Dodaj do ulubionych

cosinus czy nie cosinus

08.02.11, 22:26
hey
piszę bo mam dylemat, chce iść do cosinusa na administracje, w sumie to chce do policealnej, ale kumpela namawia mnie na cosinusa, ze fajna szkoła, ze warto, no i ze za darmo - dlatego nie idę na studia...nie mam kasy
ale ja wolę dla pewności zapytać jeszcze kogoś o opinię - wiadomo kumpela chce byśmy razem chodziły, no ale chcę mieć pewność.
pomożecie, poradzicie- warto/nie warto?
Obserwuj wątek
    • yezbell Re: cosinus czy nie cosinus 13.02.14, 15:17
      Też szukam opinii o cosinusie. Zapisałam się tam ostatnio. Wszytko wygląda pozytywnie. Szkoła bezpłatna, jeszcze mi zapłacą 100 zł za każdą przyprowadzoną osobę. Na koniec bedzie egzamin zawodowy. Pisałam juz gdzieś na tym forum, żeby wchodzic na OKE i sprawdzać wyniki egzaminów zawodowych. jakiegoś technika dobrze mieć. Zawsze przecież możesz odebrać dokumenty. Jak będziesz zabierać dokumenty i tak nic nie zapłacisz, więc żadnego ryzyka nie ponosisz. Decyzja oczywiście należny do ciebie.
    • justa.justyna1983 Re: cosinus czy nie cosinus 20.02.14, 11:09
      Hej, Ja chodzę do szkoły, która się nazywa Omega Edukacja i mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu. Zapisałam sie na florystę i bardzo mi sie podoba, teraz jestem na drugim semestrze i w grafiku mam ogrom zajęć praktycznych, a one sa bardzo fajne. Szkoła jest całkowice darmowa,nie płace za kwiaty ani inne materiały, przychodzę na zajęcia i wszystko do pracy jest gotowe. Pozdrawiam wszystkich.
    • ekulaska Re: cosinus czy nie cosinus 29.09.20, 12:18
      Warto, warto. Byłam w podobnej sytuacji, choć po studiach (marketing i zarządzanie), nie mogłam dostać pracy w zawodzie, zamiast siedzieć na bezrobociu postanowiłam zmienić zawód i zostać masażystką, zawsze chciałam to robić, ale mówiono mi że to mało ambitne. Nie zgadzam się z tym. W szkole spotkałam wiele osób z podobnymi doświadczeniami zawodowymi i to nas łączy. Tworzymy zgraną paczkę.
      • agata_m1234 Re: cosinus czy nie cosinus 01.10.20, 16:05
        ekulaska napisał(a):

> Warto, warto. Byłam w podobnej sytuacji, choć po studiach (marketing i zarządza
        > nie), nie mogłam dostać pracy w zawodzie, zamiast siedzieć na bezrobociu postan
        > owiłam zmienić zawód i zostać masażystką, zawsze chciałam to robić, ale mówiono
        > mi że to mało ambitne. Nie zgadzam się z tym. W szkole spotkałam wiele osób z
        > podobnymi doświadczeniami zawodowymi i to nas łączy. Tworzymy zgraną paczkę.

Też się chciałam przebranżowić, ale byłam zmęczona studiami, więc stwierdziłam a co tam, niewiele stracę wybierając cosinusa, bo są bezpłatni i tak jakoś zleciało, że już jestem absolwentką :)
    • sylwia876 Re: cosinus czy nie cosinus 12.10.20, 16:45
      Warto, warto :) Darmowa nauka, żadnych umów i zobowiązań, a można zgarnąć wiele benefitów, brać udział w różnych promocjach i konkurach. Ani się obejrzysz, a skończysz naukę i jeszcze będziesz chciała zapisać się na kolejny kierunek :)
    • klaudiawolfram Re: cosinus czy nie cosinus 19.10.20, 11:37
      Moim zdaniem, warto. Robię tam już drugi kierunek, najpierw zrobiłam higienistkę, a teraz chodzę na asystentkę stomatologiczną. Uczą dobrze, ale co ważne, dla mnie szczególnie, to nauka jest bezpłatna. Gdyby było inaczej nie mogłabym sobie pozwolić na edukację.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka