Dodaj do ulubionych

Jak kulą w płot?

07.11.20, 20:18
"Kongres Polonii Amerykańskiej domaga się przeprosin od Joe Bidena. Chodzi o słowa na temat Polski. Były wiceprezydent USA i kandydat Demokratów na prezydenta mówił w swoim wystąpieniu w połowie października o "szerzących się na świecie reżimach totalitarnych".

www.o2.pl/informacje/polacy-pisza-do-bidena-zadaja-przeprosin-za-to-co-mowil-o-polsce-6571031447583520a
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Jak kulą w płot? 07.11.20, 20:50
   "Prezydent-elekt patrzy na kwestie związane z prawami człowieka w Polsce, w tym mniejszości seksualnych, przede wszystkim oczami dra Michaela Carpentera. To właśnie Carpenter stał za niedawnymi słowami niedawnego kandydata Demokratów na prezydenta USA o polskich „strefach wolnych od LGBT”.
   Mający polskie korzenie były zastępca sekretarza obrony do spraw Rosji, Ukrainy, Eurazji i Bałkanów krytykuje obóz Zjednoczonej Prawicy za dyskryminowanie mniejszości seksualnych. Sam w Stanach Zjednoczonych aktywnie wspiera środowisko LGBTQ+."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-w-usa-joe-biden-ogloszony-zwyciezca-co-to-oznacza-dla-polski/zvmrfxq,79cfc278
  • wislocki12 Re: Jak kulą w płot? 07.11.20, 20:53
   "Prezydent Andrzej Duda nie pogratulował Joemu Bidenowi zwycięstwa, ale "udanej kampanii prezydenckiej". "Polska jest zdeterminowana, aby utrzymać wysoki poziom i wysoką jakość relacji polsko-amerykańskich" - napisał na Twitterze."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/biden-prezydentem-elektem-usa-andrzej-duda-gratuluje-udanej-kampanii/gd8tg2x,79cfc278

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka