nienawidzących. ;-)
      • wislocki12 Re: Cwane bestie 13.09.20, 23:42
        "Będzie afera po tych słowach? To możliwe, bo to, jak nazwał rząd ksiądz Krzysztof Mądel, raczej nie przypadnie do gustu obecnej władzy. Znany jezuita zabrał głos na temat tego, kto może zostać kolejnym rzecznikiem praw obywatelskich. Duchowny skomentował opinię Tomasza Terlikowskiego, który przyznał, że najlepszym nowym RPO może być Marek Jurek."

www.se.pl/wiadomosci/polityka/ksiadz-okrutnie-uderza-w-rzad-nazwal-go-aa-AWQW-DVe4-kZMk.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka